صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با نحوه ی مدیریت فروم " رفع بحران موجود "

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد تجدید نظر در نحوه ی مدیریت فروم ( اعتراض نیست )

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    دوتا پیشنهاد دادید.
    ۱. امکانش نیست؛ تصمیم در این زمینه قبلا با هماهنگی مدیران ارشد و ادمین انجام گرفته و اطلاع داده شده بود که تاپیک های قفل شده و اعتراضی هر چند وقتی یکبار حذف خواهند شد و این تاپیک ها در خانه تکانی پایان سال ۹۰ حذف شدند؛ طبق قرار قبلی.
    ۲. درمواردی بسیار هم خوبه. من قبلا هم در صورتی که اشتباهی رخ داده و لازم بوده عذر خواهی کردم. از این به بعد هم درصورتی که لازم باشه انجام میشه. امیدوارم که با این نکته کلیدی که اشاره فرمودید به تدریج از زوال و نابودی و نزول فاصله بگیر و همه با هم پرواز کنیم و اوج بگیرم. با آرزوی پروازی خوب برای همه. راستی مدیران میتونن توقع داشته باشم که اگر کاربری به اشتباه اعتراض کرد و بعد از رسیدگی معلوم شد که اشتباه میکرده؛ بیاد و عذر خواهی کنه از مدیر مذکور و مدیران ارشد؟

*. زمانی که اعتراض کردید؛ من استعفا کرده بودم و پذیرفته شده بود که دیگه GMنباشم اما معلوم نبود که چی بشه سمت بعدیم؛ با توجه به شناختی هم که از شما داریم میدونستم که احتمال ادامه دار بودن این اعتراض هست؛ (کاری کلا به محتوای اعتراض ندارم؛ مبحث آمار و احتمال هست. )بنابراین از رسیدگی نیمه کاره خود داری کردم. الان هستم درخدمتتون و همین جا سعی کردم توضیح بدم.

----
    درضمن جواب پست قبلم رو ندادید هنوز.
    1. این جوابتان با احترام خلاف واقع هست، بعد از تصمیم گیری اولیه، اعتراضی از طرف بنده بر عدم پاک شدن اعتراضات قبلی و فعلی مطرح شد. در همان تاپیک تعداد زیادی از کاربران نیز خواستار نگهداری این تاپیک ها بودند. ادمین محترم آقا مهرداد، موافقت کردند که تاپیک های قبلی و فعلی پاک نخواهند شد. در نتیجه بخش اعتراضات مشمول پاکسازی آخر فصل نمی شود.

2. پیشنهاد خوبیه، که بارها توسط کاربران مختلف انجام شده هست، البته معذرت خواهی که مدیر به دلیل عدم انجام وظیفه یک مساله کامل جداست.

* این بخش جواب سوالتان بود که با مثال بیشتر دوباره مطرح می کنم. کارهای دبستانی یعنی 5 روز اعتراض بی جواب، در حالیکه شما طبق قانون تنها پاسخگو نبودید * و مدیران ارشد و بعد ادمین باید وارد قضیه می شدند. حال اگر نگاهی به رفتار مدیریت بکنیم که دهها مثال می توانم بیاروم، برچسبی جز بی قانونی و هرج و مرج نمی توان به آن داد.

* *( و صد البته همین الان هم شما با عنوان جدیدی که دارید خارج از وظیفه ی تعریف شده تان عمل می نمایید. شما عضو برد هستید و طبق گفته ادمین در روز اول تشکیل این سمت به منظور مشاوره دادن و راهنمایی بود، نباید در این مساله ورود پیدا می کردید.)
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    1. این جوابتان با احترام خلاف واقع هست، بعد از تصمیم گیری اولیه، اعتراضی از طرف بنده بر عدم پاک شدن اعتراضات قبلی و فعلی مطرح شد. در همان تاپیک تعداد زیادی از کاربران نیز خواستار نگهداری این تاپیک ها بودند. ادمین محترم آقا مهرداد، موافقت کردند که تاپیک های قبلی و فعلی پاک نخواهند شد. در نتیجه بخش اعتراضات مشمول پاکسازی آخر فصل نمی شود.

