صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 157

موضوع: اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

من وظیفه خودم می دونم به همه دوستانی که قصد سفر به ازبکستان رو دارند توصیه هایی در مورد آژانس آ.آ.آ. بر حسب تجربیات خودم بکنم. آژانس بی عرضه ای نیست ولی مسافر ازبکستان کمی بهش مراجعه می کنه.
    اگر کمتر از دو هفته وقت دارید و از این آژانس اقدام کردید سعی کنید بیشترین تسهیلات رو ازشون بخواهید مثل ترنسفر هتل، پیدا کردن هم اتاق و ....
    اگر بیشتر از دو هفته وقت دارید متن زیر رو بخونید.
    به دوستانی که وقت کافی ندارند اکیدا توصیه می کنم ادامه متن رو جهت جلوگیری از ایجاد استرس نخونند.

- در این آژانس متاسفانه به بدترین شکل ممکن با ما برخورد کردند علی رغم سوالات محترمانه من.
    - بعد از 20 روز5 شنبه ظهر ویزای منو آماده کردند که دیگه ارز نتونستم بگیرم.
    - ازشون بارها خواستم اگه فرد مجرد دیگه هست به من معرفی کنند جهت هم اتاق شدن گفتند نیست و فقط یک خانواده هست که معلوم شد دروغ می گن و در کمال ناباوری تو فرودگاه دیدم یک مجرد دیگه از همون آژانس اومده و ما چند لحظه هر دو مبهوت بهم نگاه می کردیم! و این خانم م. با وقاحت تمام می گفت فرد دیگه ای نیست و در برابر اصرار من می گفت من چطور شما را با یک خانواده هم اتاق کنم!
    - ترنسفر هتل ارائه نمی کنند.
    - سیم کارت و راهنما ندارند.
    - شما را در بدترین حالت ممکن تحت فشار قرار می دند و بعضا شما رو تهدید می کنند.
    لطفا اگه تا حالا اقدام نکردید و وقت دارید از آژانس های دیگه اقدام کنی ، این آژانس صرفا به شما به عنوان یک منبع درآمد نگاه می کنه.
    ویرایش توسط pejmanxp : June 8th, 2012 در ساعت 10:25 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجب به سفر به تاشکند

نقل قول نوشته اصلی توسط more نمایش پست ها
    سلام اینجا ظهرا به شدت هوا گرمه شب ها هوای خوبی داره،تیشرت کفایت میکنه ،ما هم میخواستم غذای آماده بیاریم،ولی واقعا نیاز نیست،قیمت ها مناسبه اتاق هاشون teamaker نداره میتونید کتری برقی بیارید همراهتون،حوله داخل هتل هست ،ما هتل نور هستیم و locker دیجیتال داره،شودلیک رو نمیدونم، اینجا ما استخر هم داریم،ولی خوب با توجه به گرون تر بودن هتل نور،صرفه با شودلیک هست،استخر چندان مهم نیست .صبحانه ها عالیه. برای گشتن من چند تا رستوران خوب بهتون معرفی میکنم،ما با دوستان رفتیم و واقعا خوش گذشت،اینجا اگر یک گروه باشد،واقعا خوش میگذره، رستوران bahor میدان امیر تیمور رقص های سنتی داره با غذایی بسیار عالی ولی کمی گرونه اما میارزه،نفری ۱۲۰۰۰ سوم پول موزیک رو میگیرن، رستوران shar shara مثل رستوران های دربند و درکه هست شب ها موزیک زنده داره ،رستوران golden wings و رستوران Efendi کلا رستوران ها غذای خوبی دارن و قیمت ها هم بد نیست موزه امیر تیمور و میدان امیر تیمور هم جز جاهای دیدنی هست ما یک مرکز خرید به نام مگا پلنت رفتیم البته اصلا برای خرید مناسب نیست،چون به شدت گرون هست،یک بازارچه هم به نام chorsu داره سنتیه،پارک آبی هم داره aqua park,چندان بزرگ نیست ولی خوبه

