صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 64

موضوع: GRE General OR GRE Subject

پیش فرض GRE General OR GRE Subject

Hi every body

I don't know for apply to Amrican , Australian and Canadian University, with bachelor's degree of Computer engineering , which kind of GRE test must be take ? GRE subject OR GRE General/
    what is the difference between GRE General and GRE subject/

Thank's in advance

پیش فرض پاسخ : GRE General OR GRE Subject

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    Hi every body

I don't know for applying to Amrican , Australian and Canadian Universities, with bachelor's degree of Computer engineering , which kind of GRE test must be taken ? GRE subject OR GRE General/
    what is the difference between GRE General and GRE subject/

Thanks in advance
    I revised your essay Sorry
    The general one. Read the Wiki to obtain adequate information about the test. If you want to apply for a master's in computer science it is advised to take GRE Subject test

Smile پاسخ : GRE General OR GRE Subject

نقل قول نوشته اصلی توسط arash11 نمایش پست ها
    I revised your essay Sorry
    The general one. Read the Wiki to obtain adequate information about the test. If you want to apply for a master's in computer science it is advised to take GRE Subject test

Thank's a lot for correct miss grammar in my essay . take GRE General test will be accepted in all universities ,If I want to apply for Master or PHD direct of Computer Engineering / Am I Right/

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها

Thank's a lot for correct miss grammar in my essay . take GRE General test will be accepted in all universities ,If I want to apply for Master or PHD direct of Computer Engineering / Am I Right/

you're welcome
    Yes, you need to submit GRE score for all American universities. But, in fact, there are few Canadian universities required GRE score(General) as a part of their admission requirements like UBC. I do not know any Australian Universities which have required to provide GRE score, so for Australian ones you don't need to take GRE test. But having a high GRE score e.g higher than 1300 may be a virtue in your application

If you're interested in applying to computer engineering programs, you DO NOT need to take GRE Subject test. You should just take the General test

P.S : You repeated the same mistake again. After using Preposition you need to use of Gerund (Verb+ ing). So you should say
    Thanks a lot for correcting/Answering/ Reading/ Accepting and so on

سلام.دانشجوی کارشناسی فیزیک.معدلم 17 از دانشگاه سمنان.تافل 100 دارم.لزومی داره هم gre general بدم هم ger subject؟

دوستان عزیز

می خواستم بدونم که اگر بخواهم در زمینه امنیت شبکه های بی سیم برای دکترا پذیرش بگیرم باید GRE subject امتحان بدهم یا General؟ و آیا اصلا این زمینه جزو علوم کامپیوتر حساب میشه یا جزو مهندسی کامپیوتر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_karimi76 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

می خواستم بدونم که اگر بخواهم در زمینه امنیت شبکه های بی سیم برای دکترا پذیرش بگیرم باید GRE subject امتحان بدهم یا General؟ و آیا اصلا این زمینه جزو علوم کامپیوتر حساب میشه یا جزو مهندسی کامپیوتر؟
    اینطورجداسازی گرایش ها در خارج معمول نیست. این زمینه رو ممکنست در دانشکده های علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر یا مهندسی برق و حتی فن آوری اطلاعات پیدا کنید.
    کدام GRE Subject را میخواهید امتحان بدهید؟ امتحان سابجکت کامپیوتر که از اوایل امسال از امتحانات GRE حذف شد. همان جنرال را امتحان بدهید.

Junior Member

سلام، من لیسانس روانشناسی بالینی دارم میخوام واسه ارشدم اقدام کنم واسه دانشگاه های ترکیه جز مدارکشون نوشتن GRE، ولی نگفتن generale یا subject! چیکار کنم به نظرتون؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minimnim نمایش پست ها
    سلام، من لیسانس روانشناسی بالینی دارم میخوام واسه ارشدم اقدام کنم واسه دانشگاه های ترکیه جز مدارکشون نوشتن GRE، ولی نگفتن generale یا subject! چیکار کنم به نظرتون؟
    تماس گرفتن با خود دانشگاه از طريق ايميل يا تلفن يكي از راه هاي موجود است. چك كردن با هم رشته ايي هاي خودتون كه در حال اقدام در اون حوالي هستند يكي ديگه از راه هاي موجود است. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من قصد دارم دکترای مدیریت بخونم.با توجه به رشته های ذکر شده در مورد Subject پس باید جنرال امتجان بدم.
    درسته؟