صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 96

موضوع: به نظر شما من بصورت متاهل پذیرش بگیرم خوبه یا مجرد؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : به نظر شما من بصورت متاهل پذیرش بگیرم خوبه یا مجرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhamed
    سلام...من در حال حاضر با یک دختری از فامیل آشنا شدم... قصدمون ازدواجه...اما الان یک فرصتی پیش اومده تا پذیرش از یکی از دانشگاههای خارجی را تجربه کنم..من فارغ التحصیل ارشد مهندسی صنایع هستم تهران سرارسری.......نمیدونم چیکار باید بکنم.؟؟؟..خواهشمند است دوستانی که تجربه دارند کمک کنند بهم بگند که چیکار کنم؟...آیا ازدواج کنم بعد چند سالی را دور از همسر تحصیل کنم ؟....یا نه..فعلا بحث ازدواج را کنار گذاشته و پس از تحصیل این کارو بکنم؟..نمیدونم اونجا شرایطش چه جوریه؟...احتمالا یا کانادا میرم یا سوئد!!.... در ضمن من 28 سالمه...مرسی بابت پاسختون
    یعنی اگه الان دوستان به شما بگند مجردی بهتره، میری به اون بنده خدا میگید اشتباه شد؟!!!

من هم کاملا با Asman موافقم. اما یک چیزی بگم دلم به خدا یک دنیا از این تاپیک گرفته و خیلی دوست دارم یک جوری قفلش کنم. واقعا هم برای ایجاد کننده این پیغام متاسفم.

من در زندگیم همیشه یک چیز را میگم. اگر آدمی که مناسب من باشه پیدا کنم دوست دارم ازدواج کنم و تمام تلاشم را میکنم. به خدا همیشه هم به این موضوع فکر میکنم. باور کنید من اول لیسانس و فوق داشتم خیلی جدی ازدواج میکردم ولی هر دوبار شرایطش جور نشد. واقعا حیف چون میدونم آدمهای مناسب را تا آنجایی که میفهمم یافته بودم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

دوست عزیز من متاهلم و یک فرزند هم دارم. البته از نظر سنی به شما نزدیکم. الان هم دارم فوق می خونم. به نظر من اگه قصد رفتن داری:
    1- و فکر می کنی این دختر مناسب شماست، زود ازدواج کن و در فاصله شش ماه (حدودا) همسرتون رو هم به اونجا ببر. هیچ چیز بهتر از ازدواج خوب نیست. در این صورت بچه دار شدن رو قطعا به تاخیر بنداز.
    2- ولی اگر چندان مطمئن نیستی (یا در مورد شخص یا در مورد اصل ازدواج)، عجله نکن، چون ازدواج نکردن بهتر از ازدواج بد کردنه، پس اجازه بده شرایط تثبیت بشه بعد یه نفر دیگرو هم بدبخت کن :-)

از اونجایی که اصل شده "لذت بردن و دیگر هیچ"، ازدواج یه جورایی شده مایه عذاب و مانع پیشرفت شدن و اینجور چیزا، بچه که دیگه نگو :-) ازدواج خوب هم یکی از موفقیتهای زندگیه آدمه.

