صفحه 2 از 251 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    ایمیلی که برای دوستان زده میشه و بهشون پیشنهاد میده به صورت استانی اپلای کنند فقط برای یکسری مشاغل خاص هست که اون استان به اون مشاغل نیاز داره و اداره مهاجرت از بین پرونده های قدیمی به اون افراد ایمیل زده. کسانی که این ایمیل را دارن شرایطشون خیلی بهتر از بقیه است چون اقلا میدونن حالا که ممکنه همه پرونده های قدیمی (خدایی نرکده) ریجکت بشن اونها این شانس را دارن که از طریق استانی اپلای کنن. وکیلم میگفت شرایط این استانها یک کم سخت تره , به غیر از داشتن مدک تحصیلی مرتبط باید آیلتس 6/5 به بالا داشته باشن و سابقه کار در اون رشته مشخص.
    این لینک رشته ها رو برای انتاریو داره:
    http://www.ontarioimmigration.ca/FSW-PILOT.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر / دانشگاه علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

انشالله که خبر درست باشه و خیلی زود تکلیف همه مشخص بشه... من قصد ندارم منفی به قضایا نگاه کنم، اما موردی که تو این مطلب هست اینه که به نظرم بیش از حد سریع این اتفاق افتاده. یعنی به این سرعت بعد از حرف های جیسون کنی یه استان فهرست مشاغل مورد نیازش رو از کارفرمایان دریافت کنه، به ادارۀ مهاجرت اعلام کنه، اونها در پرونده ها بگردن، نتیجه رو به استان اعلام کنن و در نهایت استان با متقاضیان تماس بگیره... با شناختی که از سیستم اداری مهاجرت کانادا دارم، یه کم به نظرم بعیده این همه اتفاق ظرف یک هفته افتاده باشه.
    اما اگر واقعا انقدر سریع پیش رفته باشن باید منتظر این ایمیل ها برای بسیاری از دوستان دیگه هم باشیم.
    ممنون می شم اگر دوستانی که مستقیم اقدام کردن و وکیل ندارن چنین ایمیلی دریافت کردن اطلاع رسانی کنن.

دوستان خوب، این نامه های که میگن چیز جدیدی نیست. من مارچ 2006 اقدام کردم اواسط سال 2009 از ایالتی که انتخاب کرده بودم ( پرنس ادوارد) یک نامه اومد که چون ما رشته شما رو نیاز داریم (پزشک)از اداره مهاجرت مشخصاتتونو گرفتیم و اگر تمایل دارید نامه پیوست رو امضا کنید و برای ما برگردانید. خلاصه من هم قبول کردم و بعد از امضا نامه رو فرستادم و دیگه خبری نبود. سرتونو درد نیارم بعد از کلی پیگیری دیدم که خودم باید اول کار پیدا کنم تا اینها یه تکونی به خودشون بدن و این مسخره ترین چیز ممکن بود چون خودتون میدونین وقتی پی_آر هم هستین کار گرفتن تو کانادا مصیبته چه برسه اینجوری. حیف که نامه اش رو دیگه ندارم و انداختم دور. ولی مطمئنا اینها کار به درد بخور انجام نمیدن چون فعلا با این وضع اقتصادی پول لازم دارن و پرونده بر نمیگردونن .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    من دیشب بعداز خواندن این پست شما به وکیلم در کانادا زنگ زدم. ایشون گفت : طبق صحبت های جیسون کنی . استان انتاریو اعلام کرده که به یک سری مشاغل نیاز داره . اداره مهاجرت هم متقاضیان با اون کد رشته را به آنها معرفی کرده تا بهشون ایمیل بزن و بگن که شرایط اپلای برای آن استان را دارن و کارشون خیلی سریع درست میشه. میگفت, این نامه برای همه ارسال نمیشه و کسانی که این چنین نامه هایی را دریافت میکنن آدم های خوش شانسی هستند چون شرایط اقدام برای این استان را دارند. به نظر ایشون با اینکه تمام صحبت های جیسون کنی در حال حاضر در حد یک حرفه ولی خیلی نگران کننده است و احتمال اینکه کاری را که نیوزیلند چند سال پیش کرد و یکدفعه اعلام کرد که دیگه هیچ پرونده مهاجرتی پراسس نمیشه , این بار توسط اداره مهاجرت کانادا انجام بشه. خدا میدونه چه سرنوشتی در انتظارمونه......
    حداقل اگر اعلام کنند که دیگه پروسس نمی کنند آدم یه فکر دیگه می کنه. از این انتظار بیهوده که بهتره . منم فکر می کنم سرعتشون عجیب و غریب زیاد شده. خدا به خیر کنه
    شروع پروسه : 10 دسامبر 2007

