صفحه 6 از 251 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    من یه بررسی دقیق تری در رابطه با این نامه ای که جدیدن برای من و تعدادی از بچه ها اومده کردم:

- الان فقط ما رو کاندید پرونده ی استانی کردن، باید مدارک جمع کنیم و بفرستیم تا بررسیمون کنن.
    - حداکثر تا آخر اکتبر نتیجه رو اعلام میکنن.
    - اگر قبول نشیم که هیچ و پرونده فعلیمون در جریان خواهد بود، اگه قبول بشیم یا به قول خودشون نامزد پرونده استانی بشیم، اون موقع تازه شرایطش رو داریم که "از اول" اقدام کنیم.
    - در اینصورت باید دوباره مدارک جمع کنیم، فرم ها رو پر کنیم و پرونده ی جدید استانی تشکیل بدیم و منتظر باشیم تا پروسه ی اون به سرانجام برسه که اون هم "در حال حاضر" برای سوریه 31 ماه و برای ورشو 10 ماه به طول خواهد انجامید که احتمالا با هجوم پرونده های جدید، هر سه ماه، سه ماه به این زمان اضافه میشه!
    - خسته نباشن، واقعن دست گل جناب وزیر مهاجرت درد نکنه!

یعنی من اگه بخوام طبق زمان ورشو هم حساب کنم و خیلی خوشبینانه بگم که طی یکی دو سال اضافه نمیشه بهش، اقلا 18 ماه دیگه از وقتی که مدارک رو پست کنم در انتظار خواهم بود! اگر هم بخوام روی زمان سوریه که دفتر اصلی برای ایران هست حساب کنم، که میشه 39 ماه! بهشون این 66 ماهی هم که تاحالا منتظر بودم اضافه کنید.
    یعنی اینقدر اوضاع پرونده هامون تو بک‌لاگ خرابه که به این میگن تسریع!
    شايد تنها حسن كار اين باشد كه پرونده متقاضي از بك لاگ خارج شده و به جريان بيفتد اما علي جون شما اين را هم در نظر بگير كه ولو 39 ماه هم به اين مدت اضافه بشه و كار شما راه بيفته بهتر از اين خواهد بود كه مثل من نوعي كه شايد به اين برنامه استاني نخورم بخواهيد باز هم چند سال ديگه منتظر بمونيد.
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط SSN2007 نمایش پست ها
    شايد تنها حسن كار اين باشد كه پرونده متقاضي از بك لاگ خارج شده و به جريان بيفتد اما علي جون شما اين را هم در نظر بگير كه ولو 39 ماه هم به اين مدت اضافه بشه و كار شما راه بيفته بهتر از اين خواهد بود كه مثل من نوعي كه شايد به اين برنامه استاني نخورم بخواهيد باز هم چند سال ديگه منتظر بمونيد.
    این دو پرونده کاملا مستقل از هم بررسی میشن، رو همین حساب فکر نکنم که باعث بشه پرونده ی فعلیم از بک‌لاگ خارج بشه...
    ولی به هرحال حق با شماست، اگه بدونی که بالاخره کارت انجام میشه حتی در آینده ی دور، خیلی بهتر از وضعیت فعلیمونه که یه جورایی تو بلاتکلیفی هستیم.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

این دو پرونده کاملا مستقل از هم بررسی میشن، رو همین حساب فکر نکنم که باعث بشه پرونده ی فعلیم از بک‌لاگ خارج بشه...
    ولی به هرحال حق با شماست، اگه بدونی که بالاخره کارت انجام میشه حتی در آینده ی دور، خیلی بهتر از وضعیت فعلیمونه که یه جورایی تو بلاتکلیفی هستیم.
    منظور من هم اين بود كه از اين وضعيت خارج ميشيد و اين خيلي خوبه.در هر صورت براي شما و هم دوستان در سال نو ارزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم سال خوبي را پيش رو داشته باشيم .
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط SSN2007 نمایش پست ها
    منظور من هم اين بود كه از اين وضعيت خارج ميشيد و اين خيلي خوبه.در هر صورت براي شما و هم دوستان در سال نو ارزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم سال خوبي را پيش رو داشته باشيم .
    متشکرم برای شما هم به همچنین.
    یه نکته ای رو من ندیدم که جایی به صراحت اعلام کرده باشن، اونم اینه که همزمان با تشکیل پرونده استانی (اگر الان پذیرفته بشیم تو مرحله مقدماتیش) آیا میشه پرونده فدرال رو هم نگه داشت یا نه. اگه شدنی باشه خیلی خوبه، چون هر دو شانس رو داری و هرکدوم رودتر به نتیجه برسه ازش استفاده میکنی... ولی اگه تشکیل پرونده استانی منوط به کنسل کردن فدرال باشه، شاید یه جورایی به ریسکش نیارزه...
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

من یه بررسی دقیق تری در رابطه با این نامه ای که جدیدن برای من و تعدادی از بچه ها اومده کردم:

