صفحه 222 از 251 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozcalgary نمایش پست ها
    Hi guys
    Still no sign of passports
    still waiting
    will keep in touch
    why you have sent your passport? one of my friend who lives here in Toronto, got her PR on July and CIC asked her to let them know if she lives in Canada, Then they told her no need to post her parrsort to Turkey to get the visa, so she take her passport in hand to the US and Canada border at Niagra Falls and got her visa immediately.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

امروز اتفاق جالب دیگه ای برام افتاد.
    بعد از طی مراحل زیادی و پاس کردن آزمونهای گوناگون برای یه کار مدیر نیروی انسانیش گفت چون فاصله شغل قیلیت با الان زیاده نمی تونیم تو رو بپذیریم !!!!!!!!!! فکر کنم اگه PR هم بیاد ما دیگه سوختیم !!!!
    شروع پروسه در دمشق : جون 2007 دریافت نامه استانی : فوریه 2012 درخواست مدارک استانی : اکتبر 2012

سلام دوستان
    پاس ريکوئست من هم آمد. امروز 6 صبح ايميل رسيده. توي نامش نوشته که اگه کانادا هستم مي تونم پاس ها را براي اوتاوا بفرستم.
    به اميد خبرهاي خوب براي همه
    دريافت نامينيشن استان BC و نامه ساپورت ورک پرمیت: 13 دسامبر 2012

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    سلام. من کلگری آلبرتا هستم. ۱۵ ماهه مشغول کارم، بیمه ی آلبرتا مجانیه، از محل کارم هم بیمه ی تکمیلی دارم که همه چی از جمله دندون پزشکی رو کامل پوشش میده. اولش برای کردیت کارت مثل ایرج، رویال بانک پولم رو تو حساب به قول خودشون پرسود (۱.۳ درصد در سال!!) مسدود کردن و بهم کردیت دادن و با همون، سابقه ی اعتباری برای خودم ساختم و الان دیگه از ۲ جای دیگه به راحتی و بدون بلاک کردن پولم کردیت گرفتم... نداشتن اقامت تاثیر زیادی برام نداشته جز اینکه بلاتکلیفیش اذیت میکنه و نمیتونی با اطمینان تصمیم بلندمدت بگیری و اینکه مدتی که اینجا با ویزای کاریم برای شهروند شدن محاسبه نمیشه! البته اقدامی نکردم برای تحصیل چون میدونم نمیشه یا مثلا رویال بانک هم گفت پولت رو تا اقامت نگیری آزاد نمیکنیم و لاین آو کردیت هم بهت نمیدیم. (میتونم ببندم کردیتم رو اونجا و از کردیت جاهای دیگه استفاده کنم.)
    کلا خدا رو شکر راضیم و سعی هم میکنم خیلی به اقامت فکر نکنم چون نتیجه ای نداره... ولی امیدوارم همه زودتر بهش برسیم.
    در تکمیل این پست بگم که به RBC گفتم من الان دیگه انتخاب های دیگه دارم و میتونم از کردیت کارت جدیدم در اسکوشیا استفاده کنم و حالا که پولی که بلاک کرده بودین برای کردیت کارت رو آزاد نمیکنین منم کردیتم رو میبندم اینجا! یهو همه چی عوض شد!‌ نه تنها پولی که بلاک کرده بودن رو آزاد کردن، سقفش رو هم تا ۴۰۰۰ دلار بردن بالا و بهم لاین آو کردیت هم دادن! خلاصه خوب چیزیه این بازار رقابتی!
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

سلام
    از دوستاني که پروسه ارسال پاس را انجام دادند سوال دارم که آيا بايد به همراه مدارک(پاسپورت و ...) يک پاکت نامه هم که آدرس خودمون را روش نوشتيم براي برگشت پاسها بفرستيم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس كامپيوتر (دانشگاه آزاد تهران جنوب)

نقل قول نوشته اصلی توسط irajgol نمایش پست ها
    سلام
    از دوستاني که پروسه ارسال پاس را انجام دادند سوال دارم که آيا بايد به همراه مدارک(پاسپورت و ...) يک پاکت نامه هم که آدرس خودمون را روش نوشتيم براي برگشت پاسها بفرستيم؟
    Congratulation! Could you please tell us if you are Ontario nominee and if you chose for QA, thanks
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : July/11/ 2007 تاريخ دريافت جاب آفر: Nov. 2010 تاريخ ارسال مدارك : Feb/10/ 2011 تاریخ ارسال مدارک استانی(اونتاریو): April/26/2012 تاریخ دریافت فایل نامبر استانی: May/23/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط firoozeh_3 نمایش پست ها
    Congratulation! Could you please tell us if you are Ontario nominee and if you chose for QA, thanks
    سلام
    من ناميني BC هستم و QA هم نداشتم.
    موفق باشيد

سلام
    ما پاس خانمم که ويزاي کار کانادا توش بود را ماه پيش عوض کرديم . آيا لازمه همراه مدارک يک کپي از پاس قبلي هم براي اتاوا بفرستيم؟

Iraj,
    I have not received my pp yet.
    For ur change of PP, I suggest u send them a copy of the old PP along with a letter and explain to them that u have just renewed the PPs.
    Don't worry, I am sure there will be no issues since I had this experience on the previous work permit

I am a member of a forum in canadavisa. it seems some people got the pps in 3 days. For me its been 3 weeks and still nothing. hope to get it today so that I can give u all the good news. And for all of u guys, do not panic. i9 am sure pass requests are all on their ways to be emailed.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)