نقل قول نوشته اصلی توسط parnian93 نمایش پست ها
سلام دوستان
چه تاپیک جالبی.... کلش رو خوندم....
ولی بیشتر گیج شدم.....
این قضیه ازدواج برای خانم ها و آقایان متفاوت هست....
دوستان با تجربه... به نظر شما برای یه خانم بهتره ازدواج کنه بره یا مجرد؟!؟
از طرفی صحبت کردن در رابطه با اپلای و موافقت یا مخالفت طرف هم هست....
دوستان لطفا راهنمایی کنند.... معیار هام چی باشه که در صورت ازدواج یا عدم ازدواج بعدا خدای نکرده پشیمانی پیش نیاد...
یا بهتره صبر کنم یکی مثل خودم دنبال اپلای باشه..؟؟؟
البته می دونم موقعیت هر شخص تقریبا منحصر به فرد هست...
ممنون از لطفتون
من دوست دارم از نقطه نظر یه دختر نتیجه گیری که کردمو بگم من خیلی با خانوم های مجرد و حتی متاهل تو دوست و اشنا که کشورای مختلفی هم هستن صحبت کردم و به نظرم کاملا منطقی هست که بگم وقتی ما خارج از ایران با یه جامعه ایرانی کوچکتری مواجه هستیم احتمال اینکه به اون ازدواج دلخواه نرسیم خیلی زیاده کاملا هم مشخصه که همین الان توی ایران یه دختر از یین 20 نفری که سمتش میان شاید شاید یک نفر با معیارهایی که داره همخونی داشته باشه حالا ما این وضعیت و خارج از ایران بدتر داریم یعنی باید از بین گزینه های خیلی کمتری انتخاب بکنیم و به نظرم ازدواج از دیدگاه اقایون خیلی فرق داره با ازدواج از دیدگاه یه خانوم به خاطر همین اگر قرار باشه مشورتی هم صورت بگیره به نظرم باید با دخترهایی باشه که تجربه زندگیه خارج از کشور رو دارن حالا این وسط کسایی هم هستن که تونستن برن ازدواج موفقم داشته باشن کسی هم منکر نمیشه ولی به نظر من باید خانوما این قضیه رو حتما قبل از رفتن در نظر بگیرن و با توجه به برخوردهایی که داشتم به نظرم ایرانی هایی که اونجا بزرگ میشن هم از نظر رفتاری و اخلاقی با یه ایرانی که توی کشور خودش بزرگ شده قطعا تفاوت داره به خاطر همین انتخاب خانوما محدود میشه به همون تعداد ایرانی که وضعیت مشابه یه خودشون رو دارن و از طریق اپلای رفتن و اینکه اقایون این شانسو دارن به اون چند نفری که مطابق معیارشون دیدن پیشنهاد بدن و لی خانوما این شانسم ندارن و یا حتی برگردن ایران برای ازدواج اما یه دختر نمی تونه ولی خوب این هم قبول دارم که ممکنه اینجا ازدواج خوبی بشه داشت اما طرف مقابل نخواد بره یا مشکلای دیگه به خاطر همین هر کس باید با توجه به روحیات و الویت هاش تصمیم بگیره