صفحه 7 از 251 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2510

موضوع: متقاضیان مهاجرت فدرال که برای پرونده استانی کاندید شده اند

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا که فایلشان به ورشو ارسال شده است

تمام حرفهاي آقاي وزيردرست اون هم به فكر خوش نام كردن خودش توي اين دولته براي بعضي ها هم كه هنوز نامه آپديت براشون نيومده نامه اومده كه بياييد استاني اقدام كنيد اما تكليف ماها كه آپديت كرديم چي مي شه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saraydin نمایش پست ها
    تمام حرفهاي آقاي وزيردرست اون هم به فكر خوش نام كردن خودش توي اين دولته براي بعضي ها هم كه هنوز نامه آپديت براشون نيومده نامه اومده كه بياييد استاني اقدام كنيد اما تكليف ماها كه آپديت كرديم چي مي شه ؟؟

سلام. حالا به نظر شما استانی اقدام بکنیم یا باز همچنان صبوری پیشه کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Texas Tech University

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر فدرال نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    یه سؤال دارم، ممنون میشم کمک کنید:
    میخواستم بدونم این برنامه backlog reduction داره برای گروه خاصی اتفاق میافته؟ مثلا برای 38 شغله ها، یا برای کسانی که پرونده شون رفته به ورشو؟
    آیا این احتمال وجود داره برای سیمپلیفایدهایی مثل من که پرونده شون هنوز دمشق بوده و احتمالا الان آنکارا هست این ایمیل بیاد؟
    دوست گرامی
    گمان می کنم این نامه ها پیش از به جریان افتادن پرونده و در صورت نیاز استان مورد نظر به رشته متقاضی ارسال می شود؛ من پیش از دریافت نامه آپدیت, دوبار چنین نامه ای از استان مورد نظرم - در سال 2009 و 2010-دریافت کرده بودم . شاید شما هم بزودی چنین نامه ای دریافت کنید.

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت به کانادا به روش Simplified (سپتامبر 2006 تا فوریه 2008)

من ضربتی (48 ساعته) همه مدارکم رو از جمله ترجمه ها و گواهی کاری، آماده کردم و امروز صبح با آرامکس فرستادم به مقصد آلبرتا و الان توراه دوبی هست... دفعه پیش به خاطر بدقولی سنجش برای دادن نتیجه ی آیلتس و خوردن به تعطیلات سال نوی میلادی و همچنین برف و بورانی که اروپا رو گرفته بود، مدارکم دیرتر رسیدن و باعث شد که حتی امتیازاتم هم حساب نشن، ولی این دفعه دیگه همه تلاشم رو کردم که قبل از تعطیلات نوروز ارسال بشه، بلکه زودتر نتیجه ش رو بهم بگن و از این بلاتکلیفی در بیام (: هروقت خبر جدیدی شد، اینجا مینویسم.
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehsh نمایش پست ها
    سلام علی جون میخواستم بدونم این نامه ای که برای شما اومده نشون دهنده این هست که امتیازا تون محاسبه شده ؟چون ارسال اپدیت من وشما تقریبا هم زمان بوده
    نه، کلا این دو پرونده جدا از هم بررسی میشن و چون شرایطش رو داشتم، کاندید پرونده استانی هم شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yutit90 نمایش پست ها
    سلام علی جون
    تبریک میگم
    میخواستم بپرسم من که تو فرمم اشاره نکرده بودم که تمایل دارم به البرتا برم ایا شانسی برای گرفتن مهاجرت از طریق استانی دارم ؟

