صفحه 216 از 251 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

من هم تورنتو هستم. مین ابلیکنت من هستم و وقتی امدیم اینجا برای همسرم هم اجازه کار گرفتیم. الان هر دو تامون مشغول کار هستیم و هر دوتامون سه ماه بعد از مشغول به کار شدن اوهیب کرفتیم و از طریق شرکت م بیمه تکمیلی داریم. بدون بلوکه کردن بول هم کردیت کارت کفتیم. شایط در حال حاضر خوبه ه غی از اینکه مدیکال من سه ماه دیگه باطل یشه و ادم نمیتوه have aplan for future. نه میشه درس خواند نه میشه برای خانه خریدن اقدام کرد. من همه نگرانیم اینه که این application هم مثل قبلی ریجکت بشه و مجبور بشیم برگردیم ایران. خلاصه که همش نگران اینده هستم.
    ,Sorry to write like this, I have no Persian keyboard, and this is against this forum regulation to writ finglish.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    میشه لطفا ادرس ایمیلی که بهشون یمیل زدد را بدید?
    Warsaw-im-enquiry@international.gc.ca
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

فیروزه جان چی بگم. همه نگرانیم. مدیکال ما هم باطل شد ولی دوباره خواستن. من، علی و اردیویزور با هم بودیم. الان اردی تقریبا یک ساله که پ ر شده. من و علی موندیم.
    نمیدونم چه میشه کرد غیر از صبر. راستش بعید می دونم ریجکت بشیم تو این مرحله. فکر میکنم دارن یه کارایی میکنن چون که جواب ایمیلها رو چرت و پرت میدن و خلاف سابق خیلی زود جواب میدن. به من هم گفتن کلیرنس چک. که جواب منطقی نیست. اگه هنوز تو چک هستم پس چرا مد دوم رو فرستادن؟
    بهر حال داریم با هم حدس و گمان میزنیم. ایشالا همین 2014 کار همه درست شه .

Member
    رشته و دانشگاه

م ه ایمیل زدم ولی این جواب امد
    Your e-mail has been received.
    Your e-mail will be read but you may not receive a reply. Please visit http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng to see if you will receive a response.
    By supplying your e-mail address, you are authorizing CIC to use it to send personal information on your file.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

م ه ایمیل زدم ولی این جواب امد
    Your e-mail has been received.
    Your e-mail will be read but you may not receive a reply. Please visit http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng to see if you will receive a response.
    By supplying your e-mail address, you are authorizing CIC to use it to send personal information on your file.
    سلام
    اين رسيد ايميل هست که نشون ميده ايميل شما دريافت شده که دوباره نفرستيد. چون معمولا جواب نميدهند اين را اتوماتيک مي فرستند که افراد فکر نکنند ايميلشون نرسيده و دوباره بفرستند.
    اين ايميل براي من هم اومد ولي چند ساعت بعد در ايميل ديگه جواب دادند که در بک گراند چک هستم.
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

ایمیلی که من چند ماه پیش برای پیگیری فرستادم رو هیچوفت جواب ندادن...!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

عجیبه. برای هر کس یک تجربه متفاوت. نمیدونم چه میشه کرد. تا حالا سه بار مدیکال دادیم تازه وضعمون اینه. خداکنه حد اقل برای یه نفر یه خبری بشه. ورشو عجیب رفته تو کما.

Member
    رشته و دانشگاه

I send an email yesterday to Warsho and tell them That my medical will expire in 3 month. today I received and email which says:
    Please note that an email was sent to you on 18 July 2014 with new requirements.

I am sure that I have not received any email from them. I asked them what was that requirements?
    I am wondering what would be happened if I haven't send them and email and follow up. I don't know how they work!!!
    Let's see what they will respond

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

I send an email yesterday to Warsho and tell them That my medical will expire in 3 month. today I received and email which says:
    Please note that an email was sent to you on 18 July 2014 with new requirements.

I am sure that I have not received any email from them. I asked them what was that requirements?
    I am wondering what would be happened if I haven't send them and email and follow up. I don't know how they work!!!
    متاسفانه خیلی نامرتب‌تر از اونی که ما فکر می کنیم کار می کنند، از همون اول من هرچی نتیجه گرفتم با نامه نگاری های متعدد بود. چه برای ویزای کار چه برای این ویزای دائم. نترسید ماهی یکبار حداقل ازشون پیگیری کنید اما با لحن آروم و دوستانه.
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

من فكر مي كنم منظورشون همون درخواست ارسال مدارك براي qa هستش چون براي من تاريخ نامه اصلي كه به همين منظور همراه ايميل اتچ شده بود ، ماه جولاي بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)