صفحه 214 از 251 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

http://www.canadavisa.com/canada-imm...1106.2340.html
    This is a forum for December 2013. Firoozeh jan I am not a member here. I just searched for 5 minutes and found this. Anyway I will go along with you. If we think a letter is going to work, let us do it. but with patience and relaxed. We have over 8 years of experience with this. Lets use it. We are in Canada now. NEVER FORGET THAT.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

بهروز جان من این پست رو پیدا نمیکنم ایاpnpهست و ایا بهqaرفته؟مال کدام استانه؟

Member
    رشته و دانشگاه

پیداش کردم خدا کنه همه چی درست شه این شخصfsw backlog reductionنیست ولی مهم نیست اگه دست از qaبردارن اوضاع درست میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

Post پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozcalgary نمایش پست ها
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...1106.2340.html
    This is a forum for December 2013. Firoozeh jan I am not a member here. I just searched for 5 minutes and found this. Anyway I will go along with you. If we think a letter is going to work, let us do it. but with patience and relaxed. We have over 8 years of experience with this. Lets use it. We are in Canada now. NEVER FORGET THAT.
    دوستان عزيز، فكر كنم بهتره همانطور كه اقا بهروز گفتن ارامش خودمون رو حفظ كنيم و باعث استرس و نگراني بقيه نشيم. اطلاعات فروم كانادا ويزا مربوط به pnp-fsw انتاريو رو من مرتب دنبال مي كنم ، قصدم توهين نيست ولي يك عده پاكستاني هستند كه اطلاعات ناقصي دارن و در بسياري موارد اظهارنظراشون غير كارشناسانه و بر اساس برداشتهاي شخصيه كه فكر مي كنم بعضي از دوستان بر اساس اونه كه گاهي با طرح موضوعاتي در اين فروم باعث ايجاد التهاب مي شن ( با عرض پوزش ) ، بطور مثال تمديد ويزاي كار براي خودشون انجام شده ولي ميان مطرح مي كنن كه ديگه ويزاي كار تمديد نمي شه يا كار pnp ها هولد شده و ...
    ضمنا ارسال نامه اعتراض به نظر من هيچ تاثيري بر روند كار مهاجرت نداره چون اين پروسه شروع شده و تا اتمامش فقط بايد صبر كرد ، حداكثر مي تونيم بطور فردي پيگيري كنيم.
    ویرایش توسط HelloCanada : October 7th, 2014 در ساعت 10:04 PM

Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز ویزای کار من با مشکل مواجه شد اما نگفتم هرگز برای دیگران تمدید نمیشه.holdشدنpnp هم درcapsنوشته میشه وعلت ان مشخصهqaهست ولی نگه داشتن ادمها حدود 8 سال شوخی نیست. من در هر صورت اعتراضم را ایمیل کرده ام و به نظرم اینجا بدون بدون prبه خصوص در انتاریو مشکل است . امیدوارم که ویزای همه بیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    بچه های عزیز این pnpفعلاhold شده . بنظرم فعلا Owp هم صادر نمیشه. آیا موافقید همه با هم ایمیل بزنیم یا ایا پیشنهاد دیگری دارید؟ هر چه pr دیرتر بیاد Citizenship هم دیرتر میشه ؟ما خیلی ساکتیم.
    دوست عزيز، منظور من اين پستتون بود كه گفتيد ورك پرميت ديگه صادر نمي شه و ...
    اتفاقا به نظر من اينكه كسي در انتاريو باشه ، يك شانس بزرگه چون هم با شرايط و محيط اشنا شده ، هم فرصت پيدا كرده كه خودشو محك بزنه از نظر كار پيدا كردن و جا افتادن در اون جامعه و هم اينكه احتمالا ساليان اقامت اونجا براي سيتيزن شيپي محاسبه مي شه و همچنين تجربه كار كانادايي ، يك امتياز بزرگ براي اثبات كواليفاي بودنه. من اگه جاي شما بودم از اين فرصت كمال استفاده رو مي بردم و به جاي نگراني، زندگي مي كردم.

Member
    رشته و دانشگاه

طبق قانون جدید ماندن با ویزای کار دیگه حساب نمیشه برای سیتیزن شیپ البته قول داده بودن که نصفش حساب شه من واقعا امیدوارم طبق قانون جدید عمل نکنند. در ضمن انتاریو بیمه نمیده و من تا مدتها با بچه بدون بیمه مانده بودم واز بسیاری ازبرنامه های مفید بریج نتوانستم استفاده کنم حتی بانک هم برای صدور کارت اعتباری بدون بلاک کردن پول pr میخواددرضمن اگر pr باشید تا سقف 400 دلار به بچه پول می پردازند. برایم پیش امد که شغل بسیار خوبی را از دست دادم چون ویزای کارم را نپسندید.به هر حال خدا را شکر با همه ای این شرایط سر کردیم ولی سخت بود خیلی...

Member
    رشته و دانشگاه

بعد یک سال هنوز پول من بلاکه و بانکمbmoمی سی ساگا هست . Ohipهم 6 ماهسابقه ازم خواست که من نداشتم.آیابدون6ماه سابقه ohipگرفتید و از چه شهری؟

Member
    رشته و دانشگاه

متاسفانه برای ohipمن به مشکل خوردم و در مورد بانک حقیقتش چانه نزدم چون به فکرم نرسید با چانه حل شه. در هر صورت ممنون از راهنمایی شما.

من برای OHIP و برای بلوکه شدن حساب بارها رفتم و چونه زدم هم برای خودم هم زنم هم TD هم CIBC فایده نداره حتی یه بار با دوستم هم رفتم که بانکیه فایده نداشت
    شروع پروسه در دمشق : جون 2007 دریافت نامه استانی : فوریه 2012 درخواست مدارک استانی : اکتبر 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)