2. پیشنهاد خوبیه، که بارها توسط کاربران مختلف انجام شده هست، البته معذرت خواهی که مدیر به دلیل عدم انجام وظیفه یک مساله کامل جداست.

* این بخش جواب سوالتان بود که با مثال بیشتر دوباره مطرح می کنم. کارهای دبستانی یعنی 5 روز اعتراض بی جواب، در حالیکه شما طبق قانون تنها پاسخگو نبودید * و مدیران ارشد و بعد ادمین باید وارد قضیه می شدند. حال اگر نگاهی به رفتار مدیریت بکنیم که دهها مثال می توانم بیاروم، برچسبی جز بی قانونی و هرج و مرج نمی توان به آن داد.

* *( و صد البته همین الان هم شما با عنوان جدیدی که دارید خارج از وظیفه ی تعریف شده تان عمل می نمایید. شما عضو برد هستید و طبق گفته ادمین در روز اول تشکیل این سمت به منظور مشاوره دادن و راهنمایی بود، نباید در این مساله ورود پیدا می کردید.)
    ۱. من مورد اول رو با مهرداد و مدیرای ارشد دیگه پیگیری میکنم؛ ببینم جریان چی بوده!
    ۲. کلا هیچ چیز با چیز دیگه ای با هم نیست. همه جدا هستند و هر کدوم سر جای خودشون باید باشه. یا هردو؛‌ یا هیچ کدوم.
    *. این نظر شخصی شماست! من که هیچ اما با این گفتارتون به کلیه مدیران ارشد و ادمین؛ رفتار بچه گانه رو نسبت میدید و...؛ خدا به داد بقیه برسه!
    **. اصلا اینطور نیست. اتفاقا همین دیروز هم مجددا ادمین به من گوشزد کردند که به اعتراضات خودم هم رسیدگی کنم. متاسفانه بی آگهی از موضع بالا حرف میزنید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Hero

۱. من مورد اول رو با مهرداد و مدیرای ارشد دیگه پیگیری میکنم؛ ببینم جریان چی بوده!
    ۲. کلا هیچ چیز با چیز دیگه ای با هم نیست. همه جدا هستند و هر کدوم سر جای خودشون باید باشه. یا هردو؛‌ یا هیچ کدوم.
    *. این نظر شخصی شماست! من که هیچ اما با این گفتارتون به کلیه مدیران ارشد و ادمین؛ رفتار بچه گانه رو نسبت میدید و...؛ خدا به داد بقیه برسه!
    **. اصلا اینطور نیست. اتفاقا همین دیروز هم مجددا ادمین به من گوشزد کردند که به اعتراضات خودم هم رسیدگی کنم. متاسفانه بی آگهی از موضع بالا حرف میزنید.
    1.مرسی بابت پیگیرتون و وقتی که می زارید محمدجان.
    2. من که گفتم هردوش، شما یکبار معذرت بخواهید، همین حذف تاپیکهای اعتراض بهترین موقع برای نشان دادن حسن نیت هست. بعد هم رفته رفته سعی می کنیم به همه جا تعمیم بدهیم.

* انجمن گفتگو یعنی بیان نظر شخصی، حال برخی مواقع مثل الان براساس شواهد هست، که عرض کردم همین 5 روز می توانم اینقدر مثال بیاورم که نشان از اوضاع نه چندان قانونمند فروم هست.

