صفحه 207 از 251 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

دوستان عزیز سلام. باز من یک هفته نیومدم همگی انرزی منفی شدین؟ ریجکت چیه بابا. ایشالا از علی جون میخواهیم تا یک سال دیگه یه روم بزنه واسه سیتیزنشیپمون.
    عرض به حضور که علی جون من نفری 340 دلار دادم برای مدیکال. اگه تا سه هفته دیگه ازشون خبری نشد و همه ازمایشها اوکی بود میفرستم واسه بیمه تکمیلی. خبرشو میدم.
    دوستان زمانی که من و علی مدیکال دادیم هنوز نامه ورک پرمیت یا نامینیت بعضی از دوستان نیومده بود. الان حدود هفده ماه از مدیکال گذشته تازه دوباره مدیکال خواستن. شرایط رسیدگی به پرونده ها با توجه به وضعیت کلی کانادا و اخراجها و بیکاریهای داخلی زیاد بد نیست. پپ
    الان فقط دوست عزیز و قدیمی نیو به مشکل برخوردن که اونهم به نظر یک اشتباه کوچیک میاد و قابل حله. بقیه همه توی مسیرن، با دیروزود. با نامه و شکایت اگر مشکل حل می شد، اون چند ده هزار نفری که پروندشونو بستن الان باید کانادا می بودن. دست ما نیست پس بیخیال.

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghmeh83 نمایش پست ها
    آره از منم جاب آفر و مدرکی که نشون بده از 5 سال گذشته 2 سالشو تو رشته خودمون کار کردم چه ایران چه کانادا و ریز نمرات و CV و چند تا مدرک دیگه خواستند.
    ببین اگه می تونی ویزاتو extend کن
    نغمه جان شما مدارکی که خواستن را فرستادید (همه مدارک)؟ هنوز خبری ازشون نشده؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار- آزاد، تهران جنوب

سلام به همگی
    انگار از همه ی همه عقب تر من هستم که نه مدیکالم اومده، نه این پراسس شدم، نه به ایمیل هام جواب میدن از 12 آوریل 2013 همینطور اپلیکیشن ریسیود موندم

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

سلام و سپاس از انرژی مثبت. امیدوارم به خیر بگذره. این qaبه نظرم فقط مال انتاریو است
    برای کسانی که در کشورشان هم بودند امده و از اول جولای بوده. این اطلاعات در جواب به پست فیروزه خانم است. من هفت ماه پیش که اپدیت کردم سابقه کار ایرانم را فرستادم چون قراردادی نداشتم در ضمن حتی اگر هم کار داشتم باز ان را باید می فرستادم چون دو سال از 5 سال سابقه می خواستند. من این داستان را در فرومی که قبلا لینکش را در صفحه 200 گذاشتم دنبال می کنم. اینکه چرا qaشامل من و نغمه جون شده اینه که شاید پرونده ما فاینالایز شده بوده شایدم یه کم بد شانسی دیگه چیزی به عقلم نمی رسه درهر صورت فیروزه جون نگران نباش چون شاید دامنگیر شما نشه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    سلام و سپاس از انرژی مثبت. امیدوارم به خیر بگذره. این qaبه نظرم فقط مال انتاریو است
    برای کسانی که در کشورشان هم بودند امده و از اول جولای بوده. این اطلاعات در جواب به پست فیروزه خانم است. من هفت ماه پیش که اپدیت کردم سابقه کار ایرانم را فرستادم چون قراردادی نداشتم در ضمن حتی اگر هم کار داشتم باز ان را باید می فرستادم چون دو سال از 5 سال سابقه می خواستند. من این داستان را در فرومی که قبلا لینکش را در صفحه 200 گذاشتم دنبال می کنم. اینکه چرا qaشامل من و نغمه جون شده اینه که شاید پرونده ما فاینالایز شده بوده شایدم یه کم بد شانسی دیگه چیزی به عقلم نمی رسه درهر صورت فیروزه جون نگران نباش چون شاید دامنگیر شما نشه.
    شاید هم نگرانی ما بیخود باشه. و فقط اینها همین مدارک را میخواستن و تا چند وقت دیگه PR تون بیاد. چاره ای نیست باید مثبت فکر کنیم.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط LeilaAs نمایش پست ها
    سلام به همگی
    انگار از همه ی همه عقب تر من هستم که نه مدیکالم اومده، نه این پراسس شدم، نه به ایمیل هام جواب میدن از 12 آوریل 2013 همینطور اپلیکیشن ریسیود موندم
    به نظرم شما با یک مشاور مهاجرتی مشورت کنید .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام به همه
    من مدارکمو فرستادم فعلا خبری نیست!
    نامزد استانی (انتاریو) : 2012/10---- ارسال مدارک به سیدنی: 2012/12/08

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان ورک پرمیت من تمدید شد امیدوارم لازم نشه ولی اگر خواستید تمدبد کنید در قسمتی که پاسپورت کپی را می گیرد سایر مدارک مثل نامه ساپورت ورک پرمیت را هم همراه کپی یک pdf کنید و بفرستید چون جایی برای submitسایر مدارک ندارد و ممکن است درخواست به علت کمبود مدارک ریجکت شود.امیدوارم پی ار همه زودتر بیاید و این اطلاعات به درد کسی نخورد

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    دوستان ورک پرمیت من تمدید شد امیدوارم لازم نشه ولی اگر خواستید تمدبد کنید در قسمتی که پاسپورت کپی را می گیرد سایر مدارک مثل نامه ساپورت ورک پرمیت را هم همراه کپی یک pdf کنید و بفرستید چون جایی برای submitسایر مدارک ندارد و ممکن است درخواست به علت کمبود مدارک ریجکت شود.امیدوارم پی ار همه زودتر بیاید و این اطلاعات به درد کسی نخورد
    خوب خدا را شکر. حالا دیگه خیالتون راحته. همون ۲ سال تمدید کردن؟

Member
    رشته و دانشگاه

دقیقا یک سال تمدید کردند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)