صفحه 202 از 251 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

من برچسب ها را نچسباندم ولی ربطی ندارد چو ن سایر کشور ها که هر کدام به نحوی اوپن ورک پرمیت داشتند دچار این دردسر شده اند. ولی quality assuranceاصولا یک پروسه رندم است و امیدوارم قرعه به نام شما نیفتد . در جواب ایمیل دیروز من opportunities ontario گفت که متوجه موضوع شده اند ولی خودتان هم با cic تماس بگیرید به انها مربوط است.
    شما تا اتفاقی نیفتاده نگران نشید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من پارسال آوست فایل نامبر گرفتم و از اون زمان تا حالا در یک کشور دیگه مشغول به کار هستم
    این تغییرات را هنوز اعلام نکرده ام

به نظر شما تا کی فرصت دارم این تغییرات را اعلام کنم ؟
    آیا میتونم تا زمان مدیکال صبر کنم و بعد اعلام کنم؟

ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    سلام شما روی بسته هاتون برچسب قرمز ها را زده بودید؟ چون من هم نزدم و دارم نگران میشم که نکنه این اتقاق ها واسه نچسبوندن برچسب باشه
    به برچسب ربطی نداره، من از اول تا آخر پروسه هیچ برچسب خاصی نزده بودم.
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز سه تا از دوستانمان پارسال مدیکال پی ارشان را گرفتند یک نفر پی ار شد و دو دوست دیگرمان بعلت تاخیر در پی ار مجبور به انجام مجدد مدیکال شدند . شما مدیکال گرفتید؟

سلام مجدد. بله ما سومین باره که مد میدیم ولی دلیل اصلی اینه که پارسال سی ای سی اعتصاب فرمودند و پرونده ماها بررسی نشد. نگرانی برای شما وجود نداره.
    دوستان عزیز نغمه و نیو، نگران نباشین بابا چیزی نیست. 8 سال تحمل کردیم داره تموم میشه. الان مثلن بچه من نمیتونه از کانادا خارج بشه چون حق موندن داره ولی ویزاش باطله. نگران هستم، اما اینجام پس فعلن بیخیال.
    بچه هایی که پرپر شدن چقدر بعد ازلندینگ کارت پرپرتون اومد؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

مرسی بهروز جان. منم الان دارم یه نامه آماده میکنم که که بفرستم برای ورشو بلکه به یاد پرونده ی من هم بیوفتن... ولی به قول خودت خدا رو شکر که اینجاییم و مشغول کار و زندگی و دیگه دیر و زودش خیلی مهم نیست اگه سوخت و سوز نداشته باشه.
    چکار کردی مدیکال رو؟ هروقت انجام دادی برام بنویس که چطور بود و هزینه ش چقدر شد و آیا بیمه ی کارت قبولش کرد یا نه. ممنون.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh83 نمایش پست ها
    واسه این چه مدرکی باید بفرستیم؟
    Proof of membership and/or registration in regulated occupations if you intend to work in an occupation that requires registration or certification in Ontario
    دوستان عزیز ، متاسفانه برای من هم که کاندید استان انتاریو هستم ، نامه ای شبیه نامه شما برای آپدیت مدارک اومد و جالبیش اینه که تاریخ نامه 21 جولایه ولی امروز ایمیلش کردن؟! با عرض معذرت می خوام همین سوال شما رو بپرسم که برای این پروف آف ممبرشیپ چکار باید بکنیم؟ NOC من 2161 است؟! همچنین Curriculum Vitae چیه؟ ما که در ایران همچین چیزی نداریم؟!
    ممنون می شم هر کس می تونه راهنمایی کنه.

Member
    رشته و دانشگاه

تا به امروز کسی نشنیده بود که مهندسین نرم افزار باید register بشن کد ما2173 هست ولی من امروز در فروم های خارجی دیدم که میگن در انتاریو باید رجیستر شوید من چون یچ اظهار نظری نمی توانم بکنم صبر می کنم ییینم از ما دوباره میخوان یا نه رجیستر شدن داستانیه که ما تا حالا درگیرش نبودیم curriculum vitae همان رزومه شما یا cv است.من یک ایمیل تند به cic و ورشو زدم و تقریبا دعوا کردم امیدوارم برام بد نشه ولی مثل اینکه اینا مخشون تعطیله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    تا به امروز کسی نشنیده بود که مهندسین نرم افزار باید register بشن کد ما2173 هست ولی من امروز در فروم های خارجی دیدم که میگن در انتاریو باید رجیستر شوید من چون یچ اظهار نظری نمی توانم بکنم صبر می کنم ییینم از ما دوباره میخوان یا نه رجیستر شدن داستانیه که ما تا حالا درگیرش نبودیم curriculum vitae همان رزومه شما یا cv است.من یک ایمیل تند به cic و ورشو زدم و تقریبا دعوا کردم امیدوارم برام بد نشه ولی مثل اینکه اینا مخشون تعطیله
    ممنون از پاسخگوئيتون. Cv رو هرگز دقت نكرده بودم كه مخفف چيه!؟ و اما در مورد پروف اف ممرشيپ ازشون پرسيدم كه جواب داده ، توضيح بديد چرا اين مدرك رو نداريد. يعني بطور ضمني گفتن نيازي به داشتنش نيست در واقع و كافيه توضيح بديم. در مورد اعتراض هم فكر نكنم به ورشو ربط داشته باشه و احتمالا اين تصميم در سطح بالاتري گرفته شده و از شانس بد شامل انتاريو شده!

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

نقل قول نوشته اصلی توسط HelloCanada نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگوئيتون. Cv رو هرگز دقت نكرده بودم كه مخفف چيه!؟ و اما در مورد پروف اف ممرشيپ ازشون پرسيدم كه جواب داده ، توضيح بديد چرا اين مدرك رو نداريد. يعني بطور ضمني گفتن نيازي به داشتنش نيست در واقع و كافيه توضيح بديم. در مورد اعتراض هم فكر نكنم به ورشو ربط داشته باشه و احتمالا اين تصميم در سطح بالاتري گرفته شده و از شانس بد شامل انتاريو شده!
    سلام، میشه بگید شما کی مدیکالتون را ارسال کردید؟ و اینکه دقیقاً چه مدارکی ازتون خواسته؟ چقدر زمان دارید تا مدارک را ارسال کنید؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)