صفحه 199 از 251 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

اول دو سه بار ایمیل زدم جواب ندادن هفته پیش یه ایمیل اومد که هنوز در بک گراند چک هستید امروز ایمیل مسخره او مد که جزییات جاب افر و یه عالمه مدارکی که قبلا فرستاده بودم را خواست اینا خوابن بابا

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

nioonioo جان
    یک کپی از ایمیل تو رو واسه منم فرستادن.
    از صبح حالم گرفتس. با خوشحالی ایمیلو دیدم گفتم ویزام اومده ولی متاسفانه مدارکی که گفتی رو خواستن.
    واقعا نمی دونم چی بگم. از شما notice of assessment هم خواستن؟
    نامزد استانی (انتاریو) : 2012/10---- ارسال مدارک به سیدنی: 2012/12/08

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh83 نمایش پست ها
    nioonioo جان
    یک کپی از ایمیل تو رو واسه منم فرستادن.
    از صبح حالم گرفتس. با خوشحالی ایمیلو دیدم گفتم ویزام اومده ولی متاسفانه مدارکی که گفتی رو خواستن.
    واقعا نمی دونم چی بگم. از شما notice of assessment هم خواستن؟
    شما و nioonioo روي بسته هاي آپديت مديکالتون که فرستادين آيا علامتي يا نشانه اي که پرووينشيال ناميني هستيد چسبوندين يا نه؟
    من چون از BC اقدام کردم يک تعدادي برچسب داده بودند بار اول و گفتند که هر وقت آپديت ميفرستي اين را روي پاکت بزن.

راستي هر دوي شما 6 ماه شده که آپديت و مديکال را فرستادين يا نه؟
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه

از من notice of assessment نخواستند من برچسب داشتم ولی نچسباندم وضعم کمی پیچیده است چون ویزام دو ماه دیگه تموم میشه. نغمه جون از شما هم وضعیت جاب افر و شغلتان را خواستند؟ من 12 فوریه مدیکالم رسیده و هفته قبلش مدارک را فرستادم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    از من notice of assessment نخواستند من برچسب داشتم ولی نچسباندم وضعم کمی پیچیده است چون ویزام دو ماه دیگه تموم میشه. نغمه جون از شما هم وضعیت جاب افر و شغلتان را خواستند؟ من 12 فوریه مدیکالم رسیده و هفته قبلش مدارک را فرستادم
    آره از منم جاب آفر و مدرکی که نشون بده از 5 سال گذشته 2 سالشو تو رشته خودمون کار کردم چه ایران چه کانادا و ریز نمرات و CV و چند تا مدرک دیگه خواستند.
    ببین اگه می تونی ویزاتو extend کن

Member
    رشته و دانشگاه

پرونده ما به اتاوا رفته فکر کنم به شما هم گفتن معلوم نیست کی جواب بیاد؟ نغمه خانم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پرونده ما به اتاوا رفته فکر کنم به شما هم گفتن معلوم نیست کی جواب بیاد؟ نغمه خانم؟
    آره واسه منم همینو نوشتن.

Member
    رشته و دانشگاه

The job offer from your prospective Ontario employer indicating your occupation title and wage for the full-time, permanent position being offered.
     A copy of your curriculum vitae.
     If you are currently employed in Canada, provide proof of employment (e.g., Canada Revenue Agency (CRA) Notice of Assessment and CRA T4 Statement of Remuneration Paid).
     Proof of membership and/or registration in regulated occupations if you intend to work in an occupation that requires registration or certification in Ontario.
     Reference letters showing at least 2 years of experience in the previous 5 years for your intended occupation for both work done outside or inside of Canada.
     Proof of education including transcripts.
    If any of these documents are not available, please explain why.
    Please submit all documents within 30 days following receipt of this letter to the following address/email address.
    We regret to inform you that we are unable to provide a precise estimate of the additional time required to process your application.

We apologize for any inconvenience this may cause.

Notice of assessment را هم درخواست کرده ا ند

The job offer from your prospective Ontario employer indicating your occupation title and wage for the full-time, permanent position being offered.
     A copy of your curriculum vitae.
     If you are currently employed in Canada, provide proof of employment (e.g., Canada Revenue Agency (CRA) Notice of Assessment and CRA T4 Statement of Remuneration Paid).
     Proof of membership and/or registration in regulated occupations if you intend to work in an occupation that requires registration or certification in Ontario.
     Reference letters showing at least 2 years of experience in the previous 5 years for your intended occupation for both work done outside or inside of Canada.
     Proof of education including transcripts.
    If any of these documents are not available, please explain why.
    Please submit all documents within 30 days following receipt of this letter to the following address/email address.
    We regret to inform you that we are unable to provide a precise estimate of the additional time required to process your application.

We apologize for any inconvenience this may cause.

Notice of assessment را هم درخواست کرده ا ند
    توی همه ی چیزایی که خواسته، اون Notice of Assessment از همه راحت تره! اگه شما داخل کانادا کار کرده باشید، حوالی فوریه هر سال کافرماتون بهتون یه فرمی به اسم T4 میده که توش اعلام میکنه در سال گذشته جمعاً چقدر به شما حقوق داده شده و چقدر ازش مالیات کسر شده. شما اگه این فرم رو دارید که بهشون بدید، اگر هم نه که همونطور که خودشون گفتن، دلیلشو بنویسید براشون.
    اما بقیه چیزایی که خواستن، به نظر یک سوء تفاهم اساسی میاد. چقدر با این ایمیل های احمقانه شون به ما استرس وارد می کنن
    تشكيل پرونده و دريافت فايل نامبر:‌ 2006 Sep، ارسال مدارك آپديت:‌ 2010 Dec
    اقدام استاني: مي 2012 ، دریافت ویزای کار: ۸ می ۲۰۱۳
    مدیکال: 1 فوریه 2014 ، پاسپورت ریکوئست: 8 می 2014

Member
    رشته و دانشگاه

در فروم‌های خارجی دیدم که پس از جولای بسیاری این ایمیل را دریافت کرده اند در حالی‌ که نیاز به جاب آفر ناداشته . می‌گویند سی‌ ای‌ سی‌ تصمیم جدیدی گرفته و اگر مدارک لازم را ندارید دلیل بیاورید همه در حل ارسال اعتراض هستند و کسانی‌ که ایمیل را گرفته اند هنوز کسی‌ پ ر نشده؟ چکار کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)