صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سوالات مطرح شده از طرف اساتید

Junior Member

پیش فرض سوالات مطرح شده از طرف اساتید

سلام
    من یکی از استادای دانشگاه delaware بهم میل زده و چند تا سوال برام فرستاده. گفته اگه تونستی این سوالا را حل کنی به احتمال زیاد میتونی بیای تو گروهم و فاندم بهت میدم.
    سوالا در زمینه فوتونیک و الکترومغناطیسه. هر کس تو این زمینه ها اطلاعات داره لطفا به من پیام خصوصی بده. شدیدا به کمک نیاز دارم. ضمنا تا 5 اوریل هم بیشتر وقت ندارم.
    هزینه اش هم هرچقدر بشه مساله ای نیست

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مطرح شده از طرف اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط mesiam نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از استادای دانشگاه delaware بهم میل زده و چند تا سوال برام فرستاده. گفته اگه تونستی این سوالا را حل کنی به احتمال زیاد میتونی بیای تو گروهم و فاندم بهت میدم.
    سوالا در زمینه فوتونیک و الکترومغناطیسه. هر کس تو این زمینه ها اطلاعات داره لطفا به من پیام خصوصی بده. شدیدا به کمک نیاز دارم. ضمنا تا 5 اوریل هم بیشتر وقت ندارم.
    هزینه اش هم هرچقدر بشه مساله ای نیست
    به نظر من خودت برو دنبالش. آخه چه فایده ای داره کس دیگه ای بهت کمک کنه؟

حتی از اینترنت، کتب مرجع و ... کمک بگیری خیلی بهتره تا اینکه از کس دیگه. چون وقتی رفتی اونجا هم هنوز به این منابع دسترسی داری و میتونی همچنان ازشون استفاده کنی.

استاده مریض نیست که سوال داده بهت. اگه واقعا میبینی که نمیتونی خوب شاید به درد اون استاد نمیخوری و اون استاد هم به درد تو نمیخوره.

از این گذشته هم تو قراره بری اونجا تو کشور غریب چند سال پیش اون استاد کار کنی، الان هر کاری هم که بکنی، وقتی رفتی اونجا اگه از عهده کارها بر نیای به ضرر خودته.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

واو. عجب جواب دندون شکنی.
    دوست عزیز بهتر بود به جای اینکه اینقدر منفی به قضیه نگاه کنی قبلش میفهمیدی چی داره تو فکر من میگذره.
    اولا اینکه دانشگاهها الان بسته اند و کلا هیچ کس این مدت عید و کار کن نیست. به این خاطر بود که دست به دامن applyabroad شدم. و الا حتما میرفتم سراغ دوستام تو دانشگاه.
    بعدش من میخوام الان یکی کمکم کنه تا بتونم جوابارو به ددلاین برسونم. بعدش هم حتی اگه هیچی از جوابا سر در نیارم اونقدر به خودم اطمینان دارم و میدونم که اگه کارم اوکی بشه تو این چند ماه قبل از رفتنم میتونم خودمو به یه سطح خوب علمی تو این زمینه ایی که استاده ازم انتظار داره برسونم.
    بزرگترین مشکل من الان وقته. ضمنا اینم بگم من از جاهای دیگم پذیرش دارم . حتی اگه پذیرششم بتونم بگیرم معلوم نیست که اینجا برم. من به این قضیه دارم به چشم یه تجربه خوب نگاه میکنم.
    امیدوارم قانع شده باشی

Junior Member nebulapar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Math- Tehran University

واو. عجب جواب دندون شکنی.
    دوست عزیز بهتر بود به جای اینکه اینقدر منفی به قضیه نگاه کنی قبلش میفهمیدی چی داره تو فکر من میگذره.
    اولا اینکه دانشگاهها الان بسته اند و کلا هیچ کس این مدت عید و کار کن نیست. به این خاطر بود که دست به دامن applyabroad شدم. و الا حتما میرفتم سراغ دوستام تو دانشگاه.
    بعدش من میخوام الان یکی کمکم کنه تا بتونم جوابارو به ددلاین برسونم. بعدش هم حتی اگه هیچی از جوابا سر در نیارم اونقدر به خودم اطمینان دارم و میدونم که اگه کارم اوکی بشه تو این چند ماه قبل از رفتنم میتونم خودمو به یه سطح خوب علمی تو این زمینه ایی که استاده ازم انتظار داره برسونم.
    بزرگترین مشکل من الان وقته. ضمنا اینم بگم من از جاهای دیگم پذیرش دارم . حتی اگه پذیرششم بتونم بگیرم معلوم نیست که اینجا برم. من به این قضیه دارم به چشم یه تجربه خوب نگاه میکنم.
    امیدوارم قانع شده باشی
    با سپهر موافقم. خب استاده خواسته شما رو بسنجه نه دوستاتو. حتما اون استاد از این زمان محدود هم اطلاع داره دیگه.

