صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 157

موضوع: اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به سفر به تاشکند

نه حاجی، نزدیک تر از این حرفاست که توی لینک گوگل مپس نشون دادی، یک چند تا خیابان بالاتر از خیابان هتل شودلیک، توی خیابان علیشیر نوایی است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidapply نمایش پست ها
    http://www.tripadvisor.ie/Hotel_Revi...-Tashkent.html

سعید ببین این لینک اونجایی هست که میگی؟؟ اگر آره، به نظراتی که دادند دقت کن. و اینکه از کجا اینجا رو پیدا کردی؟

اگر تو گوگل مپس نگاه کنی به نظرم دور و بره اینجا باید باشه!!
    https://maps.google.com/maps?saddr=Tashkent,+Uzbekistan+(Chorsu+Bazaar)&da ddr=Unknown+road&hl=en&ll=41.326488,69.242921&spn= 0.010232,0.022488&sll=41.319527,69.253414&sspn=0.0 10233,0.022488&geocode=FXqYdgIdpnEgBCGOqBcJVZ0Q-Ck9lQTdnIuuODGOqBcJVZ0Q-A%3BFQN0dgId69cgBA&t=h&mra=me&mrsp=1&sz=16&z=16
    واقعا که!!!

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

لاله اگه بچه هایی که از آژانس آ.م.پ گرفتن رو پیدا کنی، می تونی ازشون بخوای که برات دلار چنج کنن، صد دلار هم کافیه برای کل سفر. مشکل چنج ندارین خیالت راحت.
    این که آیا می شه دعوت نامه رو گرفت و پیچوندشون یا نه! رو نمی دونم، من سعی می کنم آمارش رو رفتم اونجا در بیارم، به درد بقیه می خوره این اطلاعات.

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh.rostami نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتت سعید جان.

فقط یه چیزی هست، شما برای دعوت نامه باید تعداد روزهایی که می خوان توی ازبکستان بمونین رو مشخص کنین و این تعداد روزها باید با تعداد روزهایی که هتل رزرو می کنین یکی باشه و گرنه براتون دعوت نامه نمی فرسته. حالا اگر دقیقا برای همون تعداد روز هتل رزرو کنین با uzintour، بعد از رفتن به ازبکستان، قبول می کنن که کنسل کنین؟ هزینه اش چه قدره؟ حالا اگر قبل از رفتن به ازبکستان کنسل کنین چطور؟ مشکلی برای دعوت نامه پیش نمیاد؟

چند نکته که در مورد uzintour باید حواستون باشه اینکه، شما سیم کارت، ترنسفر به سفارت و برای برگشت ترفسفر به فرودگاه ندارین. به جای استفاده از سیم کارت می تونین از ooVoo استفاده کنین. اینجوری خیلی بصرفه تره چون شارژ سیم کارت هم ارزون نیست ولی ooVoo مجانیه. برای ترنسفر هم باید از هتل تاکسی بگیرین که از تاکسی های شخصی سطح شهر گرونتره. برای سفارت از من ۱۵۰۰۰ سوم و برای فرودگاه ۱۰۰۰۰ سوم گرفتن. uzintour فقط موقع اومدن ترنسفرتون می کنه به هتل. هزینه هتل هم یه روز قبل از checkout و به دلار ازتون می گیره.

و مسئله آخر exchange هست که اگر با تور ایرانی برین، لیدرتون exchange هم براتون انجام میده. البته اینکار غیرقانونیه توی ازبکستان چون نرخ دلال ها حدود SUM 2700 = 1 USD ولی قیمت رسمی (صرافیها) SUM 1880 = 1 USD که خیلی با هم تفاوت دارن. لیدرتون به نرخ دلال براتون exchange می کنه. شما هم اگر بخواین خودتون اینکار رو انجام بدین باید برین تو بازارهایی مثلا بازار اسکیه و دلال ها رو که زیادم هستن پیدا کنین.

به طور خلاصه اگر جز اون تیپ آدمهایی هستین که از اینکه کاراتونو خودتون انجام میدین بیشتر لذت می برین، می تونه تجربه خوبی براتون باشه.
    واقعا که!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh.rostami نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتت سعید جان.

