صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 96

موضوع: به نظر شما من بصورت متاهل پذیرش بگیرم خوبه یا مجرد؟

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : به نظر شما من بصورت متاهل پذیرش بگیرم خوبه یا مجرد؟

What a funny question!!!!
    i think such questions are mere idiosyncratic ones which totally depends on ur personalities and viewpoints

HAPPINESS

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunshine
    خوب من هم وفاداری فقط منظورم نبود. همه موضوعات و محدودیت ها منظورم بود.
    آیا ازدواج ایرانی ها با هموطنانشون یا با خارجی ها در کشورهای خارجی رواج داره؟ اگر موردی دیدید میشه بگید!
    مسلما اين همه آدم مجرد، خيليهاشون اونجا ازدواج ميکنن. من چند تا از دوستاي مجردم به محض اينکه رفتن، در کمتر از 1 سال اونجا همسر مناسبشونو پيدا کردن و ازدواج کردن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    خوب من هم وفاداری فقط منظورم نبود. همه موضوعات و محدودیت ها منظورم بود.
    آیا ازدواج ایرانی ها با هموطنانشون یا با خارجی ها در کشورهای خارجی رواج داره؟ اگر موردی دیدید میشه بگید!
    مسلما اين همه آدم مجرد، خيليهاشون اونجا ازدواج ميکنن. من چند تا از دوستاي مجردم به محض اينکه رفتن، در کمتر از 1 سال اونجا همسر مناسبشونو پيدا کردن و ازدواج کردن.
    اين ازدواج ها بيشتر با هموطنانشون بوده يا با خارجي ها هم بوده؟ اگر براتون مشكلي نيست لطفا توضيح بديد. من اين سوال ها را مي پرسم به اين دليله كه مي خواهم يك كم دنياي خارج از كشور را بتونم با خودم تصور كنم و از طرز فكر مردم مطلع بشم. ممنون

Senior Member saheb آواتار ها

Based on my friend's experiences, I think intention to get married either with an Iranian one or with an intl one is differentiated based on students gender.
    Iranian boys in abroad have more chances and intentions to get married with an Iranian girl after staying at least one year in abroad , and they mostly prefer to get married ones who are more close to Iranian cultures.
    The same can be generalizing to Iranian girls but some of my girl friends in a broad got married with intl students. 2 cases got married with Iranians and 2 other ones with Intl students.
    So I think cultural differences are too absorptive and glorious for Iranian students at first but after living with such differences at least for one year, coping with them become hard and they prefer to choose ones who are more matched with their societeical viewpoints.
    HAPPINESS

Junior Member

من فکر می کنم شما دچار غلیان احساسات شدی! این تو سن و سال ماها خیلی پیش میاد بعضیامون می فهمیم بعضی هامون هم با چیز دیگری اشتباه می گیریم. توصیه اکید دارم که کمی صبر کن تا شرایطت تثبیت بشده بعد تصمیم بگیر.

یه چیر دیگر اینکه ما همه یادمون رفته هدف چیه. هدف درس خوندن؟ یا ازدواج؟
    ما همه داریم تلاش می کنیم تا زندگی بهتری داشته باشیم و احساس خوشبختی کنیم اما یادمون رفته هدف چی بود. اگه با ازدواج کردن احساس خوشبختی می کنی بیخیال درس شو اما اگه با درس احساس خوشبختی می کنی بیخیال ازدواج اگه با هردو خوب پس یه کم به خودت سختی بده و هردو رو بدست بیار!
    ما همه این همه سختی رفتن و اپلی و این حرفها رو داریم به جون می خریم چون احتمالا فکر کردیم ادامه تحصیل در کشور دیگه خوشبختی برامون میاره حالا چرا وقتی فکر می کنیم با ازدواج خوشبختیم حاضر نیستیم سختی گل خریدن یا گل و کتاب خریدن یا هر ترکیب دیگه ای و تحمل کنیم؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

یکی از استادای ما که الان امریکاست به من می گفت حتما قبل از اینکه بیایی ازدواج کن. چون توی ایران موقعیت های زیادی وجود داره و خانواده ها کمک خیلی بزرگی هستند. اما این جا که اومدی تعداد دخترا خیلی کمه و از بین اونها شاید فقط یه نفر مناسب باشه که برای اون هم 8-7 تا خواستگار پیدا میشه ;D البته اگه کسی ایران ازدواج کنه حتما باید همسرش هم دانشجو باشه چون اگه دانشجو نباشه دردسر زندگی توی غربت بیشتره مثل افسردگی و ...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Senior Member

