صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 99

موضوع: Michigan State University

پیش فرض پاسخ : Michigan State University

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_1966_85 نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از دوستانم (خانم هستن) دو هفته دیگه میرن ان اربور
    دنبال یه جا برای اسکان یا هم خونه میگیردن
    ممنون میشم اگه خودتون کسی رو میشناسید یا جایی رو میتونین بهم معرفی کنین که کمکشون کنه
    ممنون میشم جواب بدین
    چون واقعا مستاصل شده
    دانشجو ایرانی اونجا زیاد هست می تونن در خواست بدن چند روز با یکی همخونه بشن. بعدشم ann arbor با east lansing حدود 100 کیلومتر فاصله داره. اسپم ندین لطفا روی همه تاپیکا

سلام
    دوستان کسی از دانشگاه ایسترن میشیگان اطلاع داره؟که چه جور دانشگاهی هست؟ارزش اپلای داره یا نه؟
    و اینکه ایا کسی رو میشناسید که امسال اونجا اپلای کرده باشه؟

سلام.
    کسی از دوستان از اینجا خبری گرفته؟
    من 29 دسامبر اپلای کردم و جی آر ای هم 30 ام دسامبر فرستادم و امروز خیلی اتفاقی توی قسمتی از پروفایلم دیدم که تافل رسیده ولی جی آر ای نه!
    طبق ای تی اس، تافل 31 دسامبر باید رسیده باشه و توی پروفایلم زده که تافل 16 ژانویه رسیده! چقدر کندند...
    برای پیگیری باید به دانشکده ایمیل بزنم یا Grad office؟
    توی Grad office نوشته که پرونده ها اول توی دانشکده ها بررسی میشه و ایمیل رو جواب نمیدند.
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام دوستان
    چندین بار به تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ایمیل زدم که جواب ها رو کی اعلام میکنن اما هیچ جوابی ندادن...
    کسی جوابی گرفته از اینجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط russel2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندین بار به تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ایمیل زدم که جواب ها رو کی اعلام میکنن اما هیچ جوابی ندادن...
    کسی جوابی گرفته از اینجا؟
    سلام.
    کلا شما باید به دانشکده ایمیل بزنین نه دانشگاه؛ خود دانشکده هم زیاد جوابگو نیست چه برسه به دانشگاه!!!
    من هم خیلی وقته اپلای کرده ام و دیروز که ایمیل دادم گفتند تا 15 آوریل معلوم میشه؛ به نظرم صبر کردن که آفرهایی که به بقیه داده ان تکلیفش مشخص بشه.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.

Junior Member

سلام
    بله حرف شما درسته. بنده این کارو هم برای دانشکده و هم دانشگاه انجام دادم اما جوابی از هیچ کدوم نیومد!
    منم با نظر شما موافقم. احتمال زیاد منتظر نتیجه آفرهای قبلی هستن
    امیدوارم خبرهای خوبی بشنوید
    موفق باشید

Junior Member

دوستان امسال کسی اینجا پذیرش نگرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    کلا شما باید به دانشکده ایمیل بزنین نه دانشگاه؛ خود دانشکده هم زیاد جوابگو نیست چه برسه به دانشگاه!!!
    من هم خیلی وقته اپلای کرده ام و دیروز که ایمیل دادم گفتند تا 15 آوریل معلوم میشه؛ به نظرم صبر کردن که آفرهایی که به بقیه داده ان تکلیفش مشخص بشه.
    موفق باشی
    سلام دوستان.
    خب بالاخره منم ریجکت شدم؛ حتی نمره جی آر ای رو وارد پروفایلم نکرده بودند و خیلی ایمیل دادم و زنگ زدم برای این ریپورت و همه میگفتند مسئولیت ما نیست.
    این جا یکی از معدود جاهایی بود که گفته بود جی آر ای رو باید برای دانشکده ریپورت کنی و منم ریپورت کردم ولی اصلا اضافه نشد. Grad school هم گفت اگه برای دانشگاه ریپورت کرده ای، میرسه بعد یکی-دو هفته و اگه برای دانشکده، باید خودشون اضافه کنن! هیچ کس هم جوابگو نبود و آخر ریجکت اومد.
    به نظرم اگه مثل بیشتر دانشگاه ها برای Grad school ریچورت کرده بودم بهتر بود.
    البته با بودن جی آر ای هم شانسم خیلی بالا نبود به خاطر اسپیک 20 (دانشکده مینیمم اسپیک رو 24 زده فکر کنم).
    نکته آخر این که گفته بود به هر کسی که پذیرش میگرفت ما فاند میدادیم و پارسال از 173 نفر، 18 تا رو گرفته (احتمالا مستر و PhD با هم- دانشکده مهندسی شیمی و مواد که با هم هستند).
    موفق باشین

