صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 64

موضوع: GRE General OR GRE Subject

پیش فرض GRE General OR GRE Subject

سلام دوستان

من میخوام برا sep 2009 درسم و شروع کنم یعنی سال دیگه تقریبا این موقع ها باید مدارک بفرستم.از حالا تصمیم گرفتم مدرک تافل و gre را اماده کنم ولی نمی دونم gre subject باید امتخان بدم یا gre general. رشته تحصیلی من computer است.این رو هم بگم که هنوز دانشگاه خاصی مد نظر من نیست.لطفا راهنمایی کنید.

[عنوان موضوع تغییر داده شد. لطفا عناوین بهتری انتخاب کنید.]

Senior Member

پیش فرض پاسخ : GRE subject یا general؟

اووه، کلی وقت داری پس، می تونی هم جنرال بدی و هم سابجکت ;D
    این به دانشگاهی بستگی داره که می خوای براش اقدام کنی، مثلاً برای دانشگاه ETH، رشته کامپیوتر به GRE General نیاز داره، اما رشته برق اصلاً GRE نمی خواد!!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion

GRE general رو که باید امتحان بدهید. اگر رشته‌اتون computer science باشه بعضی از دانشگاه‌ها GRE subject هم لازم دارند.

ميشه لطفا در مورد subject وgeneral ,توضيح بديد؟
    رشته من architecture هست. من هم نميدونم كه suject بايد امتحان بدهم يا general????دانشگاهي رو هم هنوز انتخاب نكردم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض فرق GRE Subject , GRE GENERAL !!!!!!!!!!

با سلام . ميشه يك نفر در مورد فرق موارد امتحاني اين دو آزمون و تفاوت ساختاريشون بيشتر توضيح بده . و اينكه هر كدوم در چه زماني از سال برگزار ميشه ؟ و نحوه نمره دهي از چنده ؟ ???
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : فرق GRE Subject , GRE GENERAL !!!!!!!!!!

سلام
    GRE General: شامل سه بخش Verbal، quantitative و Analytical writting هست که راجع به ریز بخش های مختلفش میتونی تو ویکی اطلاعات خوبی پیدا کنی:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...le=GRE_General

GRE Subject: برای یک سری رشته های خاص مثل فیزیک وجود داره که توش سوالای مربوط به اون درس مطرح میشه، مثلا فیزیکش بخشهایی مثل کوانتوم، فیزیک مدرن، الکترومغناطیس و ... داره.
    بچه های فنی معمولا همون Genral رو امتحان میدن!

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

GRE Subject مال علوم پايه مثل فيزيك يا حتي علوم كامپيوتره ولي General همون طور كه از اسمش معلومه كليه. اكثر بچه هاي رشته مهندسي همون General رو فقط لازم دارن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

تا اونجایی که من میدونم امتحان General کاغذی دو بار در سال برگزار میشه 27 اکتبر و 2 فوریه (حول و حوش این دو روز) البته بیشتر مواقع یکی یا دوتای دیگه هم برگزار می شه مثل امسال که یه هفته بعد از 27 اکتبر بود. کامپیوتری رو هم تو سایتETS چک کن.
    امتحانsubject فقط کاغذی هست و در ماههای اکتبر ، نوامبر و آپریل برگزار میشه.subject برای هشت رشته ریاضی (66سوال)، فیزیک(100سوال) ، بیولوژی، شیمی،علوم کامپیوتر، ادبیات، روانشناسی و بیوشیمی برگزار میشه.

Junior Member

Salaam ;
    All of American universities and some of Canadian universities( in some majors ) need GRE General .As it has has been mentioned above it has three parts : 1. Quantitative that measures your quantitative reasoning , it is simple for Iranian students and it has 800 points , you can easily get high score by practicing , bgesides one who gets 800/800 may have 0 , 1 , or even 2 mistakes.
    2. Verbal , you need to practice a lot to get an ordinary grade in this section
    , again it has 800 points.
    3. Analytical Writing which has 6 points and has 2 sections : a. issue and b. argumentative, you can get a satisfactory score by practicing.
    For GRE Subject, it depends both on your major , and the universities you wanna apply, GRE Subject is for 8 majors , it is mandatory for some universities in north america, optional or recommended for others, and there are a few universities that do not need it
    However it could be useful if your majors is on of those 8 fields of study. Check it please :
    http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD
    As Subject questions are from your undergraduate studies, high score in this exam prove your ability to enter in graduate program. They announce both your raw score and percentile , for instance 90% means that you did better than 90% of the participants.
    I hope it would be of some help

GRE subject
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین