صفحه 201 از 251 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

مگه شما مدیکال نداده بودید؟ در مورد انتاریو فکر کنم شامل حال همه نمیشه این برنامه جدید ولی مطمءن نیستم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    مگه شما مدیکال نداده بودید؟ در مورد انتاریو فکر کنم شامل حال همه نمیشه این برنامه جدید ولی مطمءن نیستم

واسه این چه مدرکی باید بفرستیم؟
    Proof of membership and/or registration in regulated occupations if you intend to work in an occupation that requires registration or certification in Ontario
    نامزد استانی (انتاریو) : 2012/10---- ارسال مدارک به سیدنی: 2012/12/08

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh83 نمایش پست ها
    واسه این چه مدرکی باید بفرستیم؟
    Proof of membership and/or registration in regulated occupations if you intend to work in an occupation that requires registration or certification in Ontario

رشته نرم افزار رجیستر شدن نمی خواهد برای جاب آفر باید توضیح بدهیم که ما نیاز به آن نداریم چون با اوپن ورک پرمیت آمده ایم و در برنامه پایلوت هستیم

سلام. ما 16 ماه پیش مدیکال داده بودیم. الان برای بار دوم میدیم.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozcalgary نمایش پست ها
    سلام. ما 16 ماه پیش مدیکال داده بودیم. الان برای بار دوم میدیم.
    بهروز جان به نظر میاد که تاثیر ایمیلی هست که براشون زدی چون ما همه چیمون با هم بود ولی برای شما جواب اومده ولی هنوز هیچ خبری ازشون برای من نیست. دو سه روز دیگه صبر میکنم اگه خبری ازشون نشد منم یه پیگیری میکنم... فقط مدیکال رو خواستن؟ چجوریه اینجا؟ کجا باید رفت؟ هزینش چنده؟ میشه انداختش گردن بیمه؟ مرسی
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    بهروز جان به نظر میاد که تاثیر ایمیلی هست که براشون زدی چون ما همه چیمون با هم بود ولی برای شما جواب اومده ولی هنوز هیچ خبری ازشون برای من نیست. دو سه روز دیگه صبر میکنم اگه خبری ازشون نشد منم یه پیگیری میکنم... فقط مدیکال رو خواستن؟ چجوریه اینجا؟ کجا باید رفت؟ هزینش چنده؟ میشه انداختش گردن بیمه؟ مرسی
    سلام. اره فقط مد خواستن. من جایی میرم که نزدیک باشه. حالا اگه بد بود بهت میگم که اونجا نری. مدت اومد بهم پیغام بده. من اینجا فعال نیستم ولی هرروز سر میزنم. هزینه برای ادم بزرگا کلا حدود 350تا میشه که بیمه البرتا نمیده. شاید بیمه شرکت بده. حدود 10تا 12تا دکتر هستش که ظرف یک هفته هم جواب میدن. راستی جواب ایمیل من این بود که توی بک گراند چک هستم. نمیدونم چی شد که ظرف دوروز مد اومد. راستی وضع کار چطوره؟ شرکت ما که داره میریزه بیرون.

Member
    رشته و دانشگاه

نغمه جون من با ایمیل به شدت بهشون اعتراض کردم چون مثل اینکه یه عده رو برای کنترل کیفیت کار افیسر ها موش ازمایشگاهی کردن و کار ما رو به تعویق انداختن

Member
    رشته و دانشگاه

Thank you for your inquiry about Opportunities Ontario

CIC is doing a quality assurance pilot project. Please provide CIC all information being requested with an explanation. We have noted this issue and did communicate with CIC. If you do not have the information being requested please explain and advise them of the requirement of the program you applied under. For further information please contact CIC directly Call Centre at 1-888-242-2100 (press 1,1,1,0 to speak with an agent).
    www.cic.gc.ca

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

همینطوری که دو سه صفحه قبل رو می خوندم قشنگ هی چشمام گشاد میشد، اینا چشونه، کم گروه ما صبر کردن الان یه کنترل کیفیت راه انداختن؟ واقعا امیدوارم کار همتون بی‌دردسر بره جلو و این مسخره بازیهاشون تموم بشه.

علی و بهروز شما همه چیتون مثل من بود، چرا اینقدر برای شما طولانی و عجیب غریب شده؟ من از هفت هشت ماه پیش شروع به پیگیری از ورشو کردم تا درنهایت دسامبر 2013 پاس ریکوئست شدم، قائدتا ( اگر قائده‌ای درکار باشه) شماهم باید مثل من کارهاتون انجام میشد. بساط واقعا شلم شورباییه کارهای اینا.
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh83 نمایش پست ها
    آره از منم جاب آفر و مدرکی که نشون بده از 5 سال گذشته 2 سالشو تو رشته خودمون کار کردم چه ایران چه کانادا و ریز نمرات و CV و چند تا مدرک دیگه خواستند.
    ببین اگه می تونی ویزاتو extend کن
    سلام شما روی بسته هاتون برچسب قرمز ها را زده بودید؟ چون من هم نزدم و دارم نگران میشم که نکنه این اتقاق ها واسه نچسبوندن برچسب باشه
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)