صفحه 2 از 16 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 157

موضوع: اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    از دوستانی که هفته اول ژوئن هستند کسی مشکل رزرو بلیط هواپیما داشته؟ مثل اینکه به خاطر فوتبال همه بلیطها از قبل رزرو شده.
    ما 4 june وقت داریم،آژانس به ما گفت که بلیت رو گرفته واسمون،البته خوب خیلی گرون تر از مواقع عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    ما 4 june وقت داریم،آژانس به ما گفت که بلیت رو گرفته واسمون،البته خوب خیلی گرون تر از مواقع عادی
    می دونید بلیطا چقدر شده؟ این فوتبالم عجب داستانی شد برا ما.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejmanxp نمایش پست ها
    می دونید بلیطا چقدر شده؟ این فوتبالم عجب داستانی شد برا ما.

به ما گفتن ۵۷۸۰۰۰ تومان،تقریبا ۱۰۰۰۰۰ تومان گرون تر

من با کلی فلاکت امروز بلیط گرفتم و 6 ژوئن هم وقت مصاحبه دارم اگه از آقایون کسی مایل باشه پیام خصوصی بده تا هم اتاق بشیم هزینه ها رو کم کنیم. اگه دوستان کسی رو سراغ دارند که اینجا نمیاد سر بزنه ممنون میشم اگه معرفی کنید. چیکار کنیم دیگه بلیطا که به خاطر این فوتبال 110 تومن گرونتر شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    به ما گفتن ۵۷۸۰۰۰ تومان،تقریبا ۱۰۰۰۰۰ تومان گرون تر
    مرسی. آره به من که گفت 586 ، کم کم داره از فوتبال بدم میاد!

دوستانی که می خوان برن تاشکند

1- هتل 4 ستاره بگیرید
    2
    - دارو بیارید اینجا من همسرم و چندتا دیگه مریض شدیم تب اسهال معده درد و .... تو فرودگاه فقط تو یه فرم می نویسی دارو برا تجارت نیاوردم کسی هم چک نمی کنه بی خود می گن کودئین دار نباشه و ... حتما سرما خوردگی برای هوای کاملا متغیرش، استامینوفن برای تب، مسکن، قرص معده و قرص برای حالت تهوع و اسهال داشته باشین اگر آلوئه ورا و جین سین هم از مدتی قبلش مصرف کنین که ایمنی تون بره بالا خوبه آخه ویروسا اینجا جدیده و ما باهاش سازگاری نداریم!!!!!
    همه داروها هم به روسی نوشته و هیچ کس انگلیسی نمی فهمه

3- پیتزا نخورید. فاجعه هست تازه 3 برابر کباب و جوجه هم باید هزینه کنی من که حالم بد شد از مزه اش

4- دمپایی اگر مصرف دارید در حمام بیارید اینجا نیست

5- به گاوصندوق هتل اعتماد نکنید جینی هست مال ما با هر کدی باز می شد

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

آره، اين مشكل رو من هم داشتم، يك داروخانه شبانه روزي پيدا كردم اونجا، ولي پرسنل داروخانه حتي اسم داروها كه خيلي هاشون جهانيه رو هم نشنيده بودن، انگليسي هم كه افتضاحه.
    به نظرم اگه يك كتاب "روسي در سفر" هم همراهتون باشه، توي كيفتون بذاريد، يه جاهايي به درد بخوره. چون سيستم كمونيستي بوده و زبان دوم روسيه، هيچكي به خودش زحمت نداده انگليسي ياد بگيره و واقعا اذيت مي شه آدم.
    دمپايي كلا چيز واجبيه، اينجا آدم فكر مي كنه چيز ساده اي يه،‌ولي اونجا كل سفرتون رو يك چيز به اين سادگي تحت تاثير قرار ميده.
    اونجا يك فست فودي به نام "انجل" سر خيابان "Oybek" هست كه غذاهاش بد نبود.
    يك رستوراني داره به اسم "bahor" (بهار) سر يكي از خيابان هاي منتهي به ميدان اميرتيموره، اگر نريد اونجا واقعا نصفه عمرتون بر فناست!!!
    من پيشنهادم اينه كه صبحانه رو اونقدر مفصل بخوريد كه نه نيازي باشه به نهار،‌نه شام و همون چيزايي كه براي عصرانه ميخوريد و اينا كفايت كنه.
    پارك آبي اش تا 25 مي بسته است، ولي بعدش باز مي شه.
    يك استخر هم كنار برج تلويزيونشون دارن كه سونا هم داره، البته مختلطه و اگر مثل من مشكل داريد با مختلط بودن! ، اونجا تشريف نبريد.
    يك بار روسي هم هست روبروي هتل "le grand plazz" (كه ازبك ها خودشون به نام "هتل تاتا" مي شناسن) كه تم روسي داره و ديدنش توصيه مي شه. كنارش هم يك ديسكو بار روسي فوق العاده است كه صرفا جهت آشنايي با فرهنگ روس ها! ، رفتن و ديدنش توصيه مي شه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahassanpour نمایش پست ها
    دوستانی که می خوان برن تاشکند

