نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: احتياج فوری به سيلابس(syllabu) درس رياضيات عمومی در دانشگاه آزاد

Banned

پیش فرض احتياج فوری به سيلابس(syllabu) درس رياضيات عمومی در دانشگاه آزاد

سلام بنده احتياج دارم به يک پی دی اف يا يک فايل يا لينکی که نشون دهنده جزئيات درس رياضيات عمومی دانشگاه آزاد باشه لطفاً کمک کنيد خيلی سريع احتياج دارم

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : احتياج فوری به سيلابس(syllabu) درس رياضيات عمومی در دانشگاه آزاد

درود
    کتاب ریاضی عمومی جورج توماس رو باز کن و بستگی به رشته ات عناوین رو بنویس.
    مثلا" برای رشته شیمی ریاضی 1 بفرض:
    از اعداد مختلط و حد تا انتگرال و کاربرد انتگرال و تا پایان سری ها دقیقا" مطالب رو بنویس.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Banned

من رشته مواد بودم البته کاردانی و ما کتاب ليتهلد رو ميخونديم اما من چه شکلی مباحث رو به انگليسی به اين دانشگاه به عنوان سيلابس تحويل بدم؟خيلی زود بايد بدم که به سپتامبر برسم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid77
    سلام

من یک فایل ورد برات درست کردم که کلیه مباحث ریاضیات دوره لیسانس رو در داخلش توضیح دادم . البته این بگم که فقط قسمتهایی که فارسی است مربوط به شما می شه

موفق باشید
    حميد عزيز دستت درد نکنه
    من برای ليسانس در رشته بيزينس اقدام کردم بهم گفتن بايد امتحان ورودی رياضی بدم من اما من کاردانی مواد گرايش ريختگری دارم و بهم رياضی پيش نياز خورد و يک رياضی عمومی هم گذروندم
    حالا به من گفتن سيلابس دروس رو بده که اگه قبول کردن امتحان ورودی ندی.
    حالا اين سر فصل ها که دادين مال رياضيات عمومی هست فقط؟واسه رياضی پيش نياز يا به عبارتیMath Pre-university چی بگم؟

Banned

سلام

من یک فایل ورد برات درست کردم که کلیه مباحث ریاضیات دوره لیسانس رو در داخلش توضیح دادم . البته این بگم که فقط قسمتهایی که فارسی است مربوط به شما می شه

موفق باشید
    من تازه متن پيام شما رو خوندم من احتياج به جزئيات دارم.گفتن کلمه " رياضی 1 " واسه دانشگاه خارجی مفهوم خاصی رو در بر نداره!
    اونها ميخوان بدونن من دقيقاً چه مباحثی رو در اين 2 تا درس خوندم.که ببينن احتياج به امتحان ورودی دارم يا خير!

سلام

سیلابس اکثر دانشگاههای ایران و دنیا برای ریاضی 1 و 2 اینها تقریبا یکی هستش... شما با عنوان "calculus " syllabus leithold توی گوگل یه جستجو بکن بعد چند تا از لینکهاش رو باز کن و هر مبحثی که برات آشنا به نظر رسید و خونده بودی رو کپی کن توی یه فایل ورد و براشون بفرست.

مثلا این لینک:

http://www.rowan.edu/open/depts/math...SES/CalcI.html
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    سلام

موفق باشید
    حميد عزيز دستت درد نکنه
    من برای ليسانس در رشته بيزينس اقدام کردم بهم گفتن بايد امتحان ورودی رياضی بدم من اما من کاردانی مواد گرايش ريختگری دارم و بهم رياضی پيش نياز خورد و يک رياضی عمومی هم گذروندم
    حالا به من گفتن سيلابس دروس رو بده که اگه قبول کردن امتحان ورودی ندی.
    حالا اين سر فصل ها که دادين مال رياضيات عمومی هست فقط؟واسه رياضی پيش نياز يا به عبارتیMath Pre-university چی بگم؟
    سلام
    2 قسمت اول این فایلی که برات فرستادم مربوط به ریاضی 1 است و دو قسمت بعدی مر بوط به ریاضی 2 است که اکثر دانشگاهها تقریبا همین سیلابس را دارند . قسمت آخر این فایل را تقریبا می توان مباحث مربوط ریاضی پیش فرض کرد . فکر کنم کل قضیه همین باشه دیگه
    اگه بازم سوال داشتی می تونی یه PM برام بذاری تا شمارمو بهت بدم تا باهام تماس بگیری
    موفق باشی
    HS

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    نقل قول نوشته اصلی توسط goodgirl
    سلام

سیلابس اکثر دانشگاههای ایران و دنیا برای ریاضی 1 و 2 اینها تقریبا یکی هستش... شما با عنوان "calculus " syllabus leithold توی گوگل یه جستجو بکن بعد چند تا از لینکهاش رو باز کن و هر مبحثی که برات آشنا به نظر رسید و خونده بودی رو کپی کن توی یه فایل ورد و براشون بفرست.

مثلا این لینک:

http://www.rowan.edu/open/depts/math...SES/CalcI.html

ممنون از شما دوست عزيز
    خواستم اينکار رو بکنم اما گيج شدم يک پی دی اف پيدا کردم صفحه اول مطمئنم که داشتيم حالا نميدونم مال رياضی پيش دانشگاهی بود يا رياضی عمومی!ميشه يه نگاه بندازين؟کسی ميتونه زحمت ترجمه اين صفحه اول رو با توجه به اصطلاحات رياضی بکشه؟واقعاً ممنون ميشم

Cartesian coordinate system, polar coordinate system, complex numbers(sum, product, geometric representation), representing complex numbers in polar coordinate system, function , algebra of functions, limit and limit theorems involving infinity, left hand and right hand limit, derivative, derivative rules, inverse function and its derivative, derivative and inverse functions of Trigonometric functions, Rolle's theorem, mean value theorem ,Taylor expansions, geometric and physical applications of derivatives, curves and derivatives in polar coordinates, derivatives and finding roots of equations, integral of continuous functions and piecewise-defined functions, fundamental theorem of Calculus , Approximate calculation of definite integrals, Applications of the definite integral (calculating surface area, volume, arc length, moment and center of mass, work,… in Cartesian and polar coordinate systems), Logarithm and exponential functions and their derivatives, hyperbolic functions, methods of integrations ( substitution, integration by parts ,…) , sequence and series and related theorems, Power Series, Taylor's theorem with remainder.

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Banned

وای من به شدت ممنون و خجالت زده هستم
    فقط اگه لطف کنيد بگيد که اين جزئيات که ترجمه کرديد واسه رياضی يک و پيش نياز کافی هستن يا چيزی اضافه کنم؟
    باز هم ممنونم

خواهش میکنم.

بله کافیه ...بهشون بگید من : pre-calculus و calculus پاس کردم و اینم سیلابسش هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)