صفحه 4 از 251 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

سلام
    system Analyst
    Ontario
    قبلا هم 6.5 می خواست ولی نه اورال
    لینک زیر رو بخونید(خودشون هم در نامه خواستن که لینک زیر رو بخونم):

http://www.ontarioimmigration.ca/en/...FSW_APPLY.html
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

یکی از مدارک اینه:
    demonstrate a minimum level of savings/income to support your self and your dependants according to the gollowing
    17000 دلار برای ما
    و در سایت هم نوشته:
    Up-to-date, original bank account statements (must be stamped and dated by the banking institution) in your name and copies of your bank transaction records for the six months immediately preceding the date you submit the application to Opportunities Ontario.

حالا به نظرتون من چی کار کنم؟ چقدر پول باید تو حسابم در گردش شش ماهم باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHALI نمایش پست ها
    من قبلا در مورد آيلتس اينجا يك نكته اي رونوشتم.البته كسي جدي نگرفت.برخلاف نظر دوستان قديمي من فكر نمي كنم كه آيلتس هاي تاريخ گذشته براي پروسه ما قابل استفاده باشه مگر اينكه دو سال قبل از تاريخ درخواست صادر شده باشه.خوشحال ميشم در اين مورد نظرتون رو بگيد
    با توجه به نوشته زیر که انگار قبول نمی کنند:
    Official, original IELTS General or TEF test report issued by a testing centre recognized by IELTS or TEF. Test must have been taken by applicant within 12 months prior to submission of the application to Ontario’s Provincial Nominee Program, as per test date on test report.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر / دانشگاه علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام
    برام یک نامه اومده که تا 4 may باید مدارکم آپدیت کنم و بفرستم و به خاطر رشتم و اینکه تو طرحشون به صورت داوطلبانه شرکت می کنم برایم الویت در نظر می گیرند.
    البته باید آیلتس 6.5 تا اون تاریخ بهشون ارائه بدم که با توجه به پر بودن تمامی مراکز آیلتس و نوروز، نمی دونم چی کار کنم.
    کسی در این مورد پیشنهادی داره؟

مرسی

تبریک می گم. ایشالله باز هم خبرهای خوب از دوستان بشنویم.
    اینجور مواقع که امتحان آیلتس ضروری می شه، نمی شه در کشورهای دیگه مثل امارات یا ترکیه امتحان داد؟ کسی می دونه ثبت نام آیلتس در مثلاً دوبی به چه ترتیبه و چقدر زمان می بره؟

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

سلام دوستان
    شروع پرونده من از جون ۲۰۰۷ هست
    من سال ۲۰۰۹ ایلتس گرفتم و دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن بگن که این الان قابل قبول هست یا نه
    مدارک به سیدنی: APR-2-2009 فایل اول: APR-21-2009 فایل دوم: AUGUST-27-2009 انتقال به ورشو: DEC-01-2011 اینپراسس با تاریخ: JAN-03-2012، مدیکال و آپدیت : JUN-05-2012 مدیکال در لندن: JUN-19-2012 آپدیت در ورشو: JUL-04-2012 درخواست پاسپورت : 2012-01-Octدریافت ویزا: 2012-09-Oct

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط championking نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شروع پرونده من از جون ۲۰۰۷ هست
    من سال ۲۰۰۹ ایلتس گرفتم و دوستانی که اطلاع دارن لطف کنن بگن که این الان قابل قبول هست یا نه
    . If you take the language test within two years of submitting your simplified application, the results remain valid and will be accepted as supporting documentation by the visa office
    برداشت من از این جمله اینه که اگر مدرک آیلتس شما مربوط به 2 سال قبل از درخواست باشه در تمام طول پروسه مورد قبول است. و اشاره ای به مدارکی که پس از آن گرفته میشه و از تاریخشون می گذره نکرده است. استدلالش هم به نظر درست میاد . به این معنی که زمانی که سطح زبانتون رو اعلام کردین و مدرکی دال بر ادعا داشتین مورد قبول است و اگر مدرک شما مربوط به بعد از زمان ادعای شماست می بایست به روز و با تاریخ معتبر باشد. در هر صورت ما که این همه منتظر مونیم حیفه به خاطر مدرک آیلتس شانسون رو از دست بدیم. من که تصمیم دارم پیش از اتمام تاریخ مدرکم تا 9 ماهه دیگه مجددا امتحان بدم. البته این مربوط به سیمپلیفاید ها هست که هیچ مدرکی در زمان ثبت نام ارسال نکرده اند.
    شروع پروسه : 10 دسامبر 2007

