صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65

موضوع: تجربیات روزهای اول پس از ورود به سوئد و مشکلات آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات روزهای اول پس از ورود به سوئد و مشکلات آن

دوست عزیز من درخواست روبه اون شرکت ها دادم دانشگاه فقط اسم چند تا شرکت رو زده بود وکار دیگه ای در رابطه باخونه انجام نمیده حالا شاید دانشگاه شما فرق کنه مال ما که اینجوری هست. نه من اصلا برای سری دوم نگفتم دو نفریم چون سری اول به یکی از شرکت ها گفتم وهمون چیزای رو که تو پست قبل گفتم بهم تحویل داد شما اگه سوئت مجزابگیرید وچیزی از اتاقتون مثل اشپزخونه یا حموم باکس دیگری شیر نباشه مشکلی پیش نمیاد یعنی منظورم از مشکل اینکه اگه شمایک اتاق اجارهکنید مثل اکثر موردهایی که این شرکت داره در بهترین حالت با یک نفر دیگه حموم دستشویتون مشترک هست واشپزخانه هم مثلا برای ده نفر یه فضای بزرگ اشپزخونه هست که همه ازش استفاده میکنند و اگر نفری که هم راه شما تو یه اون واحد زندگی میکنه واتاق داره به از شما شکایت کنه که اینا مثلا دونفرن ممکنه براتون مشکل پیش بیاد البته من این مسئله رو دانشجویان متاهل که قبلاتو شهر ما و خونه های همین شرکتی که من از شون خونه گرفتم دارم نقل قول میکنم خودم که هنوز نرفتم ودر باره شهر شمااطلاع ندارم همین دیگه
    ویرایش توسط poury : July 14th, 2012 در ساعت 06:47 PM

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    این قضیه طولانی بودن ساعات روز در تابستانها و کوتاه بودن آن در زمستانها چقدر اذیت کننده است !!؟
    (مخصوصا در مسایلی مثل خواب ، یا حتی نماز و روزه)
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این قضیه طولانی بودن ساعات روز در تابستانها و کوتاه بودن آن در زمستانها چقدر اذیت کننده است !!؟
    (مخصوصا در مسایلی مثل خواب ، یا حتی نماز و روزه)
    خیلی ممنون
    زمستون ها مدت طولانی تاریکی و کمبود نور کمی افسرده کننده است.
    با تابستون ها من شخصا مشکلی ندارم ولی خیلی باید سخت باشه اگه بخواهید روزه بگیرید. دقیقا نمی دونم چند ساعت باید روزه بگیرید ولی شاید 19-20 ساعت هم بشه اگه سمت پایین سوئد باشید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    زمستون ها مدت طولانی تاریکی و کمبود نور کمی افسرده کننده است.
    با تابستون ها من شخصا مشکلی ندارم ولی خیلی باید سخت باشه اگه بخواهید روزه بگیرید. دقیقا نمی دونم چند ساعت باید روزه بگیرید ولی شاید 19-20 ساعت هم بشه اگه سمت پایین سوئد باشید.

سلام
    بچه ها خوبین؟ من میخوام ماه نوامبر برم سوید دانشگاه اومئا. ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور میتونم برم انجا برم فرودگاه استکهلم یا مستقیم پرواز واسه اومئا داره؟ در مورد ابو هوای انجا هم توضیح بدیم ننتون میشم.

Junior Member

سلام من از چند نفر شنیدم لباس اونجا ارزونتره و جنس بهتری هم داره بخریم بیاریم یا بیایم اونجا بخریم؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)