سلام دوست عزیز،
    توی متن ایمیلی که براتون اومده مشخص نکرده که برای اقدام از طریق استان البرتا آیا باید پرونده فعلی خودتون رو کنسل کنید یا نه؟
    و آیا فرمهایی که باید تکمیل کنید برای همین روش استانی است یا در هر صورت باید این فرمها ارسال بشن؟
    آیا این ایمیل از دفتر مهاجرتی خاصی آمده یا صرفا از اداره مهاجرت کانادا؟
    نمیدونم چرا احساس میکنم این ایمیل میتونه در اصل از طرف وکیلتون و برای ترقیب کردن شما به تشکیل یه پرونده جدید باشه. باید حتما از صحت اون مطمئن بشید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط AminEdmonton نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان منتظر،
    دوستان امروز وکیلم از کانادا ایمیلی رو برام فرستاد که دقیقا با متن خبری که از طرف آقای جیسون کنی تو سایت اومده مطابقت داره( البته دوستان همیشه در صحنه مثل آقای Hosseinkazemi و دیگر دوستان زودتر متن خبر رو تو این پست گذاشتن) .در ایمیلی که من دریافت کردم ظاهرا مستقیما به فایل نامبر من اشاره شده و از من خواسته اگه تمایل دارم می تونم از طریق استانی اقدام کنم. من تا الان که ساعت 10ونیم شب به وقت تهرانه دوبار با وکیلم تو تورنتو تماس گرفتم که از صحت اون باخبر شم ولی هنوز که نتونستم باهاش تلفنی تماس بگیرم، ولی در بخشی از متن این ایمیل اومده که اداره مهاجرت کاناداCIC می خواد به شما پیشنهاد بده که آلبرتا اخیرا علاقمنده که متقاضیانی رو که تجربه کاریشون با کد NOC تطبیق میکنه از طریق استانی اقدام نمایند واین امر کاملا اختیاریه و اشاره کرده که ازاین طریق پروسه شماازنظر زمانی کوتاهتر خواهد شد.اولا که تا تاریخ اولJUNE 2012 وقت داده که فرمهایی که تو نامه اش آدرس داده رو تکمیل و ارسال کنم ( به نوعی شبیه نامه اپدیته ، چون من رفتم به آدرسهایی که داده بود ومدارکی رو که خواسته بود در آوردم)وبعدش هم گفته که جواب اون رو تا آخر اکتبر 2012 میده. اگر دوستان خبری جدید تر راجع به این مطلب دارن،ممنون میشم اطلاع رسانی کنن.
    ویرایش توسط امیر فدرال : March 10th, 2012 در ساعت 02:59 PM دلیل: تکمیل متن

Member
    رشته و دانشگاه
    Texas Tech University

در ایمیلی که من دریافت کردم ظاهرا مستقیما به فایل نامبر من اشاره شده و از من خواسته اگه تمایل دارم می تونم از طریق استانی اقدام کنم.
    دوست گرامی
    من پیش از دریافت نامه آپدیت در اکتبر 2010, دو بار چنین نامه ای از دولت ایالت مورد نظرم دریافت کردم که پیشنهاد می داد کاری در همان ایالت پیدا کنم تا پروسه مهاجرت سریعتر انجام بشود. ترجیح دادم منتظر بمانم و بعد نامه آپدیت آمد.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Texas Tech University

