صفحه 166 از 251 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط ainpfsw111 نمایش پست ها
    خب تا اینجای کار فعلا برای ۴ نفر مدیکال اومده که خدا زیادش کنه و اگه اشتباه نکنم هر ۴ تاش از ورشو بوده . ۲ نفر آخر تاریخ AOR براشون ۱۴ و ۱۵ فوریه بوده بنابر این طبق پیشگو ییهای نوستراداموس نفر بعد بایستی NINA1359 و بعد از اون هم LEILAAS باشن که مدیکال میگیرن . هممون رو شرلوک هولمز کردن با این سیستمشون به هرزت عباس
    سلام پس من چی‌ من ۹ آوریل in process شدم در ورشو هیچ خبری نیست میترسم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

دوستان ، من فایلمون رو آپدیت کردم. لطفا خودتون ببینید اگر تاریخی جا افتاده یا اشتباهه برای من پیغام بگذارید که تصحیحش کنم.

دوستانی هم که مدیکال هنوز براشون نیومده ، نترسید. اینها هیچ نظمی تو کارشون نیست. اگر دقت کرده باشید من و علی جون و بهروز کلگری قبل از این پراسس شدن مدیکال گرفتیم :دی در یک روز، اما درنهایت از من یکماه زودتر آپدیت خواستند و پاس ریکوئست شدم. شاید چون من ماهی یکبار براشون ایمیل پیگیری می زدم. نگران نباشید اما پیگیری کنید. خیلی مودبانه شرایط رو توضیح بدید. بهتون جواب میدن و ایشالله که همه سریع کارشون پیش بره. همینقدر که بالاخره از اون خواب طولانیشون بیدار شدن خیلی خوبه بزودی همه از این تاپیک فارغ التحصیل میشن :دی
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    سلام پس من چی‌ من ۹ آوریل in process شدم در ورشو هیچ خبری نیست میترسم
    من فکر میکردم شما مدیکال ریکوست شدید . پیشنهاد میکنم اسپم باکستون رو هم حتما چک کنید . انشالا به زودی مدیکا لتون میاد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardvisoor نمایش پست ها
    دوستان ، من فایلمون رو آپدیت کردم. لطفا خودتون ببینید اگر تاریخی جا افتاده یا اشتباهه برای من پیغام بگذارید که تصحیحش کنم.

دوستانی هم که مدیکال هنوز براشون نیومده ، نترسید. اینها هیچ نظمی تو کارشون نیست. اگر دقت کرده باشید من و علی جون و بهروز کلگری قبل از این پراسس شدن مدیکال گرفتیم :دی در یک روز، اما درنهایت از من یکماه زودتر آپدیت خواستند و پاس ریکوئست شدم. شاید چون من ماهی یکبار براشون ایمیل پیگیری می زدم. نگران نباشید اما پیگیری کنید. خیلی مودبانه شرایط رو توضیح بدید. بهتون جواب میدن و ایشالله که همه سریع کارشون پیش بره. همینقدر که بالاخره از اون خواب طولانیشون بیدار شدن خیلی خوبه بزودی همه از این تاپیک فارغ التحصیل میشن :دی
    سلام و مرسی که زحمت این لیست رو میکشید . فقط یه خواهشی اگه ممکنه یه فرمول اضافه کنید تاریخ ها رو تفریق بزنه تعداد روزها به دست بیاد. مثلا از AOR مدیکال چند روز طول کشیده و همینطور از مدیکال تا پس رکوست . خود من خیلی دلم میخاد ایمیل پیگیری بزنم ولی نمیدون به ورشو بزنم یا آنکارا .