ممنون از اطلاعاتی که دادی دو تا سوال هم داشتم.
    تقریبی از قیمت غذا ها هم لطف می کنی بگی؟
    ولتاژ برق 110 هست یا 220 ؟

بازم ممنون

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

ولتاژ برق 220 ه
    غذا هم معمولا صبحانه هتل خودش هم صبحانه است هم یک نهار مفصله.
    برای شام هم می تونی بری رستوران انجلز که یکی از ایستگاه های مترو مهم اش هم درش می خوره به این رستوران. روبروی رستوران انجلز اونور خیابان هم یک رستوران ترکی هست که غذاهاش خیلی خوبه، قیمت غذا خیلی کمه، یادم نیست دقیقش رو، ولی کل غذای سفرت به زور 50 دلار بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidapply نمایش پست ها

بازم ممنون
    واقعا که!!!

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

من که دارم اعتماد می کنم، شما هم همین کار رو بکنید اگه وقت دارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezakhah78 نمایش پست ها
    سلام آقا سعید! می تونی اطلاعات بیشتری در خصوص این آژانس بدی؟ آدرس سایت یا ایمیلی ازش داری؟ راستی اینکه گفته 50% پول رو اول بدی، اینقدر مطمئن هست که بهش اعتماد کنیم؟ متشکرم
    واقعا که!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

یه سوالی؟ دانشجوها که برای مصاحبه جهت ویزا تحصیلی میرن تحت شرایطی می تونن از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف بشوند؟ من همچین چیزی به گوشم خورده نمی دونم درست هست یا نه؟!! اگر چیزی در این راستا شنیدید ممنون میشم شرایطشو بگید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, Ph.D. , Wayne State University

یه سوالی؟ دانشجوها که برای مصاحبه جهت ویزا تحصیلی میرن تحت شرایطی می تونن از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف بشوند؟ من همچین چیزی به گوشم خورده نمی دونم درست هست یا نه؟!! اگر چیزی در این راستا شنیدید ممنون میشم شرایطشو بگید.
    من تا حالا همچین چیزی نشنیدم و خودمم که رفتم پرداخت کردم...

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

آره، اون نامه ای که ظاهرا وزارت علوم میده که باهاش مشمول ها موقتا معاف می شن، همون باعث معاف شدن از پرداخت عوارض خروج هم می شه. من هفته قبل که استانبول بودم، دوستم از همین نامه استفاده کرد و عوارض خروج زمینی رو پرداخت نکرد. من چون خودم معاف از خدمت بودم و سروکارم به وزارت علوم بابت این چیزا نخورده زیاد اطلاعات ندارم، ولی توی شدنش تردید نکن
    واقعا که!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, Ph.D. , Wayne State University

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    آره، اون نامه ای که ظاهرا وزارت علوم میده که باهاش مشمول ها موقتا معاف می شن، همون باعث معاف شدن از پرداخت عوارض خروج هم می شه. من هفته قبل که استانبول بودم، دوستم از همین نامه استفاده کرد و عوارض خروج زمینی رو پرداخت نکرد. من چون خودم معاف از خدمت بودم و سروکارم به وزارت علوم بابت این چیزا نخورده زیاد اطلاعات ندارم، ولی توی شدنش تردید نکن
    یعنی دخترها هیچ وقت این قانون شاملشون نمیشه؟ بازم تبعیض....

بازم ممنون
    ولتاژ که ۲۲۰ هست غذا ها معمولا یک وعده حدوده ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ سوم بود که حدودا میشه بین ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط HaTv نمایش پست ها
    یعنی دخترها هیچ وقت این قانون شاملشون نمیشه؟ بازم تبعیض....
    دخترا هم مي تونن از اين امكان استفاده كنند، يك سر به سايت نشاء بزنيد
    واقعا که!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)