صفحه 54 از 104 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - پرسش های کلی (فدرال و کبک)

با سلام يك سوْال در مورد كبك دارم
    كبك پذيرش پرونده ها را شروع كرده يا نه؟از كدوم سايت مي شود پيگيري كرد؟اگر ممكن هست اطلاع رساني كنيد٠باتشكر

Junior Member

با سلام
    بنده و همسرم برای سال 2015 امتیاز لازم برای تشکیل پرونده داریم،میخواستم بدونم در حال حاضر ما باید فرانسه شروع کنیم...چون هیچ کدوممون فرانسه نمیدونیم.اگه b2 بگیریم دیگه نیاز نیست آیلتس داشته باشیم...دونستن انگلیسی در حد مصاحبه کافیه.؟؟یا باید برا انگلیسی مدرک معتبر ارائه بدیم؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان

قراره اخر آپریل pr کارت من صادر شه به سفارت کانادا در هند

1-اگه من برم کانادا چقدر طول میکشه تا ویزا و بلیط هواپیمای من آماده شه؟
    2-اگه طول میکشه این پروسه ،آیا من میتونم یه شورتکات بزنم بشه از ایران پرواز کنم؟
    3-آیا سفارت کانادا در هند میتونه برای من اسکان بده جایی که بتونم ساکن باشم؟

ضمن اینکه سفارت کانادا از من جواب آزمایش خون و برگه پلیس که نشون بده جرمی مرتکب نشدم رو میخاد

ممنونم

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

با سلام و خسته نباشید.
    من به تازگی اقدام به جمع آوری اطلاعات برای مهاجرت کردم.
    خودم لیسانس ادبیات انگلیسی هستم اما 5 سال سابقه کار مدیریت بازرگانی دارم که ارتباط چندانی به رشته تحصیلیم نداره.
    همسرم برق خونده و سابقه کار هم نداره.
    زبانمون خوبه
    داشتم لیست مشاغل مورد نیاز 2014 رو از لینک http://www.westpass.ca/?page_id=1019 می دیدم.
    اما بسیار نا امید شدم چون فکر کنم اصلا شغلی مرتبط به کار من و همسرم نباشه.
    از اونجایی که اطلاعاتم بسیار پایینه و تازه شروع به تحقیق کردم میشه یه راهنمایی بفرمایید آیا اصلا واجد شرایط هستم؟ چه شغلی مناسبمون هست و اصلا آیا امیدی هست به مهاجرت؟؟؟
    کلا راهنمایی می فرمایید؟ من اصلا نمی دونم روند مهاجرت به چه صورته! تا الانم مطالبی خوندم اما روند کار رو اصلا نمی دونم! از لحظه ای که تصمیم به مهاجرت میگیری تا ویزا دقیقه چه مسیری طی میشه!؟
    با تشکر از مدیران و کاربران عزیز

Senior Member atarod آواتار ها

ویکی تایپک رو مطالعه کنین.

http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7.D8.AF.D8.A7
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.
    خودم لیسانس ادبیات انگلیسی هستم اما 5 سال سابقه کار مدیریت بازرگانی دارم که ارتباط چندانی به رشته تحصیلیم نداره.
    زبانمون خوبه
    داشتم لیست مشاغل مورد نیاز 2014 رو از لینک http://www.westpass.ca/?page_id=1019 می دیدم.
    از اونجایی که اطلاعاتم بسیار پایینه و تازه شروع به تحقیق کردم میشه یه راهنمایی بفرمایید آیا اصلا واجد شرایط هستم؟ چه شغلی مناسبمون هست و اصلا آیا امیدی هست به مهاجرت؟؟؟
    کلا راهنمایی می فرمایید؟ من اصلا نمی دونم روند مهاجرت به چه صورته! تا الانم مطالبی خوندم اما روند کار رو اصلا نمی دونم! از لحظه ای که تصمیