صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 157

موضوع: اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

دوستان من امروز رفتم ارز مسافرتی گرفتم ۱۰۰۰$ ، اصلا زیر بار ۴۰۰$ که میگن نرین ازشون بخواین که لیستشون و چک کنن...چون اولش همشون میگن ۴۰۰ تا

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

واسه همین هم هست که من می گم اگه تازه دارین مقدمات سفر رو می چینین بیاین و از این آژانس ازبکیه بگیرن، من که دهنم مو در آورد
    نقل قول نوشته اصلی توسط azbl نمایش پست ها
    همش میگن پره و نمیتونیم ، امروز رزرو گلدن ولی و دادن ولی بازم دارن دبه میکنن...من اگه ببینم اینطوری پیش میره به خاطر بقیه ام شده ازشون شکایت می کنم...تو این موقعیت حساس دارن از بچه ها سو استفاده می کنن!!!!!!
    واقعا که!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    واسه همین هم هست که من می گم اگه تازه دارین مقدمات سفر رو می چینین بیاین و از این آژانس ازبکیه بگیرن، من که دهنم مو در آورد
    من اگه امروز پرواز نداشتم و وقت داشتم حتما اين كار و ميكردم ، اصلا نه ريسك داره نه هيچي... خيلي مسخرس كه ما ويزاي هرجارو ميتونيم بگيريم جز ازبكستان تازه هتلم اجازه نميدن خودمون رزرو كنيم....ميگن به خاطر مسائل امنيتي هتلو ما بايد بگيريم)) ازبكستان اخه ديگه اين حرفارو داره!!!!!

Junior Member

دوستانی که تجربه سفر به تاشکند رو داشتند لطفا در مورد هزینه های تقریبی سفر یه اطلاعاتی بدهند و اینکه اگر آژانس مسافرتی که تورهای قیمت مناسب داره معرفی کنند. چون اینطور که پیداست هزینه های گرفتن ویزای ازبکستان و سفر به تاشکند برای مصاحبه خیلی بالاست؟

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

متاسفانه خيلي بالاست و آژانس ها هم دارن شرايط رو بدتر هم مي كنند. يكي از پست هاي من در رابطه با يك آژانس ازبكه كه كارهاي سفر رو با قيمت كمتر انجام ميده، اون رو پيدا كن و بخون، فكر كنم كمكت كنه براي كاهش هزينه ها. فقط يك مقدار اذيت داره ديگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط gr8 نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه سفر به تاشکند رو داشتند لطفا در مورد هزینه های تقریبی سفر یه اطلاعاتی بدهند و اینکه اگر آژانس مسافرتی که تورهای قیمت مناسب داره معرفی کنند. چون اینطور که پیداست هزینه های گرفتن ویزای ازبکستان و سفر به تاشکند برای مصاحبه خیلی بالاست؟
    واقعا که!!!

از دست این آژانس ا.م.پ من نمیدونم واقعا این ویزای ازبکستان اینقدر طول میكشه صادر شه؟؟ يك ماهه اقدام کردیم بازم تا روز آخر مارو معطل کرده،مثل اينکه برای همه بچه ها همین كارو میکنه دقیقا روز چهارشنبه ای که جمعه اش پروازه ویزا رو تحویل میده،یعنی فقط یک پنجشنبه تا ظهر فرصت هست برای تهیه ارز

Junior Member

البته من از طریق ام پ اقدام نکردم چون که داشت اذیت می کرد ولی به من گفتن که اگه ویزات دیر رسید و نتونستی ارز رو تو شهر بگیری مشکلی نیس می تونه از تو فرودکاه مقدار ارزی رو واریز بانک ملی شعبه فرودگاه کنی و اونطرف گیت هم دلار بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط msarrafj نمایش پست ها
    البته من از طریق ام پ اقدام نکردم چون که داشت اذیت می کرد ولی به من گفتن که اگه ویزات دیر رسید و نتونستی ارز رو تو شهر بگیری مشکلی نیس می تونه از تو فرودکاه مقدار ارزی رو واریز بانک ملی شعبه فرودگاه کنی و اونطرف گیت هم دلار بگیری

امیدوارم به همین سادگی که اینا میگن باشه،ولی اصولا از سرخودشون باز میکنن

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

مکانیزم این آژانس ها اینه که یک آژانس دارن توی ازبکستان که وظیفه اش فرستادن دعوت نامه و گواهی اشتغال به کار شما به سفارت ازبکستانه، این آژانس توی ازبکستان دعوت نامه شما رو به سفارت فاکس می کنه و یک شماره می گیره و این شماره رو می ده به آژانس توی تهران، هر وقت آژانس پاسپورت ها رو بده به سفارت، سفارت در کمتر از یک هفته برای پانزده روز آینده بهشون ویزا می ده. حالا آژانس های تهران برای این که ویزای شما پانزده روز اعتبار داشته باشه، همون هفته قبلش می دن پاسپورت ها رو به سفارت که چهارشنبه هفته قبل سفر، سفارت پاس ها رو می رسونه دست آژانس و آژانس به شماها می ده، اگه نتونستید توی تهران به موقع ارز تهیه کنید، می تونید توی فرودگاه در کمتر از یک ساعت ارز تهیه کنید و حداقل تجربه من می گه که اصلا نگران ارز و دیر شدنش نباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    از دست این آژانس ا.م.پ من نمیدونم واقعا این ویزای ازبکستان اینقدر طول میكشه صادر شه؟؟ يك ماهه اقدام کردیم بازم تا روز آخر مارو معطل کرده،مثل اينکه برای همه بچه ها همین كارو میکنه دقیقا روز چهارشنبه ای که جمعه اش پروازه ویزا رو تحویل میده،یعنی فقط یک پنجشنبه تا ظهر فرصت هست برای تهیه ارز
    واقعا که!!!

به دوستان عزیزی که برای سفر به ازبکستان هنوز کاری نکردند توصیه اکید می کنم قبل از توافق با هر آژانسی تمام شرط و شروط خودتون رو بزارید. متاسفانه روش آژانسها اینه که به هر روشی شما رو جذب می کنند و وقتی شما در معذوریت زمانی قرار گرفتید هر بلایی که خواستند به سر شما میارند. بلیط رو گرونتر میدن، هتل رو عوض می کنند، اتاق گرونتر به شما می دند و ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)