صفحه 209 از 251 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

من هر دفعه ایمیل پی گیری میزنم و هر دفعه یه جواب کلیشه ای میگیرم میشه یه جوری همه با هم درخواست رسیدگی کنیم منظورم نیست دعوا کنیم یه جوری مودبانه حرفمونو بزنیم این وضع بلاتکلیفی بده حداقل تو انتاریو ما امتیازات زیادی از دست میدیم خیلی از دوستام با وام و بورسیه رفتن دانشگاه یا دورههای کالج ولی من نتونستم

من تعجب می کنم که فقط نفوس بد می زنیم. این فرومی که دوستمون معرفی کردن اصلا مال ایران نیست. بپذیریم و بپذیرید که داستان ایران جداست چون اونا یا سفارت تو کشورشونه یا اینکه میفرستن انگلیس.
    ضمنا اگه دیگران دارن رابراه پ ر میشن باید تعدادشونو مقایسه کرد. ما اینجا مگه کلا چند نفرمون مونده؟ فکر کنم ده یا پانزده نفر.
    راستی از علی جون و ایرج چه خبر؟
    دوستان اگه ایمیل پ ر بیاد باید چکار کنیم و چقدر طول می کشه ویزا به دستمون برسه؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozcalgary نمایش پست ها
    من تعجب می کنم که فقط نفوس بد می زنیم. این فرومی که دوستمون معرفی کردن اصلا مال ایران نیست. بپذیریم و بپذیرید که داستان ایران جداست چون اونا یا سفارت تو کشورشونه یا اینکه میفرستن انگلیس.
    ضمنا اگه دیگران دارن رابراه پ ر میشن باید تعدادشونو مقایسه کرد. ما اینجا مگه کلا چند نفرمون مونده؟ فکر کنم ده یا پانزده نفر.
    راستی از علی جون و ایرج چه خبر؟
    دوستان اگه ایمیل پ ر بیاد باید چکار کنیم و چقدر طول می کشه ویزا به دستمون برسه؟
    منم همچنان وضعیتم مثل بقیه ی شماست. جواب ایمیل پیگیریم رو هم ندادن حتی. باید یه ماه بیشتر شده باشه...
    چه میکنی با برف بهروز جان؟!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز ابن فروم مربوط به انتاریویی هایی است که وار برنامه qaشده اند و از جاهای مختلف هستند این ایمیلqaدر ماه جولای برای pnpهای انتاریو در سراسر جهان فرستاده شده و این فروم همان موق ایجاد شد چون کسی از معنی این qaسر در نیاورد در هر صورت همانطور که گفتم فقط مال انتاریوست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    من هر دفعه ایمیل پی گیری میزنم و هر دفعه یه جواب کلیشه ای میگیرم میشه یه جوری همه با هم درخواست رسیدگی کنیم منظورم نیست دعوا کنیم یه جوری مودبانه حرفمونو بزنیم این وضع بلاتکلیفی بده حداقل تو انتاریو ما امتیازات زیادی از دست میدیم خیلی از دوستام با وام و بورسیه رفتن دانشگاه یا دورههای کالج ولی من نتونستم
    سلام، این QA یک روند معموله که در سالیان گذشته هم وجود داشته ، لطفآ این لینک رو مطالعه کنید. پس جای نگرانی نیست ، فقط کار رو کمی عقب می اندازه.
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...ns/control.asp
    ضمنأ یک سئوال داشتم، من می خوام برای اجازه کار اقدام کنم ، پرونده من در ورشو هست ، ایا درخواستم رو باید به آنکارا بفرستم یا ورشو ؟
    و اینکه آیا می شه آنلاین اقدام کنم؟
    با سپاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

نقل قول نوشته اصلی توسط HelloCanada نمایش پست ها
    سلام، این QA یک روند معموله که در سالیان گذشته هم وجود داشته ، لطفآ این لینک رو مطالعه کنید. پس جای نگرانی نیست ، فقط کار رو کمی عقب می اندازه.
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...ns/control.asp
    ضمنأ یک سئوال داشتم، من می خوام برای اجازه کار اقدام کنم ، پرونده من در ورشو هست ، ایا درخواستم رو باید به آنکارا بفرستم یا ورشو ؟
    و اینکه آیا می شه آنلاین اقدام کنم؟
    با سپاس.
    ما که از آنکارا اقدام کردیم. فکر میکنم ویزای توریستی و کاری را آنکارا میده.
    آنلاین نمیتونید اقدام کنین. اگه در کانادا باشید میتونید آنلاین اقدام کنید. من برای اجازه کار همسرم از کانادا و به صورت آنلاین اقدام کردم.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    ما که از آنکارا اقدام کردیم. فکر میکنم ویزای توریستی و کاری را آنکارا میده.
    آنلاین نمیتونید اقدام کنین. اگه در کانادا باشید میتونید آنلاین اقدام کنید. من برای اجازه کار همسرم از کانادا و به صورت آنلاین اقدام کردم.
    با آرزوی موفقیت ، سپاسگزار از پاسخگوئیتون.

هورا مبارکه. دوست دارم هشتمین سالگرد اقدام برای مهاجرتمونو با شما عزیزان جشن بگیرم. وارد سال نهم شدیم.

Member
    رشته و دانشگاه

9حالا نگین امواج منفی می فرستیا ولی وقتی اقدام کردم بچه ام تاتی تاتی میکرد الان کلاس ششمه می ترسم عروسی کنه هنوز پی ارمون نیومده باشه من فکر میکردم کلاس اولش تو کاناداییم

سلام
    من هم هنوز منتظرم و خبري نشده. بيشتر از 7 ماهه که مديکال رو فرستادم.
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)