نقل قول نوشته اصلی توسط ellissa نمایش پست ها
    دوستان خوب، این نامه های که میگن چیز جدیدی نیست. من مارچ 2006 اقدام کردم اواسط سال 2009 از ایالتی که انتخاب کرده بودم ( پرنس ادوارد) یک نامه اومد که چون ما رشته شما رو نیاز داریم (پزشک)از اداره مهاجرت مشخصاتتونو گرفتیم و اگر تمایل دارید نامه پیوست رو امضا کنید و برای ما برگردانید....
    من هم موافقم. من پیش از دریافت نامه آپدیت در اکتبر 2010, دو بار چنین نامه ای از دولت ایالت مورد نظرم دریافت کردم که پیشنهاد می داد کاری در همان ایالت پیدا کنم تا پروسه مهاجرت سریعتر انجام بشود. ترجیح دادم منتظر بمانم و بعد نامه آپدیت آمد.

Junior Member

من هم حدوداً دو سال پیش نامه Government of alberta را را دریافت کردم که چوندر لیست مشاغل مورد نیاز آن استان نبودم اقدامی انجام ندادم.
    -----------------------------------------------------
    شروع پروسه در دمشق: اکتبر 2006

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

نقل قول نوشته اصلی توسط Naris نمایش پست ها
    من هم حدوداً دو سال پیش نامه Government of alberta را را دریافت کردم که چوندر لیست مشاغل مورد نیاز آن استان نبودم اقدامی انجام ندادم.
    يعني خودتان نخواستيد درسته؟در ضمن اگر اون استان نياز به شغله و حرفه شما رو احساس نميكرد كه براتون ايميل نمي زد؟

درضمن ميتونم بپرسم آيا رشته شما به صنعت نفت و گاز مزبوط ميشه يا نه؟(بخاطر استان نفت خيز آلبرتا و شماغل اونجا پرسيدم)

ممنون
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

با سلام دوست عزیز میشه اگه تو اون ای میل رشته های مورد نظرشون رو اعلام کرده اینجا بذارین ممنون میشم

با سلام به همگی دوستان منتظر،
    دوستان امروز وکیلم از کانادا ایمیلی رو برام فرستاد که دقیقا با متن خبری که از طرف آقای جیسون کنی تو سایت اومده مطابقت داره( البته دوستان همیشه در صحنه مثل آقای Hosseinkazemi و دیگر دوستان زودتر متن خبر رو تو این پست گذاشتن) .در ایمیلی که من دریافت کردم ظاهرا مستقیما به فایل نامبر من اشاره شده و از من خواسته اگه تمایل دارم می تونم از طریق استانی اقدام کنم. من تا الان که ساعت 10ونیم شب به وقت تهرانه دوبار با وکیلم تو تورنتو تماس گرفتم که از صحت اون باخبر شم ولی هنوز که نتونستم باهاش تلفنی تماس بگیرم، ولی در بخشی از متن این ایمیل اومده که اداره مهاجرت کاناداCIC می خواد به شما پیشنهاد بده که آلبرتا اخیرا علاقمنده که متقاضیانی رو که تجربه کاریشون با کد NOC تطبیق میکنه از طریق استانی اقدام نمایند واین امر کاملا اختیاریه و اشاره کرده که ازاین طریق پروسه شماازنظر زمانی کوتاهتر خواهد شد.اولا که تا تاریخ اولJUNE 2012 وقت داده که فرمهایی که تو نامه اش آدرس داده رو تکمیل و ارسال کنم ( به نوعی شبیه نامه اپدیته ، چون من رفتم به آدرسهایی که داده بود ومدارکی رو که خواسته بود در آوردم)وبعدش هم گفته که جواب اون رو تا آخر اکتبر 2012 میده. اگر دوستان خبری جدید تر راجع به این مطلب دارن،ممنون میشم اطلاع رسانی کنن.
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)