من فکر میکنم که nina1359, irajgol, naghmeh83 هم in process هستند ولی نمیدونم از چه تاریخی . ضمنا یه سوال از hft دارم اونم اینه که آیا in process هستید و از چه تاریخی .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources Engineer, Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    برای گرفتن عدم سوء پیشینه یا باید از طریق نزدیکترین سفارت ایران به شما (حالا هر جا که هست) اقدام کنید که فکر می کنم خیلی زمانبر هست و باید 7 خان رستم رو طی کنید. یا اینکه اگر آشنایی در ایران دارید که ازتون وکالت داره، شاید بتونند به نوعی برای شما درخواست عدم سوء پیشینه بدند البته به شرطی که اثر انگشت شما در شعبه مربوطه وجود داشته باشه و مدت زمان زیادی از آخرین بازی که عدم س.پ. گرفتید نگذشته باشه.
    من فکر نکنم لازم باشه از ایران دوباره سوء پیشینه بگیرم، چون من روز آخری که که از ایران خارج می شدیم سوء پیشینه گرفتم و از آن تاریخ هم که دیگه ایران نبودیم که نیاز به اخذ سوء پیشینه باشه، اگه نیاز باشه باید از پلیس کانادا بگیریم برای این چند ماهی که که در کانادا بودیم.

نکنه که باز نرفته باشیم در فاز سکوت . هنوز حد اقل ۷ تا مدیکال با ۲ تا پا س رکوست دیگه مونده که همین روزها بایستی از راه برسه . اینها ۳۱ دسامبر و ۲ ژانویه هم ایمیل فرستادن احتمالا اتوماتیک فرستاده شده از سرور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار- آزاد، تهران جنوب

خیلی ممنون که زحمت می کشید و این فایل رو آپدیت می کنید. واقعا اطلاعات خوبیه و علیرغم اینکه به قول شما، دوستان در کانادا یه کم بی نظم هستن، ولی این تاریخ ها می تونه به تخمین زمان ها کمک کنه. فقط خواستم بی زحمت اطلاعاتم را کامل کنید که بتونیم حدس های دقیقتری داشته باشیم
    NOC Code: 2173-Software Engineer
    Province: Ontario
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ainpfsw111 نمایش پست ها
    نکنه که باز نرفته باشیم در فاز سکوت . هنوز حد اقل ۷ تا مدیکال با ۲ تا پا س رکوست دیگه مونده که همین روزها بایستی از راه برسه . اینها ۳۱ دسامبر و ۲ ژانویه هم ایمیل فرستادن احتمالا اتوماتیک فرستاده شده از سرور
    آقا صلوات رو بفرست... مدیکال این بنده ی حقیر هم بالاخره اومد. لطفاً تاریخ ها رو در فایل آپدیت بفرمایید: 13 دسامبر 2013 in process شدیم و 3 ژانویه 2014 هم مدیکال و آپدیت مدارک ازمون خواستن. اون نفری 490 دلار رو هم که باید بریزیم تو حلقشون دوباره. پول پرونده قبلی رو هم پس ندادن کلاهبردارا!
    باری، امیدوارم خداوند همه ما رو از این تاپیک فارغ کناد، الهی آمین!
    تشكيل پرونده و دريافت فايل نامبر:‌ 2006 Sep، ارسال مدارك آپديت:‌ 2010 Dec
    اقدام استاني: مي 2012 ، دریافت ویزای کار: ۸ می ۲۰۱۳
    مدیکال: 1 فوریه 2014 ، پاسپورت ریکوئست: 8 می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_2013 نمایش پست ها
    من فکر نکنم لازم باشه از ایران دوباره سوء پیشینه بگیرم، چون من روز آخری که که از ایران خارج می شدیم سوء پیشینه گرفتم و از آن تاریخ هم که دیگه ایران نبودیم که نیاز به اخذ سوء پیشینه باشه، اگه نیاز باشه باید از پلیس کانادا بگیریم برای این چند ماهی که که در کانادا بودیم.
    نامه مدیکال و آپدیت مدارک کا از آنکارا اومده. برای ع س پ نوشته که:
    If you have resided outside of Iran for more than six months, please
    submit original police certificate from that country for yourself.

ما هم که هنوز 6 ماه نشده اومدیم کانادا. ایشالا اگه بشه اصلاً ع س پ کانادا رو هم نمیفرستیم براشون.

تشكيل پرونده و دريافت فايل نامبر:‌ 2006 Sep، ارسال مدارك آپديت:‌ 2010 Dec
    اقدام استاني: مي 2012 ، دریافت ویزای کار: ۸ می ۲۰۱۳
    مدیکال: 1 فوریه 2014 ، پاسپورت ریکوئست: 8 می 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)