حالا کی گفته هر دو کار رو همزمان نمیشه انجام داد؟ از کجا معلوم ایشون مشوقی برای ادامه تحصیلتون نباشه.یه کم بیشتر تلاش کنید به هر دوتاش میرسین.این بیشتر به خودتون بستگی داره و اینکه تا حالا در برابر شرایط سخت چطور از عهده کارها بر اومدین اگه در گذشته موفق شدین حالا هم میشین.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    دلم به خدا یک دنیا از این تاپیک گرفته.
    من هم همین طور... خصوصاً وقتی که خوندم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmtoobaei
    اما من نمی دونم وقتی تنهایی میشه درس خوند و به هدف رسید ، چه اصراری هست که جارو به دنبمون ببندیم؟!
    موفقیت یک مفهوم چندبعدی و همه جانبه است. آیا فقط و فقط در درس خوندن خلاصه می شه؟؟؟
    آیا ازدواج رو میشه با جارو و دم!!! مقایسه کرد؟؟؟
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhamed
    سلام...من در حال حاضر با یک دختری از فامیل آشنا شدم... قصدمون ازدواجه...اما الان یک فرصتی پیش اومده تا پذیرش از یکی از دانشگاههای خارجی را تجربه کنم..من فارغ التحصیل ارشد مهندسی صنایع هستم تهران سرارسری.......نمیدونم چیکار باید بکنم.؟؟؟..خواهشمند است دوستانی که تجربه دارند کمک کنند بهم بگند که چیکار کنم؟...آیا ازدواج کنم بعد چند سالی را دور از همسر تحصیل کنم ؟....یا نه..فعلا بحث ازدواج را کنار گذاشته و پس از تحصیل این کارو بکنم؟..نمیدونم اونجا شرایطش چه جوریه؟...احتمالا یا کانادا میرم یا سوئد!!.... در ضمن من 28 سالمه...مرسی بابت پاسختون
    به نظر من ازدواج واسه شما هیچ منافاتی با درس خوندنت نداره. من 3-2 تا از دوستام مثل شما رفتن و خیلیم الان از زندگیشون راضی هستن. خانم بعضیاشون اونجا اپلای کردن بعضیا هم نکردن. اصلا فکر این چیزا نباش مخصوصا اینکه سنت هم داره میره بالا. به نظر من اگه موقعیت خوب داری ازدواج کن. تنهایی خارج خودش خیلی سخته اگه انتخابت درست باشه مطمئن باش به نفعتم میشه. همیشه کسایی وجود دارن که به نظر خودشون یه کاری غلط هست و دوست دارن یطوری بقیه رو هم قانع کنن که فکرشون درست هست در حالیکه یه دفعه میبینی خود طرف الان از شما بیشتر به فکر این موضوع هست. مطمئن باش اگه انتخابت درست باشه و تصمیم جدی داشته باشی باعث پیشرفتت هم میشه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

فرانكلين : پيش از ازدواج كردن چشم ها را خوب باز كنيد ، و بعد از آن كمي آنها را روي هم بگذاري هر چند کامل موافق نیستم اما!!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

واقعا پست ها رو که میخونم همه دارید درست میگید
    مرد مومن این بحث میتونه تز دکترا باشه

فقط یه چیز اضافه کنم که من قانون کلی نمیگم که ازدواج ترمز و اصطکاک هستش

من فقط خودم رو مثال میزنم که بدلیل عدم توانایی ها نمیتونم مشغولیت ذهنی چندگانه داشته باشم
    اگه گیر دادم به درس دیگه همونه و اگه رفتم شنا دیگه همون
    میگید خیلی بده نه؟؟؟ ولی من یه چیز رو آخه اعتقاد دارم:
    دریایی به عمق یه وجب رو زیاد قبول ندارم

saeede83
    Guest

ازدواج مسئولیت آدم رو بیشتر می کنه و آدم باید به جز دغدغه های خودش به مسائل جانبی دیگه ای هم فکر کنه. این بستگی به خود شخص داره (مستقل ار جنسیتش) که تنها زندگی کردن با مسئولیت کمتر براش راحت تره یا داشتن یک همراه و در عوض بار مسئولیتی بیشتر. آدم باید وقتی ازدواج کنه که به این بلوغ فکری و اجتماعی رسیده باشه.
    تا اونجایی که ما در فرهنگ ایرونی مون دیدیم و شنیدیم ازدواج برای آقایون بیشتر باعث پیشرفتشون شده تا برای خانم ها.

فکر کنم بحث انگیز ترین تاپیک فروم در اینجا مطرح شده. هیچ دو نفر نظر کاملا" یکسانی در این مورد ندارند و هر کسی یک دیدگاهی در مورد ازدواج، تحصیل و تعامل این دو تا داره. به قول آقای countdown "این بحث میتونه تز دکترا باشه". شما فقط نقاظ ضعف رو با نقاط مثبت مقایسه کنین (برای شرایط فعلی خودتون) و بعد تصمیم بگیرین!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)