صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 99

موضوع: Michigan State University

پیش فرض پاسخ : Michigan State University

من امروز قسمت Massages پورتالم رو چک کردم دیدم که Linda در تاریخ 13 فوریه از من پرسیده که :
    Do you have a scholarship or fellowship from your country and/or place of employment?
    خیلی ناراحت شدم که زودتر ندیدم این پیام رو. حالا واسش پیغام زدم که نه من از جایی منبع مالی ندارم.
    منظورش از این سوال چی بوده؟ کسی هست که از اون هم پرسیده باشه این سوال رو؟

بهش دیروز ایمیل زدم که آقا وضعیت پذیرش ما چی شد؟ جواب داد که : I regret that inform you that your name is not on the admitted applicant for Spring2014.
    بهش امروز جواب دادم که خواهر من، من واسه Fall2014 اپلای کردم. کلاً سیستم مارو ریخت به هم.
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

نقل قول نوشته اصلی توسط jacob2014 نمایش پست ها
    من امروز قسمت Massages پورتالم رو چک کردم دیدم که Linda در تاریخ 13 فوریه از من پرسیده که :
    Do you have a scholarship or fellowship from your country and/or place of employment?
    خیلی ناراحت شدم که زودتر ندیدم این پیام رو. حالا واسش پیغام زدم که نه من از جایی منبع مالی ندارم.
    منظورش از این سوال چی بوده؟ کسی هست که از اون هم پرسیده باشه این سوال رو؟

بهش دیروز ایمیل زدم که آقا وضعیت پذیرش ما چی شد؟ جواب داد که : I regret that inform you that your name is not on the admitted applicant for Spring2014.
    بهش امروز جواب دادم که خواهر من، من واسه Fall2014 اپلای کردم. کلاً سیستم مارو ریخت به هم.
    منظور از scholarship or fellowship منبع مالی نیست. منظور اینه که قبلا جایی بورس داشتید یا خیر.
    در واقع یه جور سابقه برد جوایز هست. یه چیزی که تو رزومه به عنوان مایه افتخار ذکر میشه.

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

دوستان کسی هست هنوز منتظر باشه؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    دوستان کسی هست هنوز منتظر باشه؟
    بلی دوست عزیز .... من بیزینس اپلای کردم و هنوز هیچ خبری نشده ولی فک کنم دیگه نباید خیلی امیدوار باشم
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

سلام منم این دانشگاه اپلای کردم ولی هنوز جواب ندادن. خیلی دیگه داره دیر میشه.

آخه هایزنبرگ عزیر رشته ی ما علوم انسانی است و معمولا نمیشه با یه استاد هماهنگ کرد از قبل. میگن باید اول پذیرش بگیرید بیایید بعدش در مورد ریسرچ صحبت میکنیم. یعنی امیدی هست واسه پذیرش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zsha نمایش پست ها
    گویا دانشکده عمرانش هم همین بساطه.
    من حرفمو پس میگیرم. خیلی هم جواب دادن.
    ریجکت شدم با اینکه مدارکم کامل نبود. اگه جواب نگرفتید حتما تو لیست انتظار و رزرو یا همچین چیزی هستید.

آقا اینا جدا خجالت نمیکشن؟ جواب که نمیدن هر چی هم میل میزنیم کسی نیست جواب بده بگه چرا جواب نمیدن یا حداقل بگن ریجکتیم. این چه وضعیه! باز بابا ایران خودمون حداقل میشه تو اتاق های اداری دوید ولی اونجا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnsoleimani نمایش پست ها
    آقا اینا جدا خجالت نمیکشن؟ جواب که نمیدن هر چی هم میل میزنیم کسی نیست جواب بده بگه چرا جواب نمیدن یا حداقل بگن ریجکتیم. این چه وضعیه! باز بابا ایران خودمون حداقل میشه تو اتاق های اداری دوید ولی اونجا ...
    بعد از اعلام دور اول پذیرشها همه دانشگاه ها همین وضعیته. منم به این چندتای باقی مونده ایمیل زدم که بیجواب موند.
    نه میخوان امید الکی به اونایی که تو لیست امتظارن بدن و نه میخوان صد درصد ردشون کنن.
    چاره فقط و فقط صبر است و بس.
    کسی که از ره تقوا قدم برون ننهاد - به عزم میکده کنون سر سفر دارد
    دل شکسته ی حافظ به خاک خواهد برد - چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط zsha نمایش پست ها
    بعد از اعلام دور اول پذیرشها همه دانشگاه ها همین وضعیته. منم به این چندتای باقی مونده ایمیل زدم که بیجواب موند.
    نه میخوان امید الکی به اونایی که تو لیست امتظارن بدن و نه میخوان صد درصد ردشون کنن.
    چاره فقط و فقط صبر است و بس.
    منم امروز زنگ زدم بهشون گفتن جواب بعضی ها اومده ولی سری دیگه معلوم نیست کی بیاد. گفتن شاید تا آخر May طول بکشه!!!