** اتفاقا همین که دیروز ادمین دم گوشی به شما تذکر داد نشان از بی احترامی به بقیه هست چون ایجاد یک سمت یعنی تغییر کلی، اون موقع که ایجاد شد هدف راهنمایی ادمین بود تا دوره انتقال راحت تر انجام شود ( بخش صاحب نظران آقا مهرداد بیان کردند) حال اینکه ادمین وظایف شما را گسترش داده اند نشانه خوبی نیست. در ضمن تاجایی یادم هست، خودتان به بنده زمانی تاکید کردید که رسیدگی به شکایات و اعتراضات در اختیار مدیران ارشد هست. اینکه این اختیارات با شما در حال حرکت هست باز نشان خوبی نیست.

البته تاکید می کنم، فروم صاحب دارد و ادمین محترم اختیار داره فروم هستند، ولی تنها خواسته حقیر این هست که حداقل احترام قوانینی که خودشان وضع می کنند را داشته باشند تا ما بدانیم که کجا خط قرمز هست.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

1.مرسی بابت پیگیرتون و وقتی که می زارید محمدجان.
    2. من که گفتم هردوش، شما یکبار معذرت بخواهید، همین حذف تاپیکهای اعتراض بهترین موقع برای نشان دادن حسن نیت هست. بعد هم رفته رفته سعی می کنیم به همه جا تعمیم بدهیم.

* انجمن گفتگو یعنی بیان نظر شخصی، حال برخی مواقع مثل الان براساس شواهد هست، که عرض کردم همین 5 روز می توانم اینقدر مثال بیاورم که نشان از اوضاع نه چندان قانونمند فروم هست.

** اتفاقا همین که دیروز ادمین دم گوشی به شما تذکر داد نشان از بی احترامی به بقیه هست چون ایجاد یک سمت یعنی تغییر کلی، اون موقع که ایجاد شد هدف راهنمایی ادمین بود تا دوره انتقال راحت تر انجام شود ( بخش صاحب نظران آقا مهرداد بیان کردند) حال اینکه ادمین وظایف شما را گسترش داده اند نشانه خوبی نیست. در ضمن تاجایی یادم هست، خودتان به بنده زمانی تاکید کردید که رسیدگی به شکایات و اعتراضات در اختیار مدیران ارشد هست. اینکه این اختیارات با شما در حال حرکت هست باز نشان خوبی نیست.

البته تاکید می کنم، فروم صاحب دارد و ادمین محترم اختیار داره فروم هستند، ولی تنها خواسته حقیر این هست که حداقل احترام قوانینی که خودشان وضع می کنند را داشته باشند تا ما بدانیم که کجا خط قرمز هست.
    1.خواهش میکنم؛ انجام وظیفست عطا جان.
    ۲. همونطور که خودم یکبار پاسخ دادم و ادمین هم اینجا پاسختون رو دادند؛ حذف شدن اعتراضات طبق قرار قبلی انجام شده و اشتباهی درش نیست.

*. با مفهوم نظرتون موافق هستم. البته معنی لغت "انجمن" اون نیست؛ بلکه خود انجمن محلی برای بیان نظرات و تجربیات شخصیست. ادمین؛ من و مدیران ارشد غیر از پاسخگویی به اعتراضات مسولیت های دیگه ای هم داریم و برخی اوقات الویت با مسولیت های دیگست و باعث میشه که شما شاهد حضور آنلان ما باشید بدون رسیدگی به اعتراضات. خصوصا اینکه اعتراضات شما به شکلی ادامه دار هست که اکثرا از جواب ما قانع نمیشد و با نظر ادمین تمام میشه! در نتیجه دیگه دارم میبینم که ناخواسته ترجیح ما این شده که پاسخ شما رو خود ادمین بیان و بدن. که با توجه به مسولیت های ادمین کمی زمان میخواد.

**. مسولیت های گروه های کاربری اجرایی به مرور زمان تغییر میکنه؛ همونطور که از روز اول خیلی از مسولیت ها تغییر کرده و یا اصلا به وجود اومده. درضمن شما مدت زیادی هست که جزو صاحبنظران سایت نیستید و طبیعی هست که در جریان خیلی از امور و اصلاحات نباشید.

