صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 96

موضوع: به نظر شما من بصورت متاهل پذیرش بگیرم خوبه یا مجرد؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : به نظر شما من بصورت متاهل پذیرش بگیرم خوبه یا مجرد؟

ولا نگیری یه دردیه و بگیری صد درده.
    والا من ترجیح میدم اگه میخواهم ریسک کنم ریسکی بکنم که اونور یه گرین کارتی هم بهمراش داشته باشه ;D ;D
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhamed
    سلام...من در حال حاضر با یک دختری از فامیل آشنا شدم... قصدمون ازدواجه...اما الان یک فرصتی پیش اومده تا پذیرش از یکی از دانشگاههای خارجی را تجربه کنم..من فارغ التحصیل ارشد مهندسی صنایع هستم تهران سرارسری.......نمیدونم چیکار باید بکنم.؟؟؟..خواهشمند است دوستانی که تجربه دارند کمک کنند بهم بگند که چیکار کنم؟...آیا ازدواج کنم بعد چند سالی را دور از همسر تحصیل کنم ؟....یا نه..فعلا بحث ازدواج را کنار گذاشته و پس از تحصیل این کارو بکنم؟..نمیدونم اونجا شرایطش چه جوریه؟...احتمالا یا کانادا میرم یا سوئد!!.... در ضمن من 28 سالمه...مرسی بابت پاسختون
    یعنی اگه الان دوستان به شما بگند مجردی بهتره، میری به اون بنده خدا میگید اشتباه شد؟!!!
    منم تا سوالت رو خوندم اولین چیزی که به ذهنم رسید همین بود ... !! ...
    اگه هر 7000 نفر عضو فروم بیان بگن که مجردی خوبه و ما هممون مجردیم شما بی خیالش می شی ؟! ... پس همین الان بی خیال بشو ....
    یه سوال ... شما فکر می کنی با یه مدرک دکتری از MIT خوش بخت می شی ، یا با یه زندگی آروم ؟! ... البته درسته اگه جفتش باشه خیلی خوبه ! ... اما اگه بگن فقط یکیش اون وقت چی ؟! ...

پ . ن : در ضمن من فکر می کنم این موضوع اینقدر مهم که حتی دوستای صمیمیتون هم نمی تونن کمکتون کنن ... فقط خانواده و خود اون دختر خانم باید نظرش رو بگه و کمکتون کنه ...
    پ . ن : اما در کل ، شما اگه مجرد بری به مراتب راحتتری ! ... بالاخره فقط مسئول خودت هستی و اگه مشکلی پیش اومد خودتی که تحت تاثیرش قرار می گیری ... دو نفره رفتن فکر کنم بیشتر مسئولیت داره ، خرجت هم می ره بالا ...
    اما ببین کدومش برای خودت می ارزه !!!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83

تا اونجایی که ما در فرهنگ ایرونی مون دیدیم و شنیدیم ازدواج برای آقایون بیشتر باعث پیشرفتشون شده تا برای خانم ها.
    با این موافقم اما اینکه ازدواج باعث پیشرفتشون نمی شه برای این نیست که آقایون مانع می شن ...
    شاید مردا بعد ازدواج انگیزشون برای پیشرفت خودشون و زندگیشون بیشتر باشه تا خانم ها ... یه مرد پیشرفت خودش رو برابر می دونه با پیشرفت تمام زندگیش و حتی تا حدی هم افزایش اعتماد همسرش به همسر موفقش ... اما فکر نکنم پیشرفت یه خانم با پیشرفت تمام زندگیشون برابری کنی .. نمی گم نیستاااا ... هست ! .. اما قبول کن حالتش برای مردا بیشتره ...

از تمام دوستان ممنونم که نسبت به موضوع من واکنش نشون دادن... به نظر من تنها چیزی که باعث میشه تو یه شرایط مثل این نشه تصمیم درست گرفت اینه که...فرصت رشد و تحصیل و رسیدن به یک زندگی متفاوت و ایجاد شرایط کنترل شده یک زندگی بهینه معمولا همیشه بوجود نمیاد.... به نظر من تو این موضو ع پاسخ دوستان پسر را بیشتر واقعی تر دیدم تا دختر خانوما... بعضی وقتا پیش خودم میگم کاش اصلان فرصت apply پیش نیومده بود...و من هم مثل همه اطرافیان رفتار مشابهی را انجام میدادم...و به سنت حسنه پیامبر عمل میکردم.....اما خوب یک نکته اساسی اینه که همه ما نسبت به خانواده ی که میخواییم تشکیل بدیم مسئولیت داریم و بنظر من وقتی میشه کاری (ازدواج) را تو یه شرایط بهتری انجام داد تا کیفیت اون بیشتر باشه .... یک ظلمه در حق نسل بعد از خود !!!! اگه راضی به شرایط فعلی بشیم ...!!!!....اما طرز فکر آدما میتونه نسبت به این موضوع هم موازی باشه هم سری !!!!!!!!!!!! ا میشه صدتا هندونه رو باهم برداشت که ممکنه خیلیاش بیفته و له بشه یا نه یکی یکی با حوصله و مطمئن اینکارو کرد...بقول یکی از دوستان خسته شدم از بس یه اقیانوس با عمق کم شدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!در مورد احساس و عشقی که بعضی از دوستان اشاره کردن که باید جددی گرفت باید بگم که همه ما میدونیم این عشق نزد پسران ماندگارتر از دختراست و از بابت اینکه چه کسی از این جدایی آسیب میبینه من بیشتر باید نگران باشم !!!..چون دختر خانوما ظرفیت تنهایی رو ندارند و زود!!!! یکی دیگه رو جایگزین میکنن 8) .... من بیشتر میخواستم دوستان عزیز اونایی که تجربه زندگی تو کشور دیگه ای رو دارن در مورد این نکته که یکی ازدواج کنه بره بهتره یا نه مجرد؟. توضیح بدن!!! با تشکر از همه تون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    اما فکر نکنم پیشرفت یه خانم با پیشرفت تمام زندگیشون برابری کنی .. نمی گم نیستاااا ... هست ! .. اما قبول کن حالتش برای مردا بیشتره ...
    چون آقایون معمولا دوست دارند بالاتر باشند تو هر زمینه ایی. (یه حس حسادت قوی!)