1- هتل 4 ستاره بگیرید
    2
    - دارو بیارید اینجا من همسرم و چندتا دیگه مریض شدیم تب اسهال معده درد و .... تو فرودگاه فقط تو یه فرم می نویسی دارو برا تجارت نیاوردم کسی هم چک نمی کنه بی خود می گن کودئین دار نباشه و ... حتما سرما خوردگی برای هوای کاملا متغیرش، استامینوفن برای تب، مسکن، قرص معده و قرص برای حالت تهوع و اسهال داشته باشین اگر آلوئه ورا و جین سین هم از مدتی قبلش مصرف کنین که ایمنی تون بره بالا خوبه آخه ویروسا اینجا جدیده و ما باهاش سازگاری نداریم!!!!!
    همه داروها هم به روسی نوشته و هیچ کس انگلیسی نمی فهمه

3- پیتزا نخورید. فاجعه هست تازه 3 برابر کباب و جوجه هم باید هزینه کنی من که حالم بد شد از مزه اش

4- دمپایی اگر مصرف دارید در حمام بیارید اینجا نیست

5- به گاوصندوق هتل اعتماد نکنید جینی هست مال ما با هر کدی باز می شد
    واقعا که!!!

Junior Member

دوستان اين اژانس ام پ ديگه داره شورشو در مياره ، همون كاريو كه با بچه هاي سري پيش كرد با ما ام كرد ٢ روز قبل پرواز به ما ميگه هتل شودليكي كه كانفرم شده بوده رو نميتونن بگيرن و بايد برين ل گرند پلازا( دستشونم واسه هتل نور رو شده) بعد كلي اعصاب خوردي قرار شده گلدن ولي و بگيرن باز الان اقاي رخصت زنگ زده كه ل گراند پلازا عاليه !!!! از دست اينا ادم بايد چيكار كنه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط azbl نمایش پست ها
    دوستان اين اژانس ام پ ديگه داره شورشو در مياره ، همون كاريو كه با بچه هاي سري پيش كرد با ما ام كرد ٢ روز قبل پرواز به ما ميگه هتل شودليكي كه كانفرم شده بوده رو نميتونن بگيرن و بايد برين ل گرند پلازا( دستشونم واسه هتل نور رو شده) بعد كلي اعصاب خوردي قرار شده گلدن ولي و بگيرن باز الان اقاي رخصت زنگ زده كه ل گراند پلازا عاليه !!!! از دست اينا ادم بايد چيكار كنه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟
    زیر بار این قضیه نرید و حتما شودلیک رو بگیرید، هتل نور به نظرم بهتر از گراندپلانتزاست. ولی پول اضافه بابت نور ندید.
    واقعا که!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    زیر بار این قضیه نرید و حتما شودلیک رو بگیرید، هتل نور به نظرم بهتر از گراندپلانتزاست. ولی پول اضافه بابت نور ندید.
    همش میگن پره و نمیتونیم ، امروز رزرو گلدن ولی و دادن ولی بازم دارن دبه میکنن...من اگه ببینم اینطوری پیش میره به خاطر بقیه ام شده ازشون شکایت می کنم...تو این موقعیت حساس دارن از بچه ها سو استفاده می کنن!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)