صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 157

موضوع: اطلاعات سفر به تاشکند جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به سفر به تاشکند

سفارت ازبكستان توي ايران كسي مي دونه كجاست ؟ آدرس دقيق مي خوام.
    ديگه مي خوام دل رو بزنم به دريا و خودم براي ويزا اقدام كنم، بچه هايي كه به نظرشون پيك آپشون مي افته توي دو سه هفته آينده باهام تماس بگيرن ( پ.خ )
    واقعا که!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    سفارت ازبكستان توي ايران كسي مي دونه كجاست ؟ آدرس دقيق مي خوام.
    ديگه مي خوام دل رو بزنم به دريا و خودم براي ويزا اقدام كنم، بچه هايي كه به نظرشون پيك آپشون مي افته توي دو سه هفته آينده باهام تماس بگيرن ( پ.خ )
    اقدسیه - خیابان بوستان - کوچه نسترن - پلاک 6
    تلفن کنسولگری : 22291519
    ساعت کار: 9 تا 12 - یک شنبه تا پنج شنبه

با آرزوی موفقیت

کنسولگری ازبکستان تو خیابون موحد دانش (اقدسیه)، بن بست پارک ۴ام هست. مدارک لازم هم شامل:
    ۱. دو نسخه از فرم آن لاین تو سایت www.evisa.mfa.uz
    ۲. یک نسخه کپی پاس
    ۳. دو قطعه عکس
    ۴. ۸۰ دلار (اگر دو هفته از تاریخ دعوت نامه گذشته باشه، کمتر می شه)
    ۵. دعوت نامه (که می تونین از آژانس های ازبک اقدام کنین)

ساعات کاری یکشنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ تا ۱۲ ولی ساعت ۷:۳۰ -۸ برین چون اسم می نویسن روی کاغذ.

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

لاله جان، مرسی بابت اطلاعاتت.
    می شه مفصل تر برام تعریف کنی که چقدر طول کشید کارت؟؟ کی رفتی سفارت؟
    اصلا سفارت شلوغیه یا نه ؟
    دعوت نامه ای که برات فرستاده آژانس به صورت ایمیله یا اینکه کاغذیه ؟؟
    در ضمن بیشتر توضیح بده یعنی چی که اگه از دعوت نامه ات زمانش بگذره ارزون تر می شه
    نقل قول نوشته اصلی توسط laleh.rostami نمایش پست ها
    کنسولگری ازبکستان تو خیابون موحد دانش (اقدسیه)، بن بست پارک ۴ام هست. مدارک لازم هم شامل:
    ۱. دو نسخه از فرم آن لاین تو سایت www.evisa.mfa.uz
    ۲. یک نسخه کپی پاس
    ۳. دو قطعه عکس
    ۴. ۸۰ دلار (اگر دو هفته از تاریخ دعوت نامه گذشته باشه، کمتر می شه)
    ۵. دعوت نامه (که می تونین از آژانس های ازبک اقدام کنین)

ساعات کاری یکشنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ تا ۱۲ ولی ساعت ۷:۳۰ -۸ برین چون اسم می نویسن روی کاغذ.
    واقعا که!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sSulpture Design,University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به سفر به تاشکند - ازبکستان

دوستان
    کسی با آ.م.پ این هفته 15 jun میره تاشکند؟ من خیلی استرس دارم.بعد یک ماه هنوز ویزامونو نگرفتن و حتی بلیط هواپیما رو هم قطعی نکردن.می خوام بدونم که این عادیه؟چه کاری باید بکنم؟
    در ضمن مسئول ارضی یه بانک به من گفت که اگه ارض مسافرتی بگیری دیگه ارض دانشجویی بهتون تعلق نمیگیره.آیا این صحت داره؟
    ویرایش توسط nooshoo : June 11th, 2012 در ساعت 12:35 PM

پیش فرض پاسخ : اطلاعات راجع به سفر به تاشکند - ازبکستان

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshoo نمایش پست ها
    دوستان
    کسی با آ.م.پ این هفته 15 jun میره تاشکند؟ من خیلی استرس دارم.بعد یک ماه هنوز ویزامونو نگرفتن و حتی بلیط هواپیما رو هم قطعی نکردن.می خوام بدونم که این عادیه؟چه کاری باید بکنم؟
    در ضمن مسئول ارضی یه بانک به من گفت که اگه ارض مسافرتی بگیری دیگه ارض دانشجویی بهتون تعلق نمیگیره.آیا این صحت داره؟
    بله کاملاعادی هست،ویزای مارو دقیقا روز چهارشنبه آماده کردن و ساعت ۲ بعد از ظهر تحویل دادن،خیلی از دوستان که پنج شنبه ظهر ویزا گرفتن ولی حسابی پیگیری کنید که حداقل تا سه شنبه چهارشنبه بدن بهتون كه اگه ارز خواستيد بگيريد وقت بشه. ولي براي بليط حتما پيگير باشد، بليط براي ما همون روز اول ok كردن، جريان ارز دانشجويي رو اطلاع ندارم

