صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 99

موضوع: Michigan State University

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Michigan State University

نقل قول نوشته اصلی توسط salman14 نمایش پست ها
    فقط معدل نیست از ان مهمتر نمرات آزمون هاته که اینجا خیلی مهمه مخصوصا GRE!! اینجا برای مهندسی کمیته محوره!
    اره با روش WES اگه بخام حساب کنم بالای 3 میرسه چون دوتا درس افتاده دارم و اگه بخام 60 تای اخری محاسبه کنم خبلی بیشتر 3 میشه.
    یعنی اگه حتی استاد هم اوکی بده باز هم کمیته میتونه مخالفت کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    اره با روش WES اگه بخام حساب کنم بالای 3 میرسه چون دوتا درس افتاده دارم و اگه بخام 60 تای اخری محاسبه کنم خبلی بیشتر 3 میشه.
    یعنی اگه حتی استاد هم اوکی بده باز هم کمیته میتونه مخالفت کنه؟
    دروس افتاده حساب نمیشه! ( خداروشکر شعورشون از دانشگاهای ایران خیلی بالاتره! ) ببین مگه اینکه استاد جزو کمیته باشه! معمولا اگه کمیته رد کنه استاد کاری نمیتونه بکنه مگه اینکه خیلی نفوذ داشته باشه! به نظرم پیشداوری نکن و اپلای کن. کلا چیزی روش ننوشته! بودن کسایی که با اپلیکشن متوسط پذیرش گرفتن و کسایی هم که با اپلیکشن قوی رد شدن!

سلام دوستان
    کسی میدونه چطور میتونم برای این دانشگاه reapply کنم. ممنون میشم زود جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران اهواز

سلام
    میشه در مورد ریکام های میشیگان یکم توضیح بدین؟ من الان رفتم پروسه اپلای رو انجام بدم فقط ازم آدرس خواست! واسه دپارتمان عمران دارم اپلای میکنم. یکی از استادام ایران نیست، اگه ریکام پستی بخوان خیلی بد میشه خواهشا اگه میدونین توضیح بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng

سلام دوستان ، میخواستم ببینم به نظر شما من برای مستر مکانیک تو این دانشگاه شانسی دارم یا نهکاشناسی مکانیک جامدات معدل 16.2زبان تافل 103مقاله ندارم ولی دو بار در مسابقات خودروی الکتریکی شریف شرکت کردم .ممنون

سلام.
    توی اپلیکیشن آنلاین میگه که باید یه فرم در مورد استطاعت مالی پر بشه و به همراه Bank Statement فرستاده بشه (البته بعد سابمیت اپلیکیشن).
    Complete the following affidavit of support information. Click on the "Print Affidavit of Support" link once your application is submitted, then send the completed form with a bank statement with the name of the account holder in English.
    مگه Bank Statement رو بعد پذیرش بدون فاند یا فاند نا کافی نمیگیرند؟ چرا الان؟ واجبه؟
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

سلام.
    من تافل و جی آر ای رو با ETS ریپورت کرده ام.
    ریزنمرات را دوستان چطور فرستاده اند؟ پست کرده اید؟
    ممکنه الان فقط ریزنمرات غیررسمی صادره از دانشگاه را فقط در Student Portal آپلود کنم؟ یکی از مواردی که میشه آپلود کرد همین ریزنمرات هست ولی یک لینک فقط برای Transcript بود (بدون s!) و من هم مجبور شدم هر دو رو توی یک پی دی اف بذارم و آپلود کنم.
    مشکلی که پیش نمیاد؟
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    توی اپلیکیشن آنلاین میگه که باید یه فرم در مورد استطاعت مالی پر بشه و به همراه Bank Statement فرستاده بشه (البته بعد سابمیت اپلیکیشن).
    Complete the following affidavit of support information. Click on the "Print Affidavit of Support" link once your application is submitted, then send the completed form with a bank statement with the name of the account holder in English.
    مگه Bank Statement رو بعد پذیرش بدون فاند یا فاند نا کافی نمیگیرند؟ چرا الان؟ واجبه؟
    ممنون
    خب کسی جواب نداد و خودم جوابشو پیدا کردم. می گم شاید به درد یکی دیگه بخوره.
    توی فرم آنلاین مقدار ساپورت رو حد واقعی توانم ذکر کردم. (فقط هزینه های زندگی رو وارد کرد).
    توی سایت دانشکده (مهندسی شیمی و مواد) هم گفته که این Bank statement رو فقط متقاضیان ارشد آپلود کنند در Student Portal؛ و بنابراین چیزی نفرستادم...
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک-فردوسی مشهد

سلام. دوستان کسی هست که امسال اینجا واسه PhD اپلای کرده باشه؟ مخصوصا بچه های مکانیک. نمیدونید کی جواب میدن؟

سلام
    من یکی از دوستانم (خانم هستن) دو هفته دیگه میرن ان اربور
    دنبال یه جا برای اسکان یا هم خونه میگیردن
    ممنون میشم اگه خودتون کسی رو میشناسید یا جایی رو میتونین بهم معرفی کنین که کمکشون کنه
    ممنون میشم جواب بدین
    چون واقعا مستاصل شده