از تمام دوستان ممنونم که نسبت به موضوع من واکنش نشون دادن... به نظر من تنها چیزی که باعث میشه تو یه شرایط مثل این نشه تصمیم درست گرفت اینه که...فرصت رشد و تحصیل و رسیدن به یک زندگی متفاوت و ایجاد شرایط کنترل شده یک زندگی بهینه معمولا همیشه بوجود نمیاد.... به نظر من تو این موضو ع پاسخ دوستان پسر را بیشتر واقعی تر دیدم تا دختر خانوما... بعضی وقتا پیش خودم میگم کاش اصلان فرصت apply پیش نیومده بود...و من هم مثل همه اطرافیان رفتار مشابهی را انجام میدادم...و به سنت حسنه پیامبر عمل میکردم.....اما خوب یک نکته اساسی اینه که همه ما نسبت به خانواده ی که میخواییم تشکیل بدیم مسئولیت داریم و بنظر من وقتی میشه کاری (ازدواج) را تو یه شرایط بهتری انجام داد تا کیفیت اون بیشتر باشه .... یک ظلمه در حق نسل بعد از خود !!!! اگه راضی به شرایط فعلی بشیم ...!!!!....اما طرز فکر آدما میتونه نسبت به این موضوع هم موازی باشه هم سری !!!!!!!!!!!! ا میشه صدتا هندونه رو باهم برداشت که ممکنه خیلیاش بیفته و له بشه یا نه یکی یکی با حوصله و مطمئن اینکارو کرد...بقول یکی از دوستان خسته شدم از بس یه اقیانوس با عمق کم شدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!در مورد احساس و عشقی که بعضی از دوستان اشاره کردن که باید جددی گرفت باید بگم که همه ما میدونیم این عشق نزد پسران ماندگارتر از دختراست و از بابت اینکه چه کسی از این جدایی آسیب میبینه من بیشتر باید نگران باشم !!!..چون دختر خانوما ظرفیت تنهایی رو ندارند و زود!!!! یکی دیگه رو جایگزین میکنن 8) .... من بیشتر میخواستم دوستان عزیز اونایی که تجربه زندگی تو کشور دیگه ای رو دارن در مورد این نکته که یکی ازدواج کنه بره بهتره یا نه مجرد؟. توضیح بدن!!! با تشکر از همه تون

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhamed
    در مورد احساس و عشقی که بعضی از دوستان اشاره کردن که باید جددی گرفت باید بگم که همه ما میدونیم این عشق نزد پسران ماندگارتر از دختراست و از بابت اینکه چه کسی از این جدایی آسیب میبینه من بیشتر باید نگران باشم !!!..چون دختر خانوما ظرفیت تنهایی رو ندارند و زود!!!! یکی دیگه رو جایگزین میکنن 8) ....
    کاملا معلومه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Champion

تا الان قصد بچه ها كمك به شما بود و هر كس نظر خودش رو گفت..
    من بعيد مي دونم از اينجا به بعد بحث راجع به " عشق نزد كي موندگارتره" ربطي به هدف فروم داشته باشه.
    در ضمن شرايط apply براي همه هست ( حداقل هر آدمي كه يك ليسانس داشته باشه) در نتيجه شما هروقت پذيرش گرفتي و همزمان جواب مثبت هم گرفتي بيشتر راجع بهش فكر كن ! شايد هيچ كدوم جور نشه !!

من به شخصه فكر مي كنم اين تاپيك تا چند پست ديگه تبديل مي شه به جار و جنجال بين آقايون مجرد و خانمها و مطمئنا كاملا از اهداف و مقررات فروم دور مي شه.

ApplyAbroad Champion

من هم با نظر اردیبهشت موافقم. اگر مایلید تاپیک قفل بشه، به همین بحث ادامه بدهید!

تنها چیزی که واقعا مایلم دوستان کمکم کنن اینه که بگن زندگی یک فرد مجرد با یک فرد متاهل تو یک کشور اروپایی مثل سوئد واسه ما ایرانیها چه فرقایی داره همین!!!....در ضمن اگه قوانین این سایت با این تیپ گفتار و گفتگو مشکل داره .... به نظر من باید دوباره بازبینی بشه!! بهرحال من به عنوان فردی مثل شما یکی از مشکلات واقعا اساسیم در زمینه تحصیل تو کشور خارج همینه !!!!!!!!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)