صفحه 236 از 251 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

من هفته پیش جواب را فرستادم.یعنی این تست چقدر طول می کشه. بعضی جاها نوشتند در برنامه استانی تقلب شده و برای همینhold شده ولی من نمیدونم این حرف ها چقدر درسته. مدیکال من دیروزاکسپایر شد . پرونده ما با بقیه فرقی نداشته ولی گیر کرده. با یه وکیل حرف زدم گفت همیشه موقع تست ااینطوری میشه و برخی گیرش میافتن. گفت شما ایرادی ندارین و اونها میخوان مو را از ماست بکشند. تا کی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار- آزاد، تهران جنوب

من 30 سپتامبر 2014، یک روز بعد از دریافت اون ایمیل از پل ترومن، جواب رو فرستادم و 3 یار هم پیگیری کردم، ولی هیچ خبری نیست

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

Thumbs up پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

دوستان عزیز،
    من امروز لند کردم و بزرگترین پروژه زندگیم بالاخره بعد از بیش از ۳۰۰۰ روز رسما به سرانجام رسید...
    به امید موفقیت و سلامتی برای همه ی شما همگروهی های عزیز.

تایم لاین ویزای کار آلبرتا:

- اقــدام: فـوریه ۲۰۱۳
    - مدیکال: مارچ ۲۰۱۳
    - ویزا: می ۲۰۱۳
    - لندینگ: ۱۲ جون ۲۰۱۳

تایم لاین پرونده اقامت استانی:

- کاندید: مـارچ ۲۰۱۲
    - نامزد: سپتامبر ۲۰۱۲
    - مدیکال: آوریل ۲۰۱۳ و نوامبر ۲۰۱۴
    - ویزا: دسامبر ۲۰۱۴
    - لندینگ:‌ ۱۴ ژانویه ۲۰۱۵
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

Do you know how we can extend our Visa ? As we are here in Canada as a worker, should we apply through Turkey or anywhere else?
    ویرایش توسط niyazahmadi : January 31st, 2015 در ساعت 06:52 PM دلیل: حذف نقل قول
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    Do you know how we can extend our Visa ? As we are here in Canada as a worker, should we apply through Turkey or anywhere else?
    سلام به همگي و تبريک به علي آقا
    براي تمديد ويزاي کارتون اگه پست هاي ماه هاي قبل را مرور کنيد دوستاني بودند که بدون هيچ مشکلي اين کار را انجام دادندو توضيح دادند که چطور ميشه اين کار را انجام داد.
    موفق باشيد
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

دوستان باقیمانده در کانادا اگه طول بکشه باید به فکر تمدیدورک پرمیت باشیم . من یه بار تمدید کردم ولی خیلی طولانی تمدیدش نکردن. در تماس باشید و اگر تمدید کردید خبر دهید . مرکز تمدید onlineو به نام vergevilleهست.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

ویزا رو هم باید تمدید کنیم دیگه؟ ویزا و ورک پرمیت من با هم منقضی می شه.
    آدرسش اینه http://www.cic.gc.ca/english/informa...end-worker.asp آیا؟
    نامزد استانی (انتاریو) : 2012/10---- ارسال مدارک به سیدنی: 2012/12/08

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh83 نمایش پست ها
    ویزا رو هم باید تمدید کنیم دیگه؟ ویزا و ورک پرمیت من با هم منقضی می شه.
    آدرسش اینه http://www.cic.gc.ca/english/informa...end-worker.asp آیا؟
    you just need to extend your visa (on passport) if you intend to leave Canada and return, otherwise you don't need to get Visa on your passport, just extend your work permit. you need to apply for work permit 90 days period to the expire day.
    the link is correct for extending work permit.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Member
    رشته و دانشگاه

I read this in Canada Visa forum, "I told her that my work visa is going to expire in March; she asked me to send an email to get support letter for work permit/visa extension."
    so should we ask opportunity Ontario to send us another "Support Letter"? I thought we could apply with same letter we did for the first time, anyone knows if this letter would get expired after one years?

دیروز یک نفر از اداره مهاجرت کانادا به من زنگ زد و گفت چند تا سوال دارم.لحن کلامش بسیار بد بود و مثل داش مشی ها حرف می زد. شمارش پرایویت بود. اولش چند تا سوال کرد که ببینه خودم هستم یا نه بعد شروع کرد در مورد آیلتس من سوال کردن. بعضی وقتا داد می کشید و می گفت تو آیلتس ندادی به ما و من می گفتم دادم. بعد می گفت کجا آیلتس گرفتی می گفتم توی ایران بعد داد می زد می گفت اما توی آیلتس تو نوشته انگلیس بعد من می گفتم از انگلستان صادر میشه. دوباره با حالت بدی می گفت ok ok ok ok ......ok بعد بم گفت نسخه اصلی آیلتست رو داری گفتم آره گفت بفرست برامون گفتم من هم جنرال 6.5 دارم هم آکادمیک 7 کدوم رو می خواید بعد می گفت دیدی گفتم تو آکادمیک داری من گفتم نه هر دو رو دارم کدوم رو می خواید. خلاصه با کلی بد رفتاری گفت فردا اصل آیلتست رو پست می کنی. می نویسی برسد به دست خانم OLGA بش گفتم فامیل چی. گفت همین کافیه. می گفت پرونده تو نامرتبه. بش می گفتم من فکر می کنم توی پکیج آخر همه چی کلیر بود می گفت نخیر. امروز صبح براشون پست کردم. اولش بم گفت الان کجا کار می کنی گفتم هیچ جا. نمی دونم چه وضعیه. آنکارا خیلی بهتر برخورد می کنه تا اینا......
    شروع پروسه در دمشق : جون 2007 دریافت نامه استانی : فوریه 2012 درخواست مدارک استانی : اکتبر 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)