ApplyAbroad Hero

* خوب اکثرا اعتراضات بنده به مدیران ارشد بوده هست، در نتیجه ادمین ( جدیدا شما با سمت جدید) می تونستند رسیدگی کنند. ولی دلیل اصلیش مقاومت مدیران ارشد در قبول اشتباه خودشان بوده هست. که با یک معذرت خواهی ساده حلی میشد. ادامه دار بودن اعتراض به این دلیل بوده نه قانع شدن یا نشدن بنده.

** محمدجان، چرا سعی می کنید قضیه رو به با بحث کلامی منحرف کنید، من از حرفهای خودتان نتیجه گرفتم که این مساله درگوشی بین ادمین و شما بوده و اختیارات شما با خرد اسکایپی ( یعنی تماس های خارج از فروم) افزوده شده هست. و اصلا بحث مربوط به انجمن صاحب نظران نبود. همین الان هم اگر صاحب نظری بیان و بگویند که حرفتان چند پست بالاتر درست نبود و ادمین با اعلام قبلی شما رو مسئول رسیدگی به اعتراضات کرده اند. بنده به صورت رسمی از شما معذرت خواهی می کنم.
    ویرایش توسط attanew : April 4th, 2012 در ساعت 12:53 AM

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

عطا جان، من قصد ورود به این تاپیک رو نداشتم. جدای از اینکه من با پیشنهاد شما موافق هستم یا مخالف، یه نکته رو لازم میدونم خدمت شما بگم.
    مطابق با عنوان تاپیک این موضوعی که شما ایجاد کردید یک اعتراض نیست، پس محمد (هلندون) برای ورود به بحث و پاسخگویی نیاز به کسب مجوز نداره و میتونه نظر خودش رو بگه. یک بار دیگه عنوان موضوع رو مرور کنیم:
    پیشنهاد تجدید نظر در نحوه ی مدیریت فروم ( اعتراض نیست )

همچنین، جایی که شما این بحث رو باز کزدید قسمت پیشنهادات هست و اعتراض ندارید. اما د رعمل این تاپیک به نوعی به تاپیک اعتراض تبدیل میشه، در این صورت اگه تمایل دارید همین روند ادامه پیدا کنه میتونید از مدیران بخواهید که موضوع شما رو به بخش اعتراضات منتقل کنن.

اما چرا میگم به تاپیک اعتراض تبدیل شده؛ شما در عنوان موضوع پیشنهاد تجدید نظر در نحوه مدیریت رو مطرح کردید، یعنی یک روند و الگوریتم رو میخاهید اصلاح کنید. برای بررسی این الگوریتم باید منطق الگوریتم رو بررسی کنید و اشتباهات من نوعی به عنوان مدیر یا کاربر رو از این تحلیل و پیشنهادتون مجزا کنید. ممکنه من به عنوان اشتباهاتی کرده باشم، اما ممکنه این اشتباه به خاطر عدم اطلاع من از همین الگوریتم بوده باشه و نه به خاطر نقص این الگوریتم.

در قسمت پیشنهادات خیلی خوبه که این الگوریتم، مستقل از اشخاص، بررسی بشه و در قسمت اعتراضات به اشخاص بپردازید. بدیهی ست که این الگوریتم همون روند کلان تصمیم گیری های مدیریتی هست و نه جزئیات و اشتباهات جزئی حتی اگه تعداد اشتباهات جزئی بیشتر باشه.