- الان فقط ما رو کاندید پرونده ی استانی کردن، باید مدارک جمع کنیم و بفرستیم تا بررسیمون کنن.
    - حداکثر تا آخر اکتبر نتیجه رو اعلام میکنن.
    - اگر قبول نشیم که هیچ و پرونده فعلیمون در جریان خواهد بود، اگه قبول بشیم یا به قول خودشون نامزد پرونده استانی بشیم، اون موقع تازه شرایطش رو داریم که "از اول" اقدام کنیم.
    - در اینصورت باید دوباره مدارک جمع کنیم، فرم ها رو پر کنیم و پرونده ی جدید استانی تشکیل بدیم و منتظر باشیم تا پروسه ی اون به سرانجام برسه که اون هم "در حال حاضر" برای سوریه 31 ماه و برای ورشو 10 ماه به طول خواهد انجامید که احتمالا با هجوم پرونده های جدید، هر سه ماه، سه ماه به این زمان اضافه میشه!
    - خسته نباشن، واقعن دست گل جناب وزیر مهاجرت درد نکنه!

یعنی من اگه بخوام طبق زمان ورشو هم حساب کنم و خیلی خوشبینانه بگم که طی یکی دو سال اضافه نمیشه بهش، اقلا 18 ماه دیگه از وقتی که مدارک رو پست کنم در انتظار خواهم بود! اگر هم بخوام روی زمان سوریه که دفتر اصلی برای ایران هست حساب کنم، که میشه 39 ماه! بهشون این 66 ماهی هم که تاحالا منتظر بودم اضافه کنید.
    یعنی اینقدر اوضاع پرونده هامون تو بک‌لاگ خرابه که به این میگن تسریع!
    ببخشید علی جون شما این اطلاعات رو از کجا مطرح می کنید؟
    مخصوصا اینکه باید دوباره مدارک جمع کنیم و برای استانی اقدام کنیم
    این مسئله خیلی قیر منطقی هستش
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    ببخشید علی جون شما این اطلاعات رو از کجا مطرح می کنید؟
    مخصوصا اینکه باید دوباره مدارک جمع کنیم و برای استانی اقدام کنیم
    این مسئله خیلی قیر منطقی هستش
    از مجموع اطلاعاتی که در نامه دریافتی و دو لینک زیر ارائه شده:
    http://www.albertacanada.com/immigra...igns/1425.aspx
    http://www.albertacanada.com/immigra...acklog_FAQ.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz university

سلام علی جون میخواستم بدونم این نامه ای که برای شما اومده نشون دهنده این هست که امتیازا تون محاسبه شده ؟چون ارسال اپدیت من وشما تقریبا هم زمان بوده
    تاریخ شروع بروسه در دمشق:5 اکتبر 2006
    تاریخ ترانسفر فایل به ورشو:اپریل 2010
    تاریخ درخواست ابدیت از طرف ورشو :4اکتبر 2010
    تاریخ ارسال مدارک به ورشو:12 دسامبر

Junior Member

Unhappy پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

سلام علی جون
    تبریک میگم
    میخواستم بپرسم من که تو فرمم اشاره نکرده بودم که تمایل دارم به البرتا برم ایا شانسی برای گرفتن مهاجرت از طریق استانی دارم ؟

آیا به من هم ایمیل میزنند؟
    چون من شرایطشو دارم!

سلام دوستان عزیز،
    یه سؤال دارم، ممنون میشم کمک کنید:
    میخواستم بدونم این برنامه backlog reduction داره برای گروه خاصی اتفاق میافته؟ مثلا برای 38 شغله ها، یا برای کسانی که پرونده شون رفته به ورشو؟
    آیا این احتمال وجود داره برای سیمپلیفایدهایی مثل من که پرونده شون هنوز دمشق بوده و احتمالا الان آنکارا هست این ایمیل بیاد؟
    من توی فرمهای اولیه تورنتو رو انتخاب کرده بودم و ضمناً الان چک کردم و دیدم که NOC من جزء 5 شغل مورد نیاز آنتاریو برای FSW Pilot است. http://www.ontarioimmigration.ca/FSW-PILOT.html
    اما مشکل اینه حتما باید چنین ایمیلی دریافت کنیم!

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر فدرال نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    یه سؤال دارم، ممنون میشم کمک کنید:
    میخواستم بدونم این برنامه backlog reduction داره برای گروه خاصی اتفاق میافته؟ مثلا برای 38 شغله ها، یا برای کسانی که پرونده شون رفته به ورشو؟
    آیا این احتمال وجود داره برای سیمپلیفایدهایی مثل من که پرونده شون هنوز دمشق بوده و احتمالا الان آنکارا هست این ایمیل بیاد؟
    من توی فرمهای اولیه تورنتو رو انتخاب کرده بودم و ضمناً الان چک کردم و دیدم که NOC من جزء 5 شغل مورد نیاز آنتاریو برای FSW Pilot است. http://www.ontarioimmigration.ca/FSW-PILOT.html
    اما مشکل اینه حتما باید چنین ایمیلی دریافت کنیم!
    برای همه کسایی که قبل از Feb 2008 پرونده تشکیل دادن ممکنه این ایمیل بیاد ....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)