صفحه 208 از 251 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

نیو جان مبارکه. ممنون از بابت سکته ناقصی که به هممون دادی. ایشالا در اینده کلا با بچه ها جبران می کنیم.
    خوب مثل اینکه دوباره همه با هم توی مسیر سرگردانی و سردرگمی با هم هستیم. ایشالا پست بعدی یکی پ ر شده.
    علی جون یه خبری از خودت بده. جوابتو دادن؟ چه میکنی؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozcalgary نمایش پست ها
    نیو جان مبارکه. ممنون از بابت سکته ناقصی که به هممون دادی. ایشالا در اینده کلا با بچه ها جبران می کنیم.
    خوب مثل اینکه دوباره همه با هم توی مسیر سرگردانی و سردرگمی با هم هستیم. ایشالا پست بعدی یکی پ ر شده.
    علی جون یه خبری از خودت بده. جوابتو دادن؟ چه میکنی؟
    والا هیچی هنوز!‌ فک کنم سه هفته شده که ایمیل زدم، هنوز هیچ خبری نشده از جوابشون...
    بچه های کلگری تا هوا خوبه موافقین یه قراری بذاریم؟
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

امیدوارم سکته بعدی لز حوشحالی باشه . در فروم های خارجی دیدم که اتاوا علت تاخیر را بهبود برنامه بعدی pnpاعلا م کرده شاید منتظزن جواب qaبیاد بعد همه رو سریع پ ر کنن. دوباره بابت سگته متاسفم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

علی برای بچه‌های کلگری پیشنهاد قرار داد، بچه های اونتاریو هم اگر حول و حوش تورنتو :دی هستید بیایید یه قرار بگذاریم . البته اگر قبلا نگذاشتید و سر من بیکلاه مونده باشه )

بعدش هم واقعا امیدوارم کار همتون زودتر و بی دردسر بیشتر پیش بره و پی آر بشید.
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Member
    رشته و دانشگاه

من با هر قراری در تورنتو موافقم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    امیدوارم سکته بعدی لز حوشحالی باشه . در فروم های خارجی دیدم که اتاوا علت تاخیر را بهبود برنامه بعدی pnpاعلا م کرده شاید منتظزن جواب qaبیاد بعد همه رو سریع پ ر کنن. دوباره بابت سگته متاسفم.
    دوستان عزيزي كه در كانادا هستيد و مثل من منتظر پي ار!
    من از طريق سايت انتاريو و از قسمت سئوال از كارشناس ، موضوع درخواست ارسال مجدد مدارك به اتاوا و با توضيحاتي در باره وضعيت خودم ارسال كردم و دليل اين مرحله جديد رو پرسيدم. اين هم جوابشون !

Thank you for your inquiry to Opportunities Ontario: Provincial Nominee Program. The federal government, Citizenship and Immigration Canada (CIC) is doing a quality assurance exercise. As a result, they might request additional information.

If you are currently in Canada you may wish to contact the CIC Call Centre at 1-888-242-2100 (press 1,1,1,0 to speak with an agent). The Call Centre agents are available from Monday to Friday 8 a.m. to 4 p.m., local time.

If you are currently outside Canada you may wish contact the nearest Canadian embassy, high commission or consulate responsible for your region for more detailed information - http://www.cic.gc.ca/english/informa...pply-where.asp
    حالا لطفا شما كه در كانادا هستيد به اين شماره زنگ بزنيد ، بلكه توضيح بدن. من هم اين ايميل رو به ورشو ارسال مي كنم، ببينيم چي مي شه.
    ویرایش توسط HelloCanada : August 28th, 2014 در ساعت 10:29 PM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HelloCanada نمایش پست ها
    دوستان عزيزي كه در كانادا هستيد و مثل من منتظر پي ار!
    من از طريق سايت انتاريو و از قسمت سئوال از كارشناس ، موضوع درخواست ارسال مجدد مدارك به اتاوا و با توضيحاتي در باره وضعيت خودم ارسال كردم و دليل اين مرحله جديد رو پرسيدم. اين هم جوابشون !

Thank you for your inquiry to Opportunities Ontario: Provincial Nominee Program. The federal government, Citizenship and Immigration Canada (CIC) is doing a quality assurance exercise. As a result, they might request additional information.

If you are currently in Canada you may wish to contact the CIC Call Centre at 1-888-242-2100 (press 1,1,1,0 to speak with an agent). The Call Centre agents are available from Monday to Friday 8 a.m. to 4 p.m., local time.

If you are currently outside Canada you may wish contact the nearest Canadian embassy, high commission or consulate responsible for your region for more detailed information - http://www.cic.gc.ca/english/informa...pply-where.asp
    حالا لطفا شما كه در كانادا هستيد به اين شماره زنگ بزنيد ، بلكه توضيح بدن. من هم اين ايميل رو به ورشو ارسال مي كنم، ببينيم چي مي شه.
    من زنگ زدم و در کمال تعجب گفت ما از اتاوا اطلاعی نداریم البته حدود یک ماه پیش من تلفنی از اتوا پیدا نکردم فقط یه ایمیل اومد که مدارک رسید

Member
    رشته و دانشگاه

من فکر کنم منتظر نتیجه qaهستند درسته که اتاریو فقط چک میشه ولی احتمالا نتجه کلی هست چون پ ر همه گرو ه ها تندو تند داره میاد جز ما

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    من فکر کنم منتظر نتیجه qaهستند درسته که اتاریو فقط چک میشه ولی احتمالا نتجه کلی هست چون پ ر همه گرو ه ها تندو تند داره میاد جز ما
    کدام فروم را چک میکنید؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Member
    رشته و دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)