صفحه 5 از 251 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

برای من هم در همین لحظه ی باشکوه یه نامه رسید که رشته ام (عمران) در آلبرتا که براش اقدام کرده بودم دیمند هست و یه سری فرم و مدارک باید براشون بفرستم تا پرونده ی استانیم به راه بیوفته و کارم تسریع شه (:
    توضیحات بیشتر برای استان آلبرتا اینجاست: http://www.albertacanada.com/immigra...igns/1425.aspx
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    برای من هم در همین لحظه ی باشکوه یه نامه رسید که رشته ام (عمران) در آلبرتا که براش اقدام کرده بودم دیمند هست و یه سری فرم و مدارک باید براشون بفرستم تا پرونده ی استانیم به راه بیوفته و کارم تسریع شه (:
    توضیحات بیشتر برای استان آلبرتا اینجاست: http://www.albertacanada.com/immigra...igns/1425.aspx
    خوب علی جون فکر کنم باید شیرنی بدی
    به نظرم تمدید اطلاعیه اعتراض برای یکماه برای کمک به حال دیگران فکر خوبی باشه (;

راستی برای آیلتس چی کار می خواهید بکنید؟
    ویرایش توسط علی جون : March 13th, 2012 در ساعت 08:04 PM دلیل: ادغام پست ها
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    خوب علی جون فکر کنم باید شیرنی بدی
    به نظرم تمدید اطلاعیه اعتراض برای یکماه برای کمک به حال دیگران فکر خوبی باشه (;

راستی برای آیلتس چی کار می خواهید بکنید؟
    آیلتس رو خوشبختانه کپی‌ش رو خواستن و من کپی برابر اصل شده هم ازش دارم... و چون از دو سال نگذشته، همون رو میتونم بفرستم.
    اطلاعیه هم دوباره در اولین فرصت تمدید میکنم... (:
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

تبریک میگم علی جون،
    میشه بگی چطور اقدام کرده بودی؟ یعنی یه پرونده استانی باز کرده بودی؟ دقیقا چقدر طول کشید تا دیمند شدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر فدرال نمایش پست ها
    تبریک میگم علی جون،
    میشه بگی چطور اقدام کرده بودی؟ یعنی یه پرونده استانی باز کرده بودی؟ دقیقا چقدر طول کشید تا دیمند شدی؟
    مراجعه شود به این لینک! پستهای 648 تا 650!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    E- انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط AminEdmonton نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان منتظر،
    دوستان امروز وکیلم از کانادا ایمیلی رو برام فرستاد که دقیقا با متن خبری که از طرف آقای جیسون کنی تو سایت اومده مطابقت داره( البته دوستان همیشه در صحنه مثل آقای Hosseinkazemi و دیگر دوستان زودتر متن خبر رو تو این پست گذاشتن) .در ایمیلی که من دریافت کردم ظاهرا مستقیما به فایل نامبر من اشاره شده و از من خواسته اگه تمایل دارم می تونم از طریق استانی اقدام کنم. من تا الان که ساعت 10ونیم شب به وقت تهرانه دوبار با وکیلم تو تورنتو تماس گرفتم که از صحت اون باخبر شم ولی هنوز که نتونستم باهاش تلفنی تماس بگیرم، ولی در بخشی از متن این ایمیل اومده که اداره مهاجرت کاناداCIC می خواد به شما پیشنهاد بده که آلبرتا اخیرا علاقمنده که متقاضیانی رو که تجربه کاریشون با کد NOC تطبیق میکنه از طریق استانی اقدام نمایند واین امر کاملا اختیاریه و اشاره کرده که ازاین طریق پروسه شماازنظر زمانی کوتاهتر خواهد شد.اولا که تا تاریخ اولJUNE 2012 وقت داده که فرمهایی که تو نامه اش آدرس داده رو تکمیل و ارسال کنم ( به نوعی شبیه نامه اپدیته ، چون من رفتم به آدرسهایی که داده بود ومدارکی رو که خواسته بود در آوردم)وبعدش هم گفته که جواب اون رو تا آخر اکتبر 2012 میده. اگر دوستان خبری جدید تر راجع به این مطلب دارن،ممنون میشم اطلاع رسانی کنن.
    با سلام دوست عزیز
    ضمن تشکر از دادن اطلاعات بالا و سهیم شدن اون با ما......چندتا سوال دارم ممنون می شم اگه پاسخ بدین
    1.می خواستم ببینم شما رشته دانشگاهی تون و سطح مدرکتون چی هست؟
    2. با توجه به اطلاعات فایلتون که در امضاتون گذاشتید نظر به اینکه مال سال2007 هستید پس تا حالا مدرک آیلتستون رو بهشون ارائه نکردین .درسته؟
    3.آیا واسه پیشنهاد اقدام واسه طرح استانی که به شما شده آیا امتیاز نمرات آیلتس مثل همان قوانین زمان خودمون هست؟ منظورم اینه که چیز جدیدی دراین خصوص نگفتن ؟
    خیلی متشکرم ......وموفق باشین