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    اگه میشه یکی منو راهنمایی کنه
    يك تايپيك براي موضوع تمكن مالي هست. دوستان اونجا بهتر مي دونند.ولي كلا دو تا موضوع مهمه يكي اينكه اين مبلغ بايد در انتهاي حساب شما موجود باشه و دوم اينكه اگر پول زيادي به يكباره واريز شده بايد براش مدرك مستدل مانند فروش ملك يا ماشين و يا موارد ديگه داشته باشين. بعضي از دوستان معتقدند بايد متوسط ٦ ماه اين مبلغ باشه كه من فكر نمي كنم اينجوري باشه. مهم همان موجودي اخر دوره 6ماه است كه برابر با مبلغ مورد نظر باشه كه احتمالا چيزي كه شما گفتيد براي سه نفر است
    شروع پروسه : 10 دسامبر 2007

Junior Member AminEdmonton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehf نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز میشه اگه تو اون ای میل رشته های مورد نظرشون رو اعلام کرده اینجا بذارین ممنون میشم
    با سلام خدمت شما، قبل از هر چیز از تاخیری که در پاسخ سوالات دوستان منتظر پیش اومد عذر می خوام. جهت اطلاع دوستان باید عرض کنم که بنده از روز اول در هنگام پرکردن فرمهام اعلام کرده بودم که می خوام برم ادمونتون ودر ثانی رشته ام مکانیکه والان که این ایمیل پیشنهاد داده که می تونید از طریق استانی برای آلبرتا اقدام کنید نباید بی ارتباط به این نکات باشه چون توی سایت AINP-Foreign worker skilled backlog reduction pilotدقیقا اشاره کرده که دلیل امدن این نامه برای برخی از متقاضیان چیه.مثلا برای من اینه:
    Why you received the letter

• CIC, in partnership with the Alberta Immigrant Nominee Program (AINP), has a new initiative called the Federal Skilled Worker (FSW) Backlog Reduction Pilot that could help you get a permanent resident visa earlier.
    • In your Federal Skilled Worker application you indicated you

• were interested in moving to Alberta
        • work in one of four occupations in need in Alberta:

• NOC 0211 – Engineering Managers
          • NOC 2131 – Civil Engineers
          • NOC 2132 – Mechanical Engineers
          • NOC 0911 – Manufacturing Managers

اقدام فدرال: 11 مارس 2007
    اقدام استانی: 29 می 2012 (آلبرتا)

Junior Member AminEdmonton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Eng

نکته جالب توجه درChecklist Documentروش استان آلبرتا اینه که میزان فاند برای متقاضی اصلی 10000دلار وبرای هرکدام از وابستگان 2000دلارکانادا بایستی اضافه شود وپرینت مالی برای 3ماه بایستی ارائه شود در صورتیکه در روش معمولی برای ما که خانواده 3نفری هستیم حداقل می بایست 17000دلارکانادا و برای 6ماه پرینت داده شود. ضمنا رفرنس این مطلب هم در فایل pdf ای که پیوست کردم می تونیدببینید.(مقادیر مالی هم درآدرس http://www.albertacanada.com/immigra...#pilotcriteria ذکر شده است)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    اقدام فدرال: 11 مارس 2007
    اقدام استانی: 29 می 2012 (آلبرتا)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    آپدیت ایشون از جنس برنامه جدیدی که کنی وعده داده و ربطی به آپدیت معمولی دوستان simplified نداره! دوستانه دیگه ایی هستند که فایل نامبرشون قبل از ایشون بوده ولی هنوز خبری از آپدیت نیست واسشون!
    شما درست میگید.آخه دیروز ایشون فقط اعلام کردن آپدیتشون اومده و من فکر کردم این همونه.ولی من بازم معتقدم که الان مشغول کار بقیه گروهها هستن و بزودی نوبت ما ها هم میشه.و دیگه اینکه لزوما آپدیت ها بر اساس تاریخ نمیاد . کما اینکه الان دوستانی را اینجا داریم که پروندشون مال سال 2004 و هنوز اینجا هستن ولی بعضی از 2006 ها چند وقته که رفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)