فقط یه چیزی هست، شما برای دعوت نامه باید تعداد روزهایی که می خوان توی ازبکستان بمونین رو مشخص کنین و این تعداد روزها باید با تعداد روزهایی که هتل رزرو می کنین یکی باشه و گرنه براتون دعوت نامه نمی فرسته. حالا اگر دقیقا برای همون تعداد روز هتل رزرو کنین با uzintour، بعد از رفتن به ازبکستان، قبول می کنن که کنسل کنین؟ هزینه اش چه قدره؟ حالا اگر قبل از رفتن به ازبکستان کنسل کنین چطور؟ مشکلی برای دعوت نامه پیش نمیاد؟

چند نکته که در مورد uzintour باید حواستون باشه اینکه، شما سیم کارت، ترنسفر به سفارت و برای برگشت ترفسفر به فرودگاه ندارین. به جای استفاده از سیم کارت می تونین از ooVoo استفاده کنین. اینجوری خیلی بصرفه تره چون شارژ سیم کارت هم ارزون نیست ولی ooVoo مجانیه. برای ترنسفر هم باید از هتل تاکسی بگیرین که از تاکسی های شخصی سطح شهر گرونتره. برای سفارت از من ۱۵۰۰۰ سوم و برای فرودگاه ۱۰۰۰۰ سوم گرفتن. uzintour فقط موقع اومدن ترنسفرتون می کنه به هتل. هزینه هتل هم یه روز قبل از checkout و به دلار ازتون می گیره.

و مسئله آخر exchange هست که اگر با تور ایرانی برین، لیدرتون exchange هم براتون انجام میده. البته اینکار غیرقانونیه توی ازبکستان چون نرخ دلال ها حدود SUM 2700 = 1 USD ولی قیمت رسمی (صرافیها) SUM 1880 = 1 USD که خیلی با هم تفاوت دارن. لیدرتون به نرخ دلال براتون exchange می کنه. شما هم اگر بخواین خودتون اینکار رو انجام بدین باید برین تو بازارهایی مثلا بازار اسکیه و دلال ها رو که زیادم هستن پیدا کنین.

به طور خلاصه اگر جز اون تیپ آدمهایی هستین که از اینکه کاراتونو خودتون انجام میدین بیشتر لذت می برین، می تونه تجربه خوبی براتون باشه.
    برای سفارت 15000 سوم و برای فرودگاه 10000 سوم؟؟؟؟؟
    توروخدا یادتون باشه بیشتر از 4000 سوم به کسی ندید! ما کل تاشکند رو با 3000 سوم اینور اونرور میرفتیم، آخرین روزا که با 2000 تا! تازه بچه ها میخواستن 1000 تا رو هم ترای کنن دیگه ما جلوشونو گرفتیم گفتیم در حد شخصیت ما نیست ولی یادتون باشه ، هر مسیری رو که میخواید برید بهش بگید و بلافاصله بگید مثلا 3000 سوم میدم ، اولش چونه میزنن و این حرفا، ولی بالاخره حرفتون به کرسی میشینه! اگه 2 تا تاکسی هم قبول نکردن، اونققققققدر اونجا تاکسی زیاده که بعدیا قبول میکنن.

این نکته رو هم به بچه هایی که میخوان برن بگم که تمام ماتیز هایی که تو خیابون میبینید (که روی بعضیاشون هم گاها آرم Chevrolet خورده) تاکسی هستند! که تقریبا 1/3 ماشین های کل شهر رو تشکیل میدن لادا ها هم همینطور! خلاصه هرجا میخواین برین با 3000 سوم شروع کنید چونه زدن و به 4000 تا در ماکسیمم ترین حالت ختمش کنید
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به سفر به تاشکند - ازبکستان

یه جمله ی معروفم هست که اینجا نوستالژی داره برا یه سری از بچه ها و دپ میشن شاید! ولی نمیتونم نگم
    تاکسیه تا چونه زد بگید هی پشت هم که "we always go by 3 thousands" یا "we always go by 3" هی تکرار کنید تا قانع شه ، گرچه ممکنه اصلا نفهمه چی میگید شما!!!
    جمله ی کار سازیه! تست کنید
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

بچه ها يكي از بچه هايي كه هفته قبل مصاحبه داشت (همون مكانيكي فول فاندي كه متاسفانه ريجكت شد!) از يكي از آژانس هاي تهران جز آ.م.پ اقدام كرده بود كه اونا از يكي از آژانس هاي ازبك براي كارهاشون استفاده مي كنند (يكي غير از اين uzintour) و براش يك تور ليدر ازبك فرستاده بودند كه يك خانمه كه فارسي هم تا حدي مي فهمه. بهش گفته بود كه اگه كسي خواست مستقيم اقدام كنه با من تماس بگيره و من كارهاش رو انجام ميدم. اين دوستمون هم تمام مشخصاتش رو گرفته و البته من خودم هم باهاش ايميلي تماس گرفتم تا ببينم كه قيمت هاش چطوريه و خوشبختانه خيلي منصفه. اگه كسي ميخواد مستقيم باهاش تماس بگيره براي كارهاي ازبكش، به من پ.خ بده تا من شماره موبايل و ايميل اين خانم تور ليدر رو بهش بدم. در ضمن به تركي آذربايجاني مسلطه و اين خيلي به نفع دوستاني است كه ترك هستند.
    واقعا که!!!

