صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 108 , از مجموع 108

موضوع: قانون جدید ویزای مالزی و مشکلات آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قانون جدید ویزای مالزی و مشکلات آن

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil27 نمایش پست ها
    واقعا نمیدونم چطور ازت تشکر کنم فقط ی سوال مسخره اینکه من تاریخ برگشتم از اونجا که تو بلیط زده۱۱ اپریل (۲۳ فروردین) ساعت ۲۳:۳۰
    درست مشه ۳ صبح اونا یعنی ۱۲ اپریل که اینجا دیگه میشه ۱۵ روز.یا شایدم من خل شدم تا الان نخوابیدم.چون شنیدم میتونن تا چند سال زندانی کنن
    واسه همینه اینقدر میترسم
    تاریخ و ساعت توی بیلیط همیشه به وقت محلیه. یعنی اگه زده 23 آپریل 23:30 دقیقه به وقت مالزیه نه ایران. حواست باشه از پرواز جا نمونی :-)بعدم چندان گیر نیستن. فوق فوق فوقش برای تاخیر در خروج باید چند رینگت جریمه داد. اونم نه برای یه روز برای تاخیر تابلو. دونت وری

Junior Member

دوست عزیز ممنون از پاسخگوییت.یه سوالدیگه که شاید زیادهم به فروم ربط نداشته باشه اینکه من از مالزی تنها باداشتن پاسپور و چند قطعه عکس
    میتونم ویزای سنگاپور ۲ یا ۳ روز بگیرم؟ ممنون میشم اگه اطلاعات کاملی بدید چون هرجایی یه چیزی نوشته

Junior Member

دوستان ممنون میشم اگه جواب بدید.آیا من میتونم برای سفر توریستی یک ماهه مالزی اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad123456 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نامه VAL رو از سایت EMGS پیگیری می کنم حدود 20 روز است که 70 درصد مونده و نوشته منتظر تایید اداره مهاجرت. کسی نمیدونه این تایید چند روز طول خواهد کشید؟ جالبه که توی همون EMGS نوشته کل فرایند 14 روز کاری طول میکشه که به نظرم آرزوهاشونو نوشتن اونجا:-)

سلام، این سوال من هم هست، حدود دو ماه میشه در سایت EMGS، صفحه خودم رو چک میکنم و فقط 15 درصد از کار جلو رفته، از دانشگاه هم سوال می کنم میگن مربوط به قوانین دولتی هست و مشخص نمیکنه چقدر طول بکشه. آیا کسی با چنین موردی روبرو بوده و تونسته به سرانجام برسونه دریافت ویزا رو بعد ازمدت طولانی؟
    متشکرم از توضیحاتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moslem160 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگه جواب بدید.آیا من میتونم برای سفر توریستی یک ماهه مالزی اقدام کنم؟
    تا جایی که اطلاع دارم الان دیگه ویزای توریستی سه ماهه به چهارده روزه تغییر یافته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mardomi نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاع دارم الان دیگه ویزای توریستی سه ماهه به چهارده روزه تغییر یافته.

بله باید از سفارت مالزی در تهران درخواست ویزا سوشیال 2 ماه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم کامپوتر

سلام دوستان یه سوال داشتم نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه
    من یه جاب آفر از مالزی دارم. مدارکم رو فرستادم براشون. چیزی که به من گفتن اینه که مدارکت یه مهر کم داره. رفتم سفارت مالزی ترجمه مدارک تحصیلیم رو هم تایید کرد ولی بازم اداره مهاجرت مالزی گفتن این مهر بخصوص باید روی مدارکت بخوره. میدونین این مهر خاص رو کجا باید بزنم؟

https://image.ibb.co/kCpX2J/photo_20...5_20_44_38.jpg

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smoqadam نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه
    من یه جاب آفر از مالزی دارم. مدارکم رو فرستادم براشون. چیزی که به من گفتن اینه که مدارکت یه مهر کم داره. رفتم سفارت مالزی ترجمه مدارک تحصیلیم رو هم تایید کرد ولی بازم اداره مهاجرت مالزی گفتن این مهر بخصوص باید روی مدارکت بخوره. میدونین این مهر خاص رو کجا باید بزنم؟

https://image.ibb.co/kCpX2J/photo_20...5_20_44_38.jpg
    احتمالا یا مهر وزارت خارجه نیست؟

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)