نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 157

موضوع: اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Smile اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

اطلاعات وقت سفارت: برای وقت سفارت تو ازبکستان هیچ فرق خاصی نمی کنه که چه روز (دوشنبه، چهارشنبه، جمعه) و چه ساعتی ( 8، 9 و 10) باشه ... اما چون پرواز های ایران ایر فقط روز های جمعه هستش، بهترین گزینه برای ما روز دوشنبه است ( حداقل باید یه هفته بمونیم). هر ساعتی هم که انتخاب کنیم گویا باید از همون 8 صبح دمِ سفارت باشیم، حداقل کسایی که با ترانسفر تور می خوان برن، باید که اول وقت اونجا باشن ... - ترکیش هم به سری پرواز روز های دیگه داره که البته اختلاف قیمتش حدوداً 700-800 هزار تومن میشه ...وقت خالی هم زیاد داره معمولاً، فقط خیلی تاکید دارن که زبان انگلیسی خیلی قوی باشه، چون با شرایط ایران و دانشجوی ایرانی خیلی آشنایی ندارن، باید خیلی خوب بتونیم خودمون رو پرزنت کنیم ...اطلاعات مسافرت:من آژانس های محدودی رو پیدا کردم که تور تاشکند رو کار کنند. یکیشون "سیمای ایران" تو ستارخانِ و یکی هم "آنا مهر پرواز" تو مفتح ... من خودم دومی رو پیشنهاد میدم چون حدوداً 200-300 تومن ارزون تر در میاد ... 487000 بلیط هستش و 410 دلار هم شامل هتل، ترانسفر فرودگاه-سفارت و ویزای عادی هستش (که 2-3 هفته ای آماده میشه). اینجا بخش دلاری رو حتماً باید به دلار حساب کنید. اون یکی آژانسه در مجموع گفت 1580000 تومن میشه!هتل هاشون هم یه 5 ستاره داره که خیلی گرونه، 2-3 تا هم 4 ستاره داره که اختلاف قیمت زیادی داره با این گرونه. هتل های 3 ستاره هم میگن که کیفیت خوبی نداره ...قیمت های داخل شهر هم ارزونه از لحاظ غذا و رفت و آمدهیچ توری رو هم ندیدم که گردش و اینجور چیزا رو هم تو برنامش داشته باشه و همش آپشناله و اگه بخوایم باید اونجا هزینه رو حساب کنیم جداگونه....فکر کنم واسه شروع خوب باشه
    ویرایش توسط ShahdaD : March 23rd, 2012 در ساعت 08:39 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)