صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: ارسال پول از طریق پست!!

Junior Member fuse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EECS

پیش فرض پاسخ : ارسال پول از طریق پست!!

تجربه ناموفق یا همون فاجعه:
    من 1900 دلار را گذاشتم لای مدارک و به پیک آرامکس دادم که ببره. متاسفانه نگفتم بهشون که توش پوله. همه 1900 دلار را خوردن یه آب هم روش! هر چه هم پیگیری کردم گفتند نمیتونید ثابت کنید. واقعا هم با اینکه الان اسم 2 نفری که این کار را کردند و در دفتر مرکزی آرامکس تهران، یکیشون پیک موتوری هست و دیگری مسوول پذیرش بسته های ورودی را به اسم و دقیقا میشناسم، نمیتونم کاری انجام بدم! یعنی قانونا نمیشه کاری کرد. اما غیر قانونی شاید بشه که من اهلش نبودم. جالبه که پیک موتوری هفته بعدش تصادف شدید کرد. نفر اصلی را هم حواله کردم به خدا که خودش خدمتش برسه!
    خلاصه اگر با پست میخواهید پول بفرستید، تقریبا قیدش را بزنید که اگر سالم رسید خوشحال باشید و اگر نرسید ناراحت نشید!
    واقعا متاسف شدمبد شانسی بزرگی بوده...خیلی تابلو بود؟یا روش کار کرده بودید؟می خوام بدونم می شه یه جورائی تعبیش کرد؟
    "Impossible" is just an opinion

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    در TNT همیشه میپرسن پول CD دارو توش نباشه و گاهی هم خودشون توی پاکت رو نگاه میکنن.
    برای اطلاع از Terms and Conditions میتونید این لینک رو ببینید که در مورد ارسال پول در بخش ۱۶ توضیح داده.

آیا مسئول ارسال بسته میدونستن شما در پاکتتون دلار دارید؟
    نهخیر نمیدونستن. میگم من کاملا ریسک کردم. من 1 کوچولو زرنگی کردم یعنی اومدم دلار را گذاشتم تو پاکت رکامندیشنم و فرستادم و اون پاکت سل شده بود.
    من فک میکنم به غیر از آمریکا که همه چیز را باز میکنن بقیه کشورها اینطور نباشه. پس ریسکش واسه بقیه کشورها کمتره. اما کلا اگه میزان کم پول باشه فک نمیکنم مشکلی ایجاد شه

Senior Member ahmadlove آواتار ها

من تا حالا با دی اچ ال هرچی فرستادم کاملا عالی حمل شده و رسیده. قابلیت ترکینگ خیلی خوبی دارن. بسته مطمدنا به مقصد میرسه. اما موقعی که دارن در بسته رو میبندن حتما ازتون میپرسن که پول و پاسپورت توش نباشه و خودشون هم چک میکنن!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

خوب آره برای همه کالاها به جز پول این مسئولیت رو دارن که درست و بموقع انجامش بدن
    تعجبم که اون دوستمون گفت که پرسیده پاسپورت تو بسته نباشه!!پاسپورت مورد نداشت یعنی نشنیده بودم!

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dolphax نمایش پست ها
    خوب آره برای همه کالاها به جز پول این مسئولیت رو دارن که درست و بموقع انجامش بدن
    تعجبم که اون دوستمون گفت که پرسیده پاسپورت تو بسته نباشه!!پاسپورت مورد نداشت یعنی نشنیده بودم!
    چرا عزیزم اصلا روی پاسپورت نسبت به پول حساسیته بیشتری وجود داره.

سلام
    مگه نمیشه بسته رو با در بسته تحویل بدیم؟ یعنی حتما در بسته باید باز باشه تا اونا داخلش رو ببین؟ اگر میشد تا دویست یورو رو با پست فرستاد عالی میشد.

Banned

دوستان من مجبورم با پست APP fee رو بدم
    اما دانشگاه 75دلار می خواهد. راهی هست که بشه 100 دلاری رو change کرد؟.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه دانشگاه صنعتی شریف

دوستان آیا راهی هس که بشه از آمریکا پول به ایران انتقال داد؟ مثلا بانک خاصی این کار و بکنه؟

سلام
    خیر هیچ راهی وجود نداره، جز صراف، یا اینکه بدین مسافر یا کسی رو پیدا کنید که تهران ریال بخواد اونجا ریال بهش بدید.
    با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط maryammaryam20 نمایش پست ها
    دوستان آیا راهی هس که بشه از آمریکا پول به ایران انتقال داد؟ مثلا بانک خاصی این کار و بکنه؟

خب چرا نداید به آشنا و مسافر ببره؟

البته قطعا از صرافی خیلی هزینه بر می داره ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)