صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 157

موضوع: اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Smile اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

اطلاعات وقت سفارت: برای وقت سفارت تو ازبکستان هیچ فرق خاصی نمی کنه که چه روز (دوشنبه، چهارشنبه، جمعه) و چه ساعتی ( 8، 9 و 10) باشه ... اما چون پرواز های ایران ایر فقط روز های جمعه هستش، بهترین گزینه برای ما روز دوشنبه است ( حداقل باید یه هفته بمونیم). هر ساعتی هم که انتخاب کنیم گویا باید از همون 8 صبح دمِ سفارت باشیم، حداقل کسایی که با ترانسفر تور می خوان برن، باید که اول وقت اونجا باشن ... - ترکیش هم به سری پرواز روز های دیگه داره که البته اختلاف قیمتش حدوداً 700-800 هزار تومن میشه ...وقت خالی هم زیاد داره معمولاً، فقط خیلی تاکید دارن که زبان انگلیسی خیلی قوی باشه، چون با شرایط ایران و دانشجوی ایرانی خیلی آشنایی ندارن، باید خیلی خوب بتونیم خودمون رو پرزنت کنیم ...اطلاعات مسافرت:من آژانس های محدودی رو پیدا کردم که تور تاشکند رو کار کنند. یکیشون "سیمای ایران" تو ستارخانِ و یکی هم "آنا مهر پرواز" تو مفتح ... من خودم دومی رو پیشنهاد میدم چون حدوداً 200-300 تومن ارزون تر در میاد ... 487000 بلیط هستش و 410 دلار هم شامل هتل، ترانسفر فرودگاه-سفارت و ویزای عادی هستش (که 2-3 هفته ای آماده میشه). اینجا بخش دلاری رو حتماً باید به دلار حساب کنید. اون یکی آژانسه در مجموع گفت 1580000 تومن میشه!هتل هاشون هم یه 5 ستاره داره که خیلی گرونه، 2-3 تا هم 4 ستاره داره که اختلاف قیمت زیادی داره با این گرونه. هتل های 3 ستاره هم میگن که کیفیت خوبی نداره ...قیمت های داخل شهر هم ارزونه از لحاظ غذا و رفت و آمدهیچ توری رو هم ندیدم که گردش و اینجور چیزا رو هم تو برنامش داشته باشه و همش آپشناله و اگه بخوایم باید اونجا هزینه رو حساب کنیم جداگونه....فکر کنم واسه شروع خوب باشه
    ویرایش توسط ShahdaD : March 23rd, 2012 در ساعت 08:39 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

دوستانی که برا هفته 13 جون ازبکستان وقت دارن پیغام بذارن خصوصی اگه تنهان که باهم هتل بگیریم..

Junior Member

سلام، غیر از ایران ایر و تورکیش ایرلاینز پرواز دیگه ای هم هستش که از تهران به تاشکند بره؟

بله
    میتونی با "آزال" بری باکو، از اونجا با ازبک ایر بری تاشکند.
    البته این رو مد نظر داشته باش که "تهران-باکو" رو میتونی از آژانس ها بگیری بلیطشو، اما چون ازبک ایر ما رو تحریم کرده، باید "باکو-تاشکند" رو خودت با کارت اعتباری و به صورت آنلاین بخری. هزینه این دو پرواز روی هم رفته حدوداً 350 دلار میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad64 نمایش پست ها
    سلام، غیر از ایران ایر و تورکیش ایرلاینز پرواز دیگه ای هم هستش که از تهران به تاشکند بره؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

