نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: معنی Representative در سايت دانشگاه چيست؟

Banned

پیش فرض معنی Representative در سايت دانشگاه چيست؟

تويه يک سايت دانشگاهی در اروپا يه قسمت داره نوشتهRepresentative وقتی کليک ميکنم يه جدول مياد که اسم کشور ها هست و زير هر کشوری يک شخص رو معرفی کرده و شماره email و تماسش رو گذاشته واسه ايران هم داشت من به اون فرد زنگ زدم گفت مدارک رو اسکن کنم براش بفرستم و پوله دانشگاه رو بريزم به حسابشون و رسيدشو با مدارک واسه ويزا ببرم پيشش که بريم برای ويزا گرفتن!
    حالا ميخوام يکی واسه من تحليل کنه که کار اين به اصطلاح نماينده های دانشگاه چيه؟مثل وکيل ميمونه؟از من پول ميگيره واسه پذيرش و ويزا؟اگه ميگيره در چه حد؟
    با تشکر

Banned

پیش فرض پاسخ : معنی Representative در سايت دانشگاه چيست؟

کسی نظری نداره؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

معمولا دانشگاهای استرالیا این موارد داره.درست میگم؟
    شما اگه اطرف اون آقا اپلای کنید دیگه لازم نیست پولی بابت اپلای به دانشگاه بدی و اون ادم معرف اون دانشگاه هست و معمولا بقیه کارا خودش واست انجام میده البته بی مایه نیستا ;D
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

یه بار از دانشگاه ناتینگهام انگلیس بمن ایمیل دادند که همین representative های ما دارند میان ایران مصاحبه کنند باهات
    (بعد از پذیرشی که گرفته بودم)

بعدش اونا دو تا تاریخ دادند که یا بیا تهران سفارت یا میاییم هتل عالی قاپو اصفهان
    منم از خدا خواسته گفتم دومی دومی

Rep ها اومدند و یک ساعتی تو لابی هتل بودیم

یه سری مدارک رو اصلش رو گرفت مثل تافل و نگاه کرد و مقاله ها .. بهم پس داد پول هم نگرفت
    گفتم پول نمیدید بهم
    گفت دادیم
    گفتم نه
    لپ تاپ رو باز کرد گفت: ای بابا نه بهت بورس ندادند
    گفتم به کی میدید منکه اوضام خوبه
    گفت به کشور های افریقایی و چینی و هااا که دولتشون بورس های مخصوص اره

بعد من خداحافظی کردم و ........................

حالا اینا rep بودند من نمیدونم این داستان کمکت میکنه ببینی چه مفهومی داره یا نه

Representative دو تا معنی يكسان با اندكي تفاوت داره و به احتمال زياد دانشگاهي كه ميگيد مال انگليس هستش...

یکی شرکتهای ایرانی هستند که پذیرش پولی می گیرن و واسه خودشون از طریق نماینده دانشگاه بودن کلی دکان و بازار درست کردند. ( البته واقعا نماینده دانشگاه هستند) ولی باهاشون اصلا و ابدا هیچ کاری نداشته باشید. کاری نیست که اونها بتونند انجام بدن و شما نتونید. صرفا برای افرادی هست که هیچ اطلاعاتی ندارند در مورد فرآیند پذیرش یا انگلیسی بلد نیستند یا پدر مادرهایی که میخوان بچه هاشون رو برای لیسانس بفرستن و از این حرفا ... نه براي بورس فرقي ميكنه نه هيچ چي... ( توي فرمهاي دانشگاه و وب سايت دانشگاه اكثرا منظور همين معني اول هستش)

معنی دوم : هر سال نماینده بعضی دانشگاهها از خود دانشگاه می یان ایران که دانشگاه رو معرفی کنند و ... يا تنهايي مي يان يا توي نمايشگاههايي مثل:http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7114.0.html

همون طوري كه آقاي countdown گفتند اگه اون دانشگاه اپلاي كرده باشي يا prospectus تقاضا كرده باشي، بهتون قبلش ايميل ميزنن كه ما داريم ميايم!! البته اكثرا كار خاصي انجام نميدن . اما بعضي وقتها هم ميتونن كمك باشن... مثلا خانمي كه از southampton اومده بود خيلي گل بود... شايد بيشتر از نيم ساعت با من حرف زد ( در مورد همه چيز از سوابق دانشجويي، كاري، برنامه آينده و ...) و دست آخر رفته بود اين ايميل رو به استادم زده بود ( بدون اينكه به من بگه و بعد برام فوروارد كرده بود)

I am currently in Tehran and have met the above student who advises that she has been in correspondence with you about a scholarship for her PhD studies.

….. is an intelligent, articulate and delightful student who is extremely keen to join Southampton. Her English is excellent and she is highlighly qualifed ………………

The reason I am writing to you is to say that I would strongly support this student's scholarship application. I think she will be a great asset to your School as well as a future ambassador.

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)