صفحه 215 از 251 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

سلام دوستان.
    من برای برنامه مهاجرت فدرال از طریق skill worker دارم مدارکم آماده میکنم. آیا هم زمان واسه پرونده استانی هم میتونم apply کنم ؟اگه میشه اونوقت باید دوبار هزینه پرداخت کنم؟
    کلا فرق پرونده استانی و skill worker چی هست ؟ آیا سریعتر جواب میده یا چی ؟

خواهشمندم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط starzo نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای برنامه مهاجرت فدرال از طریق skill worker دارم مدارکم آماده میکنم. آیا هم زمان واسه پرونده استانی هم میتونم apply کنم ؟اگه میشه اونوقت باید دوبار هزینه پرداخت کنم؟
    کلا فرق پرونده استانی و skill worker چی هست ؟ آیا سریعتر جواب میده یا چی ؟

خواهشمندم راهنمایی کنید

سلام
    بيشتر اعضا اين گروه افرادي هستند که سال 2006 تا 2008 براي مهاجرت فدرال اقدام کردند و چون پروندشون در حال بررسي بود و قانون ابطال پرونده هاي قديمي اجرا شد خود اداره مهاجرت آنها را براي مهاجرت استاني انتخاب کرد.
    در صورتي که شرايط مهاجرت استاني را داشته باشيد مي تونيد هم زمان واسه پرونده استانی هم apply کنيد و باید دوباره هزینه پرداخت کنيد . هر استان شرايط خودش را داره و جداگانه بايد از روي سايت چک کنيد.
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

دوستان از زمان شروع qaهیچکس از Fsw backlog reductionپ ر نشده. دوستانی که در استانهای غیر از انتاریو هستید لطفا بگویید وضعیت شما چطور است و نداشتن پ ر چقدر روی کیفیت زندگی تاثیر می گذارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nioonioo نمایش پست ها
    دوستان از زمان شروع qaهیچکس از Fsw backlog reductionپ ر نشده. دوستانی که در استانهای غیر از انتاریو هستید لطفا بگویید وضعیت شما چطور است و نداشتن پ ر چقدر روی کیفیت زندگی تاثیر می گذارد؟
    سلام
    من در ونکوور- بريتيش کلمتبيا هستم.
    مالتي کالچرال هيچ کاري براي ما انجام نميده چون پي آر نداريم.
    خانمم مي خواست براي گذروندن يک سري دوره و امتحانات تبديل مدرکش از ساکسس وام بگيره چون پي آر نبوديم وام ندادند
    رويال بانک با مسدود کردن پول بهمون و به اندازه پول بلوکه شده کرديت کارت داد
    بيمه msp داريم که ماهي 125 دلار براي 2 نفر مي پردازيم
    البته چند وقت پيش با يکي از دوستان که اينجا بيزنس داره و در CIBC حساب خوبي داره رفتيم پيش اکانت منيجرش که ايراني بود گفتم که پي آر ندارم ولي از آربي سي کرديت دارم و اون بدون سوال و چک کرديت اول $1500 بهم کرديت داد و بعد از يک مدت نامه اومد که ميتونم سقف کرديتم را 4500$ کنم.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام. من کلگری آلبرتا هستم. ۱۵ ماهه مشغول کارم، بیمه ی آلبرتا مجانیه، از محل کارم هم بیمه ی تکمیلی دارم که همه چی از جمله دندون پزشکی رو کامل پوشش میده. اولش برای کردیت کارت مثل ایرج، رویال بانک پولم رو تو حساب به قول خودشون پرسود (۱.۳ درصد در سال!!) مسدود کردن و بهم کردیت دادن و با همون، سابقه ی اعتباری برای خودم ساختم و الان دیگه از ۲ جای دیگه به راحتی و بدون بلاک کردن پولم کردیت گرفتم... نداشتن اقامت تاثیر زیادی برام نداشته جز اینکه بلاتکلیفیش اذیت میکنه و نمیتونی با اطمینان تصمیم بلندمدت بگیری و اینکه مدتی که اینجا با ویزای کاریم برای شهروند شدن محاسبه نمیشه! البته اقدامی نکردم برای تحصیل چون میدونم نمیشه یا مثلا رویال بانک هم گفت پولت رو تا اقامت نگیری آزاد نمیکنیم و لاین آو کردیت هم بهت نمیدیم. (میتونم ببندم کردیتم رو اونجا و از کردیت جاهای دیگه استفاده کنم.)
    کلا خدا رو شکر راضیم و سعی هم میکنم خیلی به اقامت فکر نکنم چون نتیجه ای نداره... ولی امیدوارم همه زودتر بهش برسیم.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

