نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: انتقالی دانشگاه

پیش فرض انتقالی دانشگاه

سلام دوستان چون موضوع بحث من مربوط به تاپیک یا انجمن خاصی نبود اینجا این سوال رو مطرح میکنم چون به اروپا ربط داره
    من شنیدم که کسی اگر بخواد میتونه انتقالی بگیره یعنی این که مثلا من اومدم سوئد درس بخونم ولی بعدا پشیمون میشم و میخوام تو دانشگاه آلمان درس بخونم میتونم بعد از 1 سال درس خوندن(1 سال اجباریه) از دانشگاه سوئد منتقل بشم به دانشگاه آلمان و ادامه تحصیل رو اونجا بدم
    حالا میخوام ببینم که شرایطش دقیقا چیه و بین چه کشورهایی هست؟
    در ضمن از صحت موضوع هم بالای 90% مطمئن هستم پس لطفا کسایی که دقیقا اطلاع دارن راهنمایی کنند

Junior Member bios2bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    FH Aachen, Engineering Informatics

پیش فرض پاسخ : انتقالی دانشگاه

دوست عزیز این کار کاملا شدنیه البته در برخی موارد به سلیقه ی دانشگاه هم بستگی داره. خصوصا در مورد دانشگاه های تاپ در آلمان. کار شما در حوزه ی ECTS قرار میگیره. European Credit Transfer and Accumulation System. اگر واحد هاتون به این صورت باشه، موفق میشید.

بنظر میاد ادمین ها در تعطیلات بسر میبرند. من هم خودم سوالات جواب داده نشده دارم... بعد از 13 میان همه...

Junior Member

سلام دوستان
    من هم سوال مشابه ای دارم ولی در مورد آمریکا. من الان در امریکا درس می خونم واسه دکترا. اگه بخوام بعد از یک سال درس خوندنم ترانسفر کنم. شرایط چحوری است؟ من الان فاند کامل دارم و اگه بخوام برم مسلما استادم ناراحت میشه و شایدم اذیتم کنه. ولی خوب نمی خوام اینجا درس بخونم و می خوام برم یک دانشگاه زیر رنک 10. به نظر شما چجوری باید ترانسفر کنم که مشکلی واسم پیش نیاد؟ اگه هر جا هم اپلای کنم کلیه سوابقم مثل (حقوقهایی که دریافت کردم و مالیاتهایی که دادم) به دانشگاه دوم منتقل می شه و هم استاد قبلیم می فهمه کجا هستم و هم استاد جدید.
    ممنون از راهنماییتون
    HS

Junior Member

سلام.
    من هم سواله مشابهی دارم. میخواستم ببینم 1.بعداز چند ترم میشه انتقالی واسه یه کشور دیگه گرفت?
    2.من دانشگاه مجارستان دندان پزشکی میخونم)cours english(ترم 1هستم میخواستم ببینم میتونم واسه ادامه ترنسفرکنم به دانشگاه های استرلیا?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)