اين ازدواج ها بيشتر با هموطنانشون بوده يا با خارجي ها هم بوده؟ اگر براتون مشكلي نيست لطفا توضيح بديد. من اين سوال ها را مي پرسم به اين دليله كه مي خواهم يك كم دنياي خارج از كشور را بتونم با خودم تصور كنم و از طرز فكر مردم مطلع بشم. ممنون
    با ايرانيها ازدواج کردن.
    فکر ميکنم با توجه با اينکه سن ازدواج رسمي در اونجا بالاتر باشه، انتخاب دختر خارجي براي پسرهاي ما کمي مشکل باشه و چنانچه بخوان ازدواج کنن، بايد بيشتر دنبال دختر ايراني بگردن.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط tree
    اگه با ازدواج کردن احساس خوشبختی می کنی بیخیال درس شو اما اگه با درس احساس خوشبختی می کنی بیخیال ازدواج اگه با هردو خوب پس یه کم به خودت سختی بده و هردو رو بدست بیار!
    ما همه این همه سختی رفتن و اپلی و این حرفها رو داریم به جون می خریم چون احتمالا فکر کردیم ادامه تحصیل در کشور دیگه خوشبختی برامون میاره حالا چرا وقتی فکر می کنیم با ازدواج خوشبختیم حاضر نیستیم سختی گل خریدن یا گل و کتاب خریدن یا هر ترکیب دیگه ای و تحمل کنیم؟
    ولی فکر نمی کنم اینطوری باشه ها ! ... شما با این حرفتون یعنی به این اعتقاد دارین که این دو مورد کاملآ در تضاد هستند و اصلآ با هم نمی شه جلو بردشون ... اتفاقآ من مطمئنم توی همین مشکلات اپلای کردن اگه یکی باهاتون باشه به شدت مشکلات رو بهتر می تونین تحمل کنین ...

من با حرف وحید موافقم ... این ها با هم تناقضی نداره ... بالاخره اگه برای دکتری بخوای بری 4 سال اونجا روی شاخشه ...
    من دیروز 25 سالم تمام شد ;D ... اینطوری بخوایم فکر کنیم سن همه می ره بالای 30 ! ... اون موقع دیگه اینقدر معیارها تون رشد می کنه و مشکل پسند می شین که به این راحتی به مسئولیت هاش تن در نمی دین !

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    نقل قول نوشته اصلی توسط tree
    اگه با ازدواج کردن احساس خوشبختی می کنی بیخیال درس شو اما اگه با درس احساس خوشبختی می کنی بیخیال ازدواج اگه با هردو خوب پس یه کم به خودت سختی بده و هردو رو بدست بیار!
    ولی فکر نمی کنم اینطوری باشه ها ! ... شما با این حرفتون یعنی به این اعتقاد دارین که این دو مورد کاملآ در تضاد هستند و اصلآ با هم نمی شه جلو بردشون ... اتفاقآ من مطمئنم توی همین مشکلات اپلای کردن اگه یکی باهاتون باشه به شدت مشکلات رو بهتر می تونین تحمل کنین ...

من با حرف وحید موافقم ... این ها با هم تناقضی نداره ... بالاخره اگه برای دکتری بخوای بری 4 سال اونجا روی شاخشه ...
    من دیروز 25 سالم تمام شد ;D ... اینطوری بخوایم فکر کنیم سن همه می ره بالای 30 ! ... اون موقع دیگه اینقدر معیارها تون رشد می کنه و مشکل پسند می شین که به این راحتی به مسئولیت هاش تن در نمی دین !
    سلام

ضمن تبریک و تولد مبارک به some14myself (اوه چه سخت بود نوشتنش)
    نه اتفاقا
    جناب Tree داره میگه با هم باشه بهتره و سختی اون هم در کنار apply ............. میشه تحمل کرد و میتونه خوشبختی بیاره با تحمل شرایط سختش-
    در مورد سن: اره-شدیدا خوف کنید- سن که رفت بالا یه چیزایی میاد به ذهنتون که شاخ در میارید و سخت گیر تر میشد

Junior Member

با تشکر از توضیح countdown , ازدواج و اپلی کردن هیچ کدوم هدف نیستند فکر نکنم کسی هدفش درس خوندن باشه یا ازدواج!
    هدف اگه رشد و تعالی باشه هرکس با توجه به ویژگی های خودش باید تصمیم بگیره که چطور می تونه به این تعالی برسه با ازدواج؟ یا درس خوندن ؟یا با هردوش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)