صفحه 251 از 251 نخستنخست ... 151201241242243244245246247248249250251
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

سلام دوستان من برای خود اشتغالی هنری اقدام کردم و درسایت مهاجرت اکانت ساختم.
    Create your personal checklist

Self Employed

Based on your answers, you may be eligible to come to Canada as a Self-Employed person.
    Download and print the correct application package.

Complete and sign all forms.

Collect any additional documents that you need to support your application. The Document Checklist in your application guide lists everything you will need.

Check how much your fees will be on the fee list.

Note: you must also pay any third party fees needed for your application. This may include fees for: medical exams, police certificates, document translation.

در مرحله اخر این پیام داده و فرم ها گرفتم و پرکردم ولی جایی نداره که فرم های داده شده اپلود کنم.8 روز هم گذشته و تغییر در اکانت صورت نگرفته. کسی می دونه چرا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط sas7 نمایش پست ها
    بله کافیه. موفق باشید.
    سلام
    صفحه قبل خوندم مشکل کارت پایان خدمت برای ارسال داشتی؟ میشه از روند کاراتون که پیش رفته یه توضیح بدید ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ELECTROTECNIC IN TABRIZ UNIVERSITY

نقل قول نوشته اصلی توسط Nedoo نمایش پست ها
    دوستان آیا ممکنه فدرال قبل یا بعد از مدیکال، نامه ی تمکن مالی بخواد از کسایی که استانی نامینیت شدن؟ به عبارت دیگه ما تا چه زمانی باید تمکن مالی رو اثبات کنیم؟
    من هم مثل شما استانی اپلای کردم و تا جای که من میدونم نیازی به ندارک تمکن مالی نیست! چون پذیرشهای استانی بر اساس تخصص و کار هستش و ایتم مالی امتیازی تو این نوع ویزا نداره از من هم چیزی نخواستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=ramin8232;2594751]سلام وقت بخیر
    از مدیر یا کسی که اطلاع کافی داره خواهش دارم یه توضیح کامل بده بعد از اینکه ما نامینیشن استانی ساسکاچوان رو دریافت کردیم، چیکار باید بکنیم؟
    فرمهای خواسته شده IRCC رو پر میکنیم ارسال میکنیم به صورت پستی تا اینجا مشکلی نیست؛ آیا مدارکی هم نیازه ارسال کنیم همراه فرم ها؟ مثل سابقه کار، مدرک تحصیلی، پرینت حساب بانکی و تکمن مالی و ..... با اینکه ما اینها رو برای استانی ارسال کردیم و نامینیشن گرفتیم؟ ممنون میشم کسی پاسخ بده با سپاس من صفحات زیادی خودنم ولی ندیدم اگر قبلا توضیح داده شده حال اگر بازم توضیح بدید ممنون میشم.[/QU
    تا جای که منم میدونم تو این مرحله فقط چیزای که تو چک لیست هستش کافیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=SHAHOESFAND;2605562][QUOTE=ramin8232;2594751]سلام وقت بخیر
    از مدیر یا کسی که اطلاع کافی داره خواهش دارم یه توضیح کامل بده بعد از اینکه ما نامینیشن استانی ساسکاچوان رو دریافت کردیم، چیکار باید بکنیم؟
    فرمهای خواسته شده IRCC رو پر میکنیم ارسال میکنیم به صورت پستی تا اینجا مشکلی نیست؛ آیا مدارکی هم نیازه ارسال کنیم همراه فرم ها؟ مثل سابقه کار، مدرک تحصیلی، پرینت حساب بانکی و تکمن مالی و ..... با اینکه ما اینها رو برای استانی ارسال کردیم و نامینیشن گرفتیم؟ ممنون میشم کسی پاسخ بده با سپاس من صفحات زیادی خودنم ولی ندیدم اگر قبلا توضیح داده شده حال اگر بازم توضیح بدید ممنون میشم.[/QU

تا جای که منم میدونم تو این مرحله فقط چیزای که تو چک لیست هستش کافیه

Junior Member

من همسرم فوق لیسانس مدیریت IT داره، 6 سال سابقه کار برنامه نویسی وب و 33 سال سن داره. ما شانسی برای برنامه های استانی داریم؟ آیلس چند باید بیاره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin8232 نمایش پست ها
    سلام
    صفحه قبل خوندم مشکل کارت پایان خدمت برای ارسال داشتی؟ میشه از روند کاراتون که پیش رفته یه توضیح بدید ممنون.
    سلام دوست عزیز، ببخش دیر جواب میدم، بنده کارت پایان خدمت رو نفرستادم چون توی لیست مدارک نبود اما الان ازم خواستن که براشون بفرستم.

Junior Member

با سلام مجدد خدمت تمامی دوستان،
    با توجه تحقیقاتی که انجام دادم و گفته های دوستان گرامی از تاریخ 31 جولای 2018 به بعد که همه متقاضیان باید بایومتریک بدن، فهرست آپدیت شده مراحل بررسی پرونده رو براتون که توسط سایت CIC نوشته شده به اشتراک میذازم:

If you’re applying for permanent residence or to sponsor a family member

We will:
    - review your application to make sure it’s complete
    - send you or your family member a letter that tells you how to give your biometrics
    - receive and review your or your family member’s biometrics after you have given them at a collection point
    - decide if you’re eligible to sponsor
    - decide if you’re eligible to apply to become a permanent resident of Canada
    - tell you when we start processing your application,
    - tell you how to get a medical exam, if you didn’t get one before sending in your application
    - do a security screening to make sure all applicants don’t pose a risk to the safety and security of Canadians
    - decide if you need to go to an interview
    - tell you of the decision we make on your application

بنابراین سکوریتی چک که در قدیم برای بعضی دوستان انجام می شد از این به بعد برای تمام متقاضیان انجام میشه و می بایست خودمون رو برای ارائه هرگونه مدرکی درخواست بدن آماده کنیم مثل سو پیشینه جدید، رزومه و ....

Junior Member

علت درخواست رزومه هم اینه که تو فرم Background declaration اگه سن متقاضی بالای 28 سال باشه می بایست فعالیت های 10 سال گذشته خودش رو قید کنه (مثل سابقه کار) در صورتیکه در رزومه می تونه تمام فعالیت ها از 18 سال به بعد قید بشه و فراتر از 10 سال گدشته است. بنابراین اگر متقاضی به این مرحله رسید نباید نگران باشه که جرا ئارد این مرحله شده چون CIC میگه همه از لحاظ امنیتی چک میشن.

از دوستان هم خواهش می کنم اگه اطلاعات یا نظری دارن بیان کنن.

Junior Member

با عرض سلام
    دوستان کسی میدونه برای کسی که خدمت سربازی رو پروژه تحقیقاتی برای سپاه انجام داده و کسری گرفته مشکلی برای اخذ اقامت اکسپری اینتری بوجود میاره یا خیر؟
    ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)