سلام دوستان. کسی میدونه واکسن هایی که باید زد چیا هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان یک سوال تخصصی داشتم

من 19 سالمه و دانشجو کارشناسی مهندسی نرم افزار فردوسی هستم ولی بخاطر حمایت خانواده و تحقیقات گسترده و وسیعی که انجام دادم تصمیم به آغاز تحصیلاتم در ایالت متحده گرفتم در رشته computer science .آیلتس اکادمیک 7 دارم و با ریز نمرات لیسنینگ 8 ریدینگ 7.5 اسپیکنیگ 6.5 و ورایتینگ 6، موفق به دریافت پذیرش از دو دانشگاه شدم( به دلیل نداشتن نمره SAT خیلی از دانشگاه بآمریکا اجازه پذیرش نمیدن)

اولیش دانشگاه Michigan State University تو East Lansing ایالت میشیگانه که بر اساس رنکینگ us news دانشگاه 82 دنیاست و طبق رنکینگ webometric هم 30 دنیا و طبق لیست دانشگاه های وزارت علوم جز دانشگاه های ممتاز محسوب میشه.

شهریه سالیانه msu پس دریافت بورسیه برای دانشجویان بین المللی وجود داره برام نزدیک 46000 تا در سال در میاد

بدون در نظر گرفتن امکان On-campus Employment

و دانشگاه تعدادی نچندان کمی بورسیه Departmental داره و برای بورسیه های دانشکده مهندیسیشم میشه بعد ترم براش apply کرد و همچنین یک تعداد بی شماری بورس ورزشی که 4 تاش تو رشته خودم شنا هستش و از اونجایی که عضو تیم شنا دانشگاهمون هستم شنا به دریافتشون نا امید نیست ولی با این فرض دارم میرم جلو که هیچ کدوم از این بورسیه ها نتونم بگیرم چون متاسفانه زیاد درست توضیح نداده شرایطش رو و فقط تاریخ آپلای رو بیان کرده

دانشگاه بعدی دانشگاه Bowling Green State University تو یکی از شهر های ایالت اوهایوست که تو رو us news نیست ولی تو وبو متریک 639 هستش و در درجه ب دانشگاه های وزارت علوم طبقه بندی میشه. شهریه این بعد بورسیه محدود که بهم دادن 27000 تا شده بدون کار کردن و بدون در نظر گرفتن امکان On-campus Employment

حالا اولین چیزی که قطعی اینکه msu خیلی بهتر از bgsu باید باشه و اگه پرداخت شهریش مشکلی نداشته باشه خب انتخاب اون قطعی هستش ول من به دنبال تحصیل چهار ساله نیستم و به فکر اینم که یکسال پس از تحصیلم به یک دانشگاه دیگه که هزینش کمتره و بهتره مثل University of Minnesota ترنسفر کنم حالا موندم آیا این یکسال رو کدوم برم. یکی از دوستان که در ایالت متحده اند و استاد دانشگاه بودن به من میگن BGSU انتخاب کنم و معتقدند در مقطع کارشناسی که یک مقطع general در آمریکا هستش، زیاد تفاوتی نمیکنه که کجا مدرکمو بگیرم و درس ها و کیفیت آموزشی تقریبا یکسانی در اکثر موسسات ارائه میشه و مهم اینکه کارشناسی ارشد و دکترا کجا گذرونده بشه این یک طرف و از طرف دیگه این دانشگاه msu در Subject Ranking ها رشته کامپیوتر science نیست و حتی مهندسی برخی از دانشگاه های داخلی رنگینگ بالاتری از مهندسی این دانشگاه MSU دارن و بیشتر برای رشته های دیگش معروف معتبره و این شک رو در من ایجاد کرده شاید واقعا نیرزه که این همه هزینه صورت بگیره و اون دستمون معتقدند برای تنسفرم gpa کافیه و موسسه بهتر با این هزینه ارزش شاید نداشته باشه ولی دو دل هستم از یک طرفی نمیتونم خودم رو قانع کنم که کیفیت آموزش و اعتبار موسسه ای که جز 750 دانشگاه برتر دنیا هم نیست با دانشگاه 82 دنیا برابر از یک طرف نبود دانشگاه در لیست برترین دانشگاه ها برای Computer Science و رنگینک 112 دانشکده مهندسی دنیا از یک طرف و از طرفه دیگه هزینه بالاترش که کمم نیست منو دو دل گذاشته .

دوستان اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه اگه تا 1 می اقدام نکنم دانشگاه msu برام i-20 صادر نمیکنه

ممنونم