Junior Member

ازعزیزان کسی اطلاعی درباره PICK UPویزا از سفارت تو ازبکستان داره؟
    اگر بهمون FBI CHECK خورد،باید دوباره رفت ازبکستان؟

Junior Member

دوست عزیز آدرس اون خانمو میشه به منم بدید؟
    میتونه PICK UP هم کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    بچه ها يكي از بچه هايي كه هفته قبل مصاحبه داشت (همون مكانيكي فول فاندي كه متاسفانه ريجكت شد!) از يكي از آژانس هاي تهران جز آ.م.پ اقدام كرده بود كه اونا از يكي از آژانس هاي ازبك براي كارهاشون استفاده مي كنند (يكي غير از اين uzintour) و براش يك تور ليدر ازبك فرستاده بودند كه يك خانمه كه فارسي هم تا حدي مي فهمه. بهش گفته بود كه اگه كسي خواست مستقيم اقدام كنه با من تماس بگيره و من كارهاش رو انجام ميدم. اين دوستمون هم تمام مشخصاتش رو گرفته و البته من خودم هم باهاش ايميلي تماس گرفتم تا ببينم كه قيمت هاش چطوريه و خوشبختانه خيلي منصفه. اگه كسي ميخواد مستقيم باهاش تماس بگيره براي كارهاي ازبكش، به من پ.خ بده تا من شماره موبايل و ايميل اين خانم تور ليدر رو بهش بدم. در ضمن به تركي آذربايجاني مسلطه و اين خيلي به نفع دوستاني است كه ترك هستند.
    دوست عزیز آدرس اون خانمو میشه به منم بدید؟
    میتونه PICK UP هم کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HFN نمایش پست ها
    ازعزیزان کسی اطلاعی درباره PICK UPویزا از سفارت تو ازبکستان داره؟
    اگر بهمون FBI CHECK خورد،باید دوباره رفت ازبکستان؟
    برای پیک آپ باید خودتون دوباره برید ازبکستان،شخص دیگه نمیتونه براتون پیک آپ کنه

این ۱۰۰۰۰ تا و ۱۵۰۰۰تا قیمت تاکسی هایی هست که از پذیرش هتل سفارش میدین. داستان اونا کلا فرق می کنه. تاکسی بیسیم هستن و آرم دارن. تاکسی های سطح شهر که عموما شخصی هستن، بله قیمت رو از ۲۰۰۰ تا باهاشون طی می کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    برای سفارت 15000 سوم و برای فرودگاه 10000 سوم؟؟؟؟؟
    توروخدا یادتون باشه بیشتر از 4000 سوم به کسی ندید! ما کل تاشکند رو با 3000 سوم اینور اونرور میرفتیم، آخرین روزا که با 2000 تا! تازه بچه ها میخواستن 1000 تا رو هم ترای کنن دیگه ما جلوشونو گرفتیم گفتیم در حد شخصیت ما نیست ولی یادتون باشه ، هر مسیری رو که میخواید برید بهش بگید و بلافاصله بگید مثلا 3000 سوم میدم ، اولش چونه میزنن و این حرفا، ولی بالاخره حرفتون به کرسی میشینه! اگه 2 تا تاکسی هم قبول نکردن، اونققققققدر اونجا تاکسی زیاده که بعدیا قبول میکنن.

این نکته رو هم به بچه هایی که میخوان برن بگم که تمام ماتیز هایی که تو خیابون میبینید (که روی بعضیاشون هم گاها آرم Chevrolet خورده) تاکسی هستند! که تقریبا 1/3 ماشین های کل شهر رو تشکیل میدن لادا ها هم همینطور! خلاصه هرجا میخواین برین با 3000 سوم شروع کنید چونه زدن و به 4000 تا در ماکسیمم ترین حالت ختمش کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)