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض نظر سنجي

بچه ها اين ايميل رو من چند روز پيش به سفارت زدم و جواب اونها رو هم زيرش مي ذارم، نظراتتون رو مي خوام بدونم.
    به نظرتون بقيه هم اگه ايميل هايي مشابه اين بزنن، نتيجه اي داره يا نه ؟؟
    TO WHOM IT MAY CONCERN
    Hello dear Madame/Sir,
    I humbly have a request about visa pick up. I am an Iranian applicant for F-visa and I am married and I have two cases in your embassy(F-1 and F-2) and since the travel to Uzbekistan costs near 1000$ for me and I am just a newly graduated person and according to average Iranian salary for a newly graduated student, it's around two month salary of me, If possible, let me to introduce another applicant to pick up my visa.
    Meanwhile, it's not only my problem and it's also typically a problem for other students applying for F-visa, most of us are students or newly graduated persons and the cost of travel is a lot for us. If possible, let the third-party persons whom have official privilege from applicants to pick up visa for them.
    You know that unfortunately we have no U.S embassy in Iran and we should travel to near countries for interview. Dubai, Ankara, Yerevan and Baku are the most affordable options, but because of busy schedules of U.S embassies in this time of year, Tashkent is better option for interview. But unfortunately, travel to Uzbekistan is very expensive for students and if the embassy solve this above-mentioned problem by letting third-party person to pick up visa, it can help us very much financially. Please consider this case for Iranian students.
    With kindest regards
    و اين هم پاسخ سفارت

Dear Sir/Madam,
    Thank you for your letter. We do understand your situation, unfortunately applicants should submit passport by himself/herself.
    واقعا که!!!

سلام

صادر کردن ویزا فقط یک روز طول می کشه، یعنی اگر اون روزی که میرین سفارت این همه مدارکی که گفتم رو داشته باشین، همون موقع ویزا رو بهتون می دن ! من همین دیروز سفارت بودم. خیلی شلوغ نبود ولی ظاهرا پنج شنبه ها چون آژانس ها میرن شلوغ تره.

آژانس هم اسکن دعوت نامه رو براتون ای میل می کنه، کافیه پرینت بگیرین و با خودتون ببرین. یک شماره ای توی دعوت نامه هست که اون مهمه.

ببین در مورد هزینه ویزا هیچ کس توضیح درستی اونجا به شما نمیده. تا اون جایی که من متوجه شدم، اگر از تاریخ صدور دعوت نامه بیشتر از ۱۰ روز گذشته باشه، ویزای شما عادی محسوب می شه و هزینه اش کمتر از ۸۰ دلار خواهد بود ولی اگر کمتر از ۱۰ روز گذشته باشه، ویزاتون اضطراری می شه که هزینه آن بالاتره. پس بهتره که چند هفته زودتر از تاریخ پروازتون برای دعوت نامه اقدام کنین.

لاله جان، مرسی بابت اطلاعاتت.
    می شه مفصل تر برام تعریف کنی که چقدر طول کشید کارت؟؟ کی رفتی سفارت؟
    اصلا سفارت شلوغیه یا نه ؟
    دعوت نامه ای که برات فرستاده آژانس به صورت ایمیله یا اینکه کاغذیه ؟؟
    در ضمن بیشتر توضیح بده یعنی چی که اگه از دعوت نامه ات زمانش بگذره ارزون تر می شه

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

سعید جان
    ما به آژانسهای داخل کشور نمی تونیم اعتماد کنیم چگونه میشه به اون آژانس ازبکی در این شرایط اضطراری اعتماد کرد ؟
    اگر این آژانس پول ما رو بالا کشید یا به شکلی باعث شد که از مصاحبه بمانیم شما حاضر هستی خسارت رو جبران کنی ؟
    ویرایش توسط johan_nazer : June 11th, 2012 در ساعت 05:29 PM

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از تاشکند در سال ۲۰۱۲

من این روش رو هنوز صد در صد توصیه نکردم، تا زمانی که خودم تجربه اش نکنم و مطمئن نشم به کس دیگه ای هم کامل توصیه اش نمی کنم. ولی این یک جور آلترناتیوه که اگر کسی قدرت ریسک پذیری داره می تونه استفاده کنه و از مزایاش استفاده کنه.
    در ضمن تجربه من از ازبکستان خیلی مثبته و به نظرم می شه بهشون اعتماد کرد، حالا خود دانید
    نقل قول نوشته اصلی توسط johan_nazer نمایش پست ها
    سعید جان
    ما به آژانسهای داخل کشور نمی تونیم اعتماد کنیم چگونه میشه به اون آژانس ازبکی در این شرایط اضطراری اعتماد کرد ؟
    اگر این آژانس پول ما رو بالا کشید یا به شکلی باعث شد که از مصاحبه بمانیم شما حاضر هستی خسارت رو جبران کنی ؟
    واقعا که!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)