Junior Member

آقا اصلا بیخیال کیس من بشید. من بالاخره یه گلی به سرم گرفتم.
    خیلی کم اتفاق می افته استاد یه همچین کاری با اپلیکنتش بکنه. من تو این همه جایی که اپلای کردم این اولیش بوده.
    از افرادی که تا حالا با یه همچین قضیه ای دست و پنجه نرم کردن یا می خوان بکنن دعوت میکنم هم تجربیاتشونو تو این تاپیک بنویسن هم اگه به کمک نیاز دارن طلب کمک کنن.

مورد شما در واقع استثنا نیستش
    همین اتفاق برای برادر من افتاد برای دکترا در آلمان . استادش قبل مصاحبه سوالهای مصاحبه رو براش فرستاد بهش گفتش می خوام اینا رو ازت بپرسم!! بعد همونا رو ازشون پرسیدن و در نهایت پوزیشن رو دادن بهشون!strange but it is true

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

یه استادی که به من جواب داده یه سری سوالا ازم پرسیده که می خواد بهشون جواب بدم.
    مثلا پرسیده چرا این کشور و چرا این دانشگاه، چه طور منو پیدا کردی، واسه بعد از تحصیلت می خوای چی کار کنی و اینکه تم تزت چی می خوای باشه.
    حالا راهنمایی می خوام که چه جوری این سوال ها رو جواب بدم و به چه نکاتی اشاره کنم.

Junior Member

سلام

بعد از کلی دوندگی و حل کردن سوالات و فرستادن برای استاد، فرداش یه همچین جوابی بهم داده:
    I'm very sorry but we won't be able to make you an offer. I wish you the best of luck as you pursue graduate study.

این در حالی که تو همون ایمیل اولی راجع به سوالات نوشته بود:
    I'd like to ask you to take some time to work on these exercises. If you do well on them, it is nearly certain that you will be offered a position in the group, along with a financial aid package to support your studies.

اینم شد ماجرای کار ما. یه تجربه ای باشه برای بقیه که یه همچین کلاه ***** سرشون نره

اینم لینک سوالات:
    http://nanophotonics.ee.washington.e...blems_2012.pdf

Junior Member

سلام
    ای بابا!!!!!!!!! چرا؟ بابا یه ایمیل بزن ببین چرا این کارو باهات کرده؟ اصلا من فکر کنم این ایمیله سرکاری بوده!!!!!!!!!!!!!

سلام

بعد از کلی دوندگی و حل کردن سوالات و فرستادن برای استاد، فرداش یه همچین جوابی بهم داده:
    I'm very sorry but we won't be able to make you an offer. I wish you the best of luck as you pursue graduate study.

این در حالی که تو همون ایمیل اولی راجع به سوالات نوشته بود:
    I'd like to ask you to take some time to work on these exercises. If you do well on them, it is nearly certain that you will be offered a position in the group, along with a financial aid package to support your studies.

اینم شد ماجرای کار ما. یه تجربه ای باشه برای بقیه که یه همچین کلاه ***** سرشون نره

اینم لینک سوالات:
    http://nanophotonics.ee.washington.e...blems_2012.pdf

Junior Member fpnu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    من cvم رو واسه یکی از استادای آمریکایی فرستادم، ظاهرا از کارام خوشش اومده! ازم خواسته سریع واسش، Phd Proposal بفرستم!! آخه، چی بنویسم تو این مدت کوتاه؟
    فکر میکردم نوشتن پروپوزال، مربوط میشه به بعد از یه سال که دکترا رو شروع کردیم
    به نظرتون، چی کار کنم؟ یه چیزایی تو ذهنم هست ولی خیلی روش مطمئن نیستم. میترسم بره پروپوزالم رو تصویب کنه واسه کمک مالی، و بعد نشه عوضش کنم
    زندگی مثل دوچرخه سواری است. برای حفظ تعادل بایدحرکت کنید. EINSTEIN

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)