سلام بر دوستان. منم میدونین که با خانواده در کلگری هستم. فعلا سر کارم ولی اوضاع داره اینجا هم بد میشه. البرتا از اول مارو بیمه کرد ولی همسر و پسرم ویزاشون توریستیه. راستش ویزای پسرم باطل هم شده.
    کردیت هم که فعلا محدوده ولی این چیزا زیاد رو نروم نیست. میتونی بری یه بانک دیگه از اون بانک بد بگی و حسابتو ببری اونجا. برات معععللللق هم میزنن چه برسه به کردیت. قانون اول اینجا اینه که محترمانه میتونی کارای خارق العاده بکنی.
    راستی از آرامش ایجاد شده در همه دوستان سپاسگزارم و امیدوارم که دلتون هم آروم باشه.
    بچه ها نمیدونم شما متاهل یا عیالوار هستین یا نه ولی راستش با این شرایط برای بچه و همسر کمی دشواره.
    یه سوال سیاسی مهاجرتی از همه دوستان اینجا که الان دیگه هر کدوم یه پا وکیلیم.
    به نظرتون اینکه من مدیکال دوم رو گرفتم، دلیل اینه که کلیر شدم یا نه؟ و اگه کلیر شدم چرا پرپر نمیشم؟
    راستش مغزم قفله و نمیفهمم چرا مدیکال دوم رو فرستادن.
    در این مورد خاص لازم نیست با دلیل و مدرک حرف بزنین. بهم بگین (لطفا) که نظرتون چیه.
    به امید پرپر همه.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار آزاد تهران

اقا بهروز عزیز
    شما تنها نیستید که در مراحل اخر پ ر نشده اید . بعضی ها که شبیه ما بوده اند ولی زودتر امده اند owpدارد به پایان میرسد خیلی ها مدیکالشان expire شد در طیqa. من فکر می کنم اکثر ما در اخرین مراحل بوده ایم . من مشکلی در کار شما نمی بینم و الان خودم دارم به پایان مدیکال دوم که البته یکی مال ویزا بود_نزدیک میشوم واقعا 3 تا مدیکال زوره

سلام
    ديشب يک نامه پيگيري براي ورشو فرستادم که 3 ماه ديگه مديکال من باطل ميشه، چه خبر از پرونده ما. چند ساعت بعد اين را فرستادند:

Dear Applicant,

Please note that background checks are ongoing. We will be in contact with you once we are in a position to communicate further requirements. No further correspondence will be entered into in the meantime.
    Best regards,
    Immigration Section
    Embassy of Canada
    Warsaw, Poland

کاملا نامه کليشه ايست ولي احتمالا واقعا در بگ گراند چک هستم
    به نظرتون چقدر طول ميکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط irajgol نمایش پست ها
    سلام
    ديشب يک نامه پيگيري براي ورشو فرستادم که 3 ماه ديگه مديکال من باطل ميشه، چه خبر از پرونده ما. چند ساعت بعد اين را فرستادند:

Dear Applicant,

Please note that background checks are ongoing. We will be in contact with you once we are in a position to communicate further requirements. No further correspondence will be entered into in the meantime.
    Best regards,
    Immigration Section
    Embassy of Canada
    Warsaw, Poland

کاملا نامه کليشه ايست ولي احتمالا واقعا در بگ گراند چک هستم
    به نظرتون چقدر طول ميکشه؟
    منهم یه نامه پیگیری اینطوری برای ورشو زدم و دقیقا همین جواب رو دریافت کردم . برای من نهایتا فکر کنم یک ماه طول کشید و پاس ریکوئست شدم. حالا نمی دونم میشه برای شما هم همینطور باشه یا خیر
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

میشه لطفا ادرس ایمیلی که بهشون یمیل زدد را بدید?
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)