آیا به من هم ایمیل میزنند؟
    چون من شرایطشو دارم!
    اگه جزو اون چهار رشته باشین، و آیلتس هم 6.5 به بالا باشه، احتمالش خیلی زیاده... ولی تو توضیحات نوشته که داشتن همه شرایط هم الزاما به معنی کاندید شدن و گرفتن نامه نیست و ظاهرا یه کم شانس هم باید چاشنی‌ش باشه (:
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر فدرال نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    یه سؤال دارم، ممنون میشم کمک کنید:
    میخواستم بدونم این برنامه backlog reduction داره برای گروه خاصی اتفاق میافته؟ مثلا برای 38 شغله ها، یا برای کسانی که پرونده شون رفته به ورشو؟
    آیا این احتمال وجود داره برای سیمپلیفایدهایی مثل من که پرونده شون هنوز دمشق بوده و احتمالا الان آنکارا هست این ایمیل بیاد؟
    من توی فرمهای اولیه تورنتو رو انتخاب کرده بودم و ضمناً الان چک کردم و دیدم که NOC من جزء 5 شغل مورد نیاز آنتاریو برای FSW Pilot است. http://www.ontarioimmigration.ca/FSW-PILOT.html
    اما مشکل اینه حتما باید چنین ایمیلی دریافت کنیم!
    همونطور که جناب گلباغی گفتن، برای هرکسی که شرایطش رو داشته باشه، ورشو یا دمشق، آپدیت کرده یا نکرده، ممکنه بیاد... شرایطش رو دارین حواستون به پست بیشتر باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadu نمایش پست ها
    دوست گرامی
    گمان می کنم این نامه ها پیش از به جریان افتادن پرونده و در صورت نیاز استان مورد نظر به رشته متقاضی ارسال می شود؛ من پیش از دریافت نامه آپدیت, دوبار چنین نامه ای از استان مورد نظرم - در سال 2009 و 2010-دریافت کرده بودم . شاید شما هم بزودی چنین نامه ای دریافت کنید.
    الان توی نامه ها ذکر شده که برای پروسه ی جدید کم کردن بک‌لاگ ها این نامه ارسال شده. ولی نکته ی جالبش اینه که به نظرم تاریخ نامه ی ارسالیشون یکی دوهفته ای قبل اعلام این موضوع توسط وزیر مهاجرته!

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط lilium50 نمایش پست ها
    سلام. حالا به نظر شما استانی اقدام بکنیم یا باز همچنان صبوری پیشه کنیم؟
    اگه نامه‌ش اومده و کاندید برنامه ی استانی شدید، حتما اقدام کنین چون هیچ ریسکی نداره و یک کورسوی امیدی اقلا باز میشه.

با سلام
    این نامه های استانی برای بعضی از دوستان امده و خود من چنین نامه ای تا کنون نگرفتم . می خواستم بدونم این کار به منزله یک اپلای دوباره با فرستادن مدارک جدیدوهزینه های مربوط به خودش هست یا مدارک و هزینه پرونده قبلی برای این افراد در نظر گرفته می شه؟

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط demandeur2006 نمایش پست ها
    با سلام
    این نامه های استانی برای بعضی از دوستان امده و خود من چنین نامه ای تا کنون نگرفتم . می خواستم بدونم این کار به منزله یک اپلای دوباره با فرستادن مدارک جدیدوهزینه های مربوط به خودش هست یا مدارک و هزینه پرونده قبلی برای این افراد در نظر گرفته می شه؟
    توضیحات و لینک های ارائه شده در همین تاپیک رو مطالعه کنید، جوابتون رو میگیرید.
    ویرایش توسط علی جون : April 7th, 2012 در ساعت 02:09 PM

من فکر کردم ایمیل میاد! یعنی نامه دم در خونه میاد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    همونطور که جناب گلباغی گفتن، برای هرکسی که شرایطش رو داشته باشه، ورشو یا دمشق، آپدیت کرده یا نکرده، ممکنه بیاد... شرایطش رو دارین حواستون به پست بیشتر باشه.

الان توی نامه ها ذکر شده که برای پروسه ی جدید کم کردن بک‌لاگ ها این نامه ارسال شده. ولی نکته ی جالبش اینه که به نظرم تاریخ نامه ی ارسالیشون یکی دوهفته ای قبل اعلام این موضوع توسط وزیر مهاجرته!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)