Thumbs down آژانس آ.م.پ و وضعیت هتل در ازبکستان

سلام بچه ها،
    از اول سفر منتظر بودم که روز آخرش برسه تا به یک جمع بندی در رابطه با آژانس و هتل ها برسم که بالاخره به این لحظه رسیدم و می خوام حاصل دیده هام رو براتون بنویسم. امشب برای آخرین بار بچه هایی که توی این سفر بودیم با هم جمع شدیم و تجربیاتمون رو از هتل های مختلف و آژانس رو به اشتراک گذاشتیم.
    جمع بندی نهایی این بود که این هتل "نور" که آژانس با قیمت خیلی بالا بهمون پیشنهاد داده ، واقعا یک جور به اصلاح " تو پاچه کردن " بوده و حداقل یک چیزی در حدود 100 دلار ما سر ناآگاهی از شرایط هتلهای ازبکستان ضرر کردیم. این هتل سه ستاره است و از ساده ترین چیزهایی که می شه گفت که هنوز درش رعایت نشده این مسئله است که اتاق هاش یخچال نداره !!! من نمی دونم چطور اسم خودش رو هتل گذاشته، فقط چون تازه تاسیسه یک کم تمیزه ولی امکاناتش اصلا جالب نیست، منوی صبحانه اش فوق العاده ساده و کم مقداره و خیلی چیزهای دیگه. یک نکته جالب دیگه اینکه من و خانمم برای یک اتاق دو نفره سرجمع 600 دلار دادیم، شما می تونید برید سایت booking.com و آفری که این هتل داده رو مشاهده کنید که فقط 385 دلاره. به این معنا که ما چیزی در حدود 215 دلار داریم می دیم به این آژانس. البته فراموش نکنید که هتل قیمتی به آژانس می ده خیلی کمتر از این حرفاست.
    جمع بندی بچه ها از هتل شودلیک این بود که این هتل واقعا هتل خوبیه و اصلا هتل های دیگه ازبکستان مثل همین "نور" که بحث اش شد، هتل ازبکستان و هتل گراند پلازا اصلا به پاش نمی رسن و بهترین هتلی است که می شه گرفت که هم چهار ستاره باشه و هم قیمت اش مناسب باشه. هتل شودلیک رستوران داره، بار داره، سونا داره و از لحاظ لوکیشن توی شهر تاشکند بی نظیره.
    هتل گراند پلازا برخلاف ظاهر شیک و تمیزی که داره بچه ها ازش ناراضی بودند و ظاهرا قبلا همین هتل تحت عنوان هتل "تاتا" کار می کرده و الان با تغییر دکوراسیون و تغییر عنوان یک رنگ و لعابی به ظاهرش داده است ولی کیفیت هتل اصلا مناسب نیست.
    اما در انتها صحبت از آژانس آ.م.پ است، این آژانس علیرغم این که جفای بسیاری در حق بچه ها کرد، واقعا شنیدنش هم شرم آوره، ولی باز هم متاسفانه نسبت به سایر آژانس ها ارزون تره و از لحاظ اقتصادی به صرفه است. اما هیچ وقت از خاطر نبرید که این آژانس داره به ازای هر کدوم از شما حداقل 300 دلار پول در می آره و اگر می خواید بدونید که 300 دلار توی ازبکستان یعنی چقدر، این نکته می تونه براتون جالب باشه که حقوق متوسط مردم ازبکستان بین 100-150 دلاره و این 300 دلار توی ازبکستان یک عدد فوق العاده بزرگه، اجازه ندین که آژانس باهاتون بد برخورد کنه، حتما هنگام بستن قرارداد مراقب باشید، تا جایی که ممکنه چونه بزنید و قیمت رو بیارید پایین و بدونید که حتی اگه 300 دلار هم کم کنید از کل قیمت، تازه با آژانس می شید سر به سر و باز هم آژانس سر بلیط های هواپیماتون داره سود می کنه.
    متاسفانه قانون های توریستی ازبکستان به گونه ای است که دست آژانس ها رو باز می کنه برای هر گونه سوء استفاده و از اونجایی که ماها هم هیچ وقت ریسک نمی کنیم توی اینجور مواقع، هر کاری که دوست دارن با ما می کنن، حتما صداتون در بیاد، هر گونه سئوالی در رابطه با آژانس و نحوه تعامل با آژانس داشتید با من در میان بگذارید که بتونم کمکتون کنم و امیدوارم با شناخت کامل از حقوقتون بتونید سوء استفاده های آژانس رو به حداقل ممکن برسونید.
    پس یادتون نره، هتل فقط هتل شودلیک و زیر بار هیچ هتل دیگه ای هم نرید و اگر سایر هتل ها بهتون پیشنهاد شد حداقل با 50-60 دلار زیر قیمت هتل شودلیک قبول کنید.
    دروغ هایی مثل چهار ستاره بودن هتل "نور" ، داشتن آشپز ایرانی و استخر سربسته رو به ما گفتن و ما باورمون شد، شما باورتون نشه.
    امیدوارم موفق باشید، هر سئوالی بود در این زمینه من در خدمتم
    واقعا که!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط arjangarjang نمایش پست ها
    بله
    میتونی با "آزال" بری باکو، از اونجا با ازبک ایر بری تاشکند.
    البته این رو مد نظر داشته باش که "تهران-باکو" رو میتونی از آژانس ها بگیری بلیطشو، اما چون ازبک ایر ما رو تحریم کرده، باید "باکو-تاشکند" رو خودت با کارت اعتباری و به صورت آنلاین بخری. هزینه این دو پرواز روی هم رفته حدوداً 350 دلار میشه
    فقط رفت 350$ یا قیمت رفت وبرگشت کلا اینقدره؟چه روزهایی این پرواز هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام.
    از دوستان اگر کسی در بازه 15 جون تا 22 جون میخواهد تاشکند باشه، ممنون میشم پیغام خصوصی بده برای هماهنگی سفر و یک سری اطلاعات در مورد آژانسی که اقدام کردند و .... .
    با سپاس

از دوستانی که هفته اول ژوئن هستند کسی مشکل رزرو بلیط هواپیما داشته؟ مثل اینکه به خاطر فوتبال همه بلیطها از قبل رزرو شده.

Junior Member

دوستان کیا این جمعه پرواز دارن؟؟؟؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

Thumbs up پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

بچه ها این آژانسی که گفتم توی ازبکستان کارهای سفرمون رو می کنه، این ایمیل رو بهم زده و بهم گفته که با پرداخت 50 درصد پیش پرداخت هم هتلهاتون رزرو می شه و هم اینکه دعوت نامه برای سفارت ازبکستان در ایران فرستاده می شه. این فرصت رو از دست ندیم و بریم دنبالش، مخصوصا بچه هایی که متاهلی دارن می رن این قضیه باعث می شه که نزدیک 500 هزار تومن توی هزینه سفرشون صرفه جویی بشه
    Dear Mr. Saeed,

You must sent prepayment minimum 50%.

Waiting for your documents.

Have a nice day!

With best regards,
    Bekhzod Shatulyaganov
    General manager

واقعا که!!!

صفحه 1 از 16 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)