نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: دانشگاه های برتر مهندسی شیمی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض دانشگاه های برتر مهندسی شیمی

سلام

من دانشگاه های برتر مهندسی شیمی رو دیدم ولی انتخاب کرذن از بین انها خیلی سخت . می تونین بگین تو کدومشون دانشجوی ایرانی دارن.یا اگه شما چند تا رو میشناسین که موقعیت بهتری دارن کدومان؟مرسی

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های برتر مهندسی شیمی

کاملا بستگی به عوامل زیر دارد:
    1. به چه زمینه هایی علاقه مندید و آیا اینکه در اون دانشگاه استادانی با اون زمینه ها وجود دارند یا نه؟
    2. اصلا سابقه پذیرش دادن به دانشجوی ایرانی را دارند؟ (مثلا دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا یا دانشگاه Rice یا دانشگاه Akron به دانشجویان مهندسی شیمی ایرانی خوب پذیرش داده اند ولی دانشگاه carnegie mellon تقریبا همه کسانی که من می شناختم را رد کرده)
    3. رزومه شما در چه حدی است؟

Junior Member

مهندسی شیمی چه فایده ای داره؟

آیا به درد اپلای کردن و ادامه تحصیل می خوره؟

Junior Member virgo_zh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT نمایش پست ها
    من دانشگاه های برتر مهندسی شیمی رو دیدم
    باسلام. من یکباره دیگر هم این پستو گذاشتم ولی انگار پاکش کردن. اولا دلم می خواد بدونم چرا؟ فکر می کنم سئوال من باعث کامل تر شدن تاپیک بشه نه این که بیخودی پاکش کنن. خود من م. شیمی هستم و داشتن یک منبع کامل از بهترین دانشگاه های م. شیمی خیلی بدردم می خوره. من تو این بخش فقط لیست دانشگاه های نفتی دنیا رو دیدم که خیلی با دانشگاه های مهندسی شیمی و گرایش های مختلفش فرق می کنه.
    ثانیا ممنون می شم اگر بگین کجا دیدین و یا لینکشو بذارین. مرسی.
    ویرایش توسط virgo_zh : December 5th, 2009 در ساعت 08:24 PM
    برای آرزوهایی که می میرند سکوتی می کنم فراتر از فریاد.

سلام کسی از دوستان هست که در رشته مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی در کشور اسپانیا داره تحصیل می کنه؟؟؟ میخواستم بدونم کدوم دانشگاه برای این رشته مناسب هستش؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdipazhouhi نمایش پست ها
    سلام کسی از دوستان هست که در رشته مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی در کشور اسپانیا داره تحصیل می کنه؟؟؟ میخواستم بدونم کدوم دانشگاه برای این رشته مناسب هستش؟؟؟
    در شرایط حال حاضراسپانیا ،کشور خوبی برای سرمایه گذاری نیست در ضمن در زمینه مهندسی شیمی خیلی قوی نیست. آلمان دانشگاه های خیلی بهتری به خصوص در زمینه بیوتکنولوژی داره و آینده خیلی بهتری رو میتونه به همراه داشته باشه

ممنون. شما میتونید چند نمونه از دانشگاه هایی که دولتی و معروف در رشته بیوتکنولوژی رو نام ببرید؟

Junior Member

سلام

رشته مهندسی شیمی با گرایش بیوتکنولوژی در انگلستان وجود دارد؟ ایا کسی هست که در این رشته فاند گرفته باشد؟ این رشته در کدام کشور اینده شغلی دارد؟

سلام دوستان
    منم خیلی نیاز دارم در زمینه مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی بدونم جه کشورهایی یا دانشگاههایی برای اپلای و آینده شغلی بهتر هستن
    ممنونم از راهنماییتون

سلام دوستان
    منم خیلی نیاز دارم در زمینه مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی بدونم جه کشورهایی یا دانشگاههایی برای اپلای و آینده شغلی بهتر هستن
    ممنونم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)