صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 108

موضوع: قانون جدید ویزای مالزی و مشکلات آن

پیش فرض پاسخ : قانون جدید ویزای مالزی و مشکلات آن

با سلام خدمت دوستان
    من پذیرشم رو دیفر کردم برای سپتامبر
    یعنی با توجه به قانون جدید، باید تابستون از طریق سفارت مالزی در تهران، اقدام کنم برای ویزای دانشجویی؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط IIUM نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من پذیرشم رو دیفر کردم برای سپتامبر
    یعنی با توجه به قانون جدید، باید تابستون از طریق سفارت مالزی در تهران، اقدام کنم برای ویزای دانشجویی؟

بله، چون اگه زمان ویزای توریستی کوتاه باشه اصلا نمیرسید واسه ویزا اقدام کنید...و به ازاء هر یک روز اقامت بیشتر از موعد در مالزی باید 500 رینگیت جریمه پرداخت کنید.
    ولی در کل هم من پیشنهاد میکنم حتما با ویزای سوشال وارد مالزی بشید. از هر نظر به صرفه تر و بهتره.
    موفق باشید.

از راهنمایی شما ممنونم
    البته شاید تنها عیبش این باشه که دیگه با ویزای سوشال نمیتونم از 1500 دلار ارز مسافرتی با نرخ دولتی استفاده کنم!
    ولی خب چاره ای نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    بله، چون اگه زمان ویزای توریستی کوتاه باشه اصلا نمیرسید واسه ویزا اقدام کنید...و به ازاء هر یک روز اقامت بیشتر از موعد در مالزی باید 500 رینگیت جریمه پرداخت کنید.
    ولی در کل هم من پیشنهاد میکنم حتما با ویزای سوشال وارد مالزی بشید. از هر نظر به صرفه تر و بهتره.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط IIUM : March 30th, 2012 در ساعت 01:54 PM

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

من 4/23 باید ایران رو ترک کنم,دوستانی که واسه ویزا(از طریق سفارت) اقدام کردند میدونند چقدر زمانبر هست؟ و آیا واسه دو ماه زودتر از موعد ثبت نام هم میتونم درخواست بدم؟(تاریخ ویزا رو از جولای صادر کنند),و دومین مورد اگه ویزا صادر بشه نامه معرفی به بانک واسه ارز دانشجویی رو میشه گرفت؟با سپاس.

le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

از راهنمایی شما ممنونم
    البته شاید تنها عیبش این باشه که دیگه با ویزای سوشال نمیتونم از 1500 دلار ارز مسافرتی با نرخ دولتی استفاده کنم!
    چرا نمیشه؟! من خودم با سوشال اومدم و 1500 دلار رو هم گرفتم! بعید میدونم موردی باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Pahlavi نمایش پست ها
    من 4/23 باید ایران رو ترک کنم,دوستانی که واسه ویزا(از طریق سفارت) اقدام کردند میدونند چقدر زمانبر هست؟ و آیا واسه دو ماه زودتر از موعد ثبت نام هم میتونم درخواست بدم؟(تاریخ ویزا رو از جولای صادر کنند),با سپاس.
    پروسه ویزا سوشال 1 هفته است. که البته من عجله داشتم 2 روزه هم آماده شد! البته هم از دانشکده نامه داشتم که دیر خبرم داده دانشگاه و هم همون آفر لتر... همین باعث شد سریعتر پیش بره... ولی بعید میدونم شما هم مورد خاصی داشته باشید...
    موفق باشید.

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

از راهنمایی شما ممنونم
    حواله ارز رو از بانکهای سطح شهر تهیه کنید(بگردی پیدا میشه چون قانون نیست),واسه گرفتن ارز مسئولی که دلار شما رو میشماره به قسمت ویزا نگاه نمیکنه.

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

دوستانی که جدیدا توسط سفارت میخواهند اقدام کنند یا کردند برای ویزای دانشجویی خواهشا مراحل کار و مدارک مورد نیاز رو بگن تا دیگران هم استفاده کنند و مشکلی پیش نیاد براشون
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)

le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط raminkamali نمایش پست ها
    دوستانی که جدیدا توسط سفارت میخواهند اقدام کنند یا کردند برای ویزای دانشجویی خواهشا مراحل کار و مدارک مورد نیاز رو بگن تا دیگران هم استفاده کنند و مشکلی پیش نیاد براشون
    این سوال رو یکی دیگه از دوستان هم از من پرسیده بودن، اینجا میزارم که به درد همه بخوره(البته اگه تفاوتی نکرده باشه!)

من حدود 2ماه پیش ویزا سوشال گرفتم و مدارک مورد نیازش از این قرار بود:

اگه درست خاطرم باشه:
    1-آفر لتر و کپیش
    2-پاسپورت و کپی صفحه اولش
    3-اصل بلیط (رفت کافیه) و کپیش (اگر هم رزرو کنید، پرینت رزروتون)
    4-یه قطعه عکس (سایزش یادم نیست دقیق، فکر کنم خودم 3×4 دادم، زیاد هم فکر نمیکنم فرقی کنه)
    5-یه گواهی تمکن مالی که تاریخش نباید از 1ماه بیشتر باشه به مبلغ حداقل 6 میلیون تومن و کپیش
    7-یه فرم هم همون موقع تو سفارت بهتون میدن که پر میکنید
    8-یه مبلغ پول هم همون موقع دستی ازتون میگیرن که بیشتر از 10 هزار تومن نیست.

------------------------
    یه نکته هم که سر خودم اومد رو بگم:

اگه گواهی تمکن مالی رو قبلا گرفتید و پول رو از حساب برداشت کردید و تاریخش بیشتر از 1 ماه هستش، حتما برید دوباره گواهی رو بگیرید....من خودم از همین مدلا بودم که پول ریخته بودم به حساب و بعد از گرفتن گواهی پول رو برداشته بودم...و خیالم راحت بود که دیگه لازم نیست بریزم به حساب ولی سفارت قبول نکرد و مجبور شدم همون روز برم بریزم به حساب و باز گواهی بگیرم...

موفق باشید.

از اطلاعات مفید دوستان ممنون
    یه سوال دیگه
    وقتی ثبت نام دانشگاه مثلا سپتامبر هست، از چند مدت قبلش میتونم برای ویزا اقدام کنم؟
    البته این سوال معمولا برای افرادی مثل من که دیفر کردن پیش میاد
    با تشکر

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

از اطلاعات مفید دوستان ممنون
    یه سوال دیگه
    وقتی ثبت نام دانشگاه مثلا سپتامبر هست، از چند مدت قبلش میتونم برای ویزا اقدام کنم؟
    البته این سوال معمولا برای افرادی مثل من که دیفر کردن پیش میاد
    با تشکر
    سوالم منم دقیقا همینه.منم دیفر کردم و سپتامبر ثبت نام دارم
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)