Junior Member AminEdmonton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط هنگامه نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    ضمن تشکر از دادن اطلاعات بالا و سهیم شدن اون با ما......چندتا سوال دارم ممنون می شم اگه پاسخ بدین
    1.می خواستم ببینم شما رشته دانشگاهی تون و سطح مدرکتون چی هست؟
    2. با توجه به اطلاعات فایلتون که در امضاتون گذاشتید نظر به اینکه مال سال2007 هستید پس تا حالا مدرک آیلتستون رو بهشون ارائه نکردین .درسته؟
    3.آیا واسه پیشنهاد اقدام واسه طرح استانی که به شما شده آیا امتیاز نمرات آیلتس مثل همان قوانین زمان خودمون هست؟ منظورم اینه که چیز جدیدی دراین خصوص نگفتن ؟
    خیلی متشکرم ......وموفق باشین
    با درود وسلام به شما دوست محترم،
    1- همانطور که در مشخصات فایل من می بینید رشته من مکانیکه و فوق دارم
    2 و 3- تا حالا هم هیچ مدرکی ارائه نداده ام ومثل بقیه منتظر نامه آپدیت معمولی بوده ام وبرای آیلتس نیاز به 11 امتیاز داشتم یعنی اگه فقط دو تا از سه اسکیل ریدینگ، اسپیکینگ و رایتینگ 6.5 باشه شما 8 امتیاز می گیری که فقط 3 امتیاز دیگه لازم داری که کامل بشه ولزومی نداره که حتما دوتای دیگه 6.5 باشه ولی در روش استانی دقیقا اشاره شده که حداقل اورال نمره زبان شما بایستی 6.5 باشه واین مطلب در فایل DC_FSW_pilot.pdf‏ و همچنین در سایت http://www.albertacanada.com/immigra...#pilotcriteria ضمیمه پست 690 به صراحت اشاره گردیده است. بازم اگه سوالی بود درخدمتم. موفق باشید.
    اقدام فدرال: 11 مارس 2007
    اقدام استانی: 29 می 2012 (آلبرتا)

Junior Member AminEdmonton آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. in Mechanical Eng

سلام آقای علی جون، منم به شما تبریک میگم و امیدوارم یک روزی تو استان آلبرتا با همدیگه ملاقاتی داشته باشیم. یک سوالی داشتم که می خواستم نظر شما رو هم بدونم.
    چند روز پیش که بالاخره موفق شدم با وکیلم صحبت کنم ازش پرسیدم که اگر ماها برای پرونده استانی بعد از ارسال مدارک پذیرفته نشیم(حالا بهردلیلی) آیا ممکنه که کلا پروندمون ریفیوز بشه واون گفت که دوباره به حالت اولیه برمی گرده.آیا شما هم تو این مدارکی که خوندی اینو تایید می کنی؟
    اقدام فدرال: 11 مارس 2007
    اقدام استانی: 29 می 2012 (آلبرتا)

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط AminEdmonton نمایش پست ها
    سلام آقای علی جون، منم به شما تبریک میگم و امیدوارم یک روزی تو استان آلبرتا با همدیگه ملاقاتی داشته باشیم. یک سوالی داشتم که می خواستم نظر شما رو هم بدونم.چند روز پیش که بالاخره موفق شدم با وکیلم صحبت کنم ازش پرسیدم که اگر ماها برای پرونده استانی بعد از ارسال مدارک پذیرفته نشیم(حالا بهردلیلی) آیا ممکنه که کلا پروندمون ریفیوز بشه واون گفت که دوباره به حالت اولیه برمی گرده.آیا شما هم تو این مدارکی که خوندی اینو تایید می کنی؟
    سلام و ممنون (:
    آره دقیقا توی نامه ذکر شده که اگه پذیرفته بشین پرونده فدرالتون کنسل میشه ولی در غیر اینصورت، روال عادی خودش رو طی خواهد کرد.
    به امید دیدار در آلبرتا

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من یه بررسی دقیق تری در رابطه با این نامه ای که جدیدن برای من و تعدادی از بچه ها اومده کردم:

- الان فقط ما رو کاندید پرونده ی استانی کردن، باید مدارک جمع کنیم و بفرستیم تا بررسیمون کنن.
    - حداکثر تا آخر اکتبر نتیجه رو اعلام میکنن.
    - اگر قبول نشیم که هیچ و پرونده فعلیمون در جریان خواهد بود، اگه قبول بشیم یا به قول خودشون نامزد پرونده استانی بشیم، اون موقع تازه شرایطش رو داریم که "از اول" اقدام کنیم.
    - در اینصورت باید دوباره مدارک جمع کنیم، فرم ها رو پر کنیم و پرونده ی جدید استانی تشکیل بدیم و منتظر باشیم تا پروسه ی اون به سرانجام برسه که اون هم "در حال حاضر" برای سوریه 31 ماه و برای ورشو 10 ماه به طول خواهد انجامید که احتمالا با هجوم پرونده های جدید، هر سه ماه، سه ماه به این زمان اضافه میشه!
    - خسته نباشن، واقعن دست گل جناب وزیر مهاجرت درد نکنه!

یعنی من اگه بخوام طبق زمان ورشو هم حساب کنم و خیلی خوشبینانه بگم که طی یکی دو سال اضافه نمیشه بهش، اقلا 18 ماه دیگه از وقتی که مدارک رو پست کنم در انتظار خواهم بود! اگر هم بخوام روی زمان سوریه که دفتر اصلی برای ایران هست حساب کنم، که میشه 39 ماه! بهشون این 66 ماهی هم که تاحالا منتظر بودم اضافه کنید.
    یعنی اینقدر اوضاع پرونده هامون تو بک‌لاگ خرابه که به این میگن تسریع!
    ویرایش توسط علی جون : March 16th, 2012 در ساعت 05:45 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)