من قصد ادامه دادن نوشتن پست در این تاپیک رو ندارم، صرفا به نظرم اومد این مطلب میتونه کمک کنه که همه ما هر روز بهتر بشیم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Hero

میلاد جان، مرسی از تذکرتون

هدف اصلی همون تغییر نحوه ی مدیریت بود، یک پیشنهاد برخلاف اعتراض نیاز به جواب داده شدن ندارد. تنها یک پیشنهاد هست. البته باید اعتراف کنم که خوبخود بحث منحرف شد. به هر حال تنها یک مورد رو عرض کنم، بحث سر ورود محمد عزیز اینجا نبود، بحث سره جمله ایشان بود که فرمودند بنده مسئول رسیدگی به اعتراضات هستم. به نظر من هم این بحث تمام شده هست چون بنده چند پیشنهاد داشتم که مطرح کردم و مدیریت کاملا مختار هست که آیا نیاز به تغییر می ببیند یا خیر! برخلاف اعتراضی که همچنان د رتاپیک اعتراضات در جریان هست.

* عذر خواهی هنگام اشتباه بدون جدل
    ** اهمیت دادن به نظر عموم

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

میلاد جان، مرسی از تذکرتون

هدف اصلی همون تغییر نحوه ی مدیریت بود، یک پیشنهاد برخلاف اعتراض نیاز به جواب داده شدن ندارد. تنها یک پیشنهاد هست. البته باید اعتراف کنم که خوبخود بحث منحرف شد. به هر حال تنها یک مورد رو عرض کنم، بحث سر ورود محمد عزیز اینجا نبود، بحث سره جمله ایشان بود که فرمودند بنده مسئول رسیدگی به اعتراضات هستم. به نظر من هم این بحث تمام شده هست چون بنده چند پیشنهاد داشتم که مطرح کردم و مدیریت کاملا مختار هست که آیا نیاز به تغییر می ببیند یا خیر! برخلاف اعتراضی که همچنان د رتاپیک اعتراضات در جریان هست.

* عذر خواهی هنگام اشتباه بدون جدل
    ** اهمیت دادن به نظر عموم
    متاسفانه وقتی یک موردی به صورت اعتراضی عنوان میشه؛ بنده ناگزیر به پاسخگویی میشم اگرچه تا حدی ممکنه که بحث از موضوع اصلیش منحرف بشه.
    دوتا مورد رو کوتاه عرض میکنم که:
    ۱. board member سطح دسترسیش تا انجمن ادمین هاست یعنی علاوه بر بخش صاحبنظران؛ مدیران؛ مدیران بخش و مدیران ارشد؛ به انجمن ادمین ها هم دسترسی داره. بنابراین برخی از صحبت ها و تصمیم گیری های که بین من و مهرداد مطرح میشه و انجام میشه در بخش ادمین ها هم میتونه بشه. در واقع میخوام این رو عرض کنم که لزوما صاحبنظران نمیتونن در رابطه با گفتگو های من و ادمین به شما گواهی بدند که این صحبت ها مطرح شده یا خیر. درضمن اگر من میام و پاسخی به اعتراض/ پیشنهاد شما میدم دلیلش احترامیست که برای شما و اعتراض/پیشنهاد مطرح شده قایل شدم . به کلام دیگه بنده از شما ابایی ندارم که بخوام خلاف واقع موردی رو عرض کنم که شما از من شاهد از صاحبنظران میخوایید! از این به بعد هم سعی میکنم که پاسخ مستقیم به شما ندم! چرا که به نظر من استمرار اعلام وجود در تاپیک اعتراضات و پیشنهادات آن هم به شکلی که صریح صحبت نمیشه معنیش چیزی غیر از خودنمایی نیست! قبلا شک داشتم در رابطه و یک نظر سنجی در بخش مدیران در رابطه با علت اعتراضات شما راه انداختم؛ متاسفانه جمعبندی نظرات مدیران هم خلاف نظر من رو نشون نداد. امیدوارم که زودتر جایگاه خودتون رو بهتر در فروم پیدا کنید و مثل سایرین به کاربران فروم کمک کنید.
    ۲. تصمیمات مربوط به تغییر مسولیت های گروه های کاربری همیشه با نظر گروه های کاربری بالاتر و ادمین انجام میشه و جهت اطلاعتون عرض میکنم که از زمان محسن هم که برای اولین بار board member داشتیم ایشون امکان رسیدگی به اعتراضات رو داشتن و یکی دوبار هم استفاده کردند.

ApplyAbroad Hero

متاسفانه وقتی یک موردی به صورت اعتراضی عنوان میشه؛ بنده ناگزیر به پاسخگویی میشم اگرچه تا حدی ممکنه که بحث از موضوع اصلیش منحرف بشه.
    دوتا مورد رو کوتاه عرض میکنم که:
    ۱. board member سطح دسترسیش تا انجمن ادمین هاست یعنی علاوه بر بخش صاحبنظران؛ مدیران؛ مدیران بخش و مدیران ارشد؛ به انجمن ادمین ها هم دسترسی داره. بنابراین برخی از صحبت ها و تصمیم گیری های که بین من و مهرداد مطرح میشه و انجام میشه در بخش ادمین ها هم میتونه بشه. در واقع میخوام این رو عرض کنم که لزوما صاحبنظران نمیتونن در رابطه با گفتگو های من و ادمین به شما گواهی بدند که این صحبت ها مطرح شده یا خیر. درضمن اگر من میام و پاسخی به اعتراض/ پیشنهاد شما میدم دلیلش احترامیست که برای شما و اعتراض/پیشنهاد مطرح شده قایل شدم . به کلام دیگه بنده از شما ابایی ندارم که بخوام خلاف واقع موردی رو عرض کنم که شما از من شاهد از صاحبنظران میخوایید! از این به بعد هم سعی میکنم که پاسخ مستقیم به شما ندم! چرا که به نظر من استمرار اعلام وجود در تاپیک اعتراضات و پیشنهادات آن هم به شکلی که صریح صحبت نمیشه معنیش چیزی غیر از خودنمایی نیست! قبلا شک داشتم در رابطه و یک نظر سنجی در بخش مدیران در رابطه با علت اعتراضات شما راه انداختم؛ متاسفانه جمعبندی نظرات مدیران هم خلاف نظر من رو نشون نداد. امیدوارم که زودتر جایگاه خودتون رو بهتر در فروم پیدا کنید و مثل سایرین به کاربران فروم کمک کنید.
    ۲. تصمیمات مربوط به تغییر مسولیت های گروه های کاربری همیشه با نظر گروه های کاربری بالاتر و ادمین انجام میشه و جهت اطلاعتون عرض میکنم که از زمان محسن هم که برای اولین بار board member داشتیم ایشون امکان رسیدگی به اعتراضات رو داشتن و یکی دوبار هم استفاده کردند.

محمد عزیز

1. همین پاراگراف شما، حمله ی شخصی می باشد و خلاف قانون فروم ( خودنمایی کردن، جایگاه خودتان را بدانید و ...). به هرحال حتی اگر بنده برای خودنمایی در تاپیک اعتراض* باشم خلاف قانون عمل نکردم. خواستن مدرک از شما یا حتی ادمین چیز عجیبی نیست که شما رو برافروخته است، خلاصه هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نتوان نقدش کرد.

2. موقعی برد تشکیل شد، بنده در جریان آن بودم و بحث ما سر گسترش قدرت کاری شماست، و تضعیف مدیران ارشد دیگر، و الی آخر بود آنهم به گفته ی خودتان با گوشزد ادمین بدون مشورت با صاحبنطران ( باز خودتان گفتید که شده هست).

* بعد از انجام وظیفه ی بنده در سمت مدیریت ارشدی فروم، به وضوح حاشیه امنیتی باور نکردی رو برای مدیران ارشد رو مشاهده کردم، به همین خاطر همواره سعی کردم تا مدیران بالاتر را در برابر قانون خود نوشته پاسخگو کنم. ولی متاسفانه ماها عملمان مثل ناموس می ماند و عذرخواهی به خاطر قصوراتمان امکان ناپذیر." پاسخگویی قادرین برای اهل این دیار یک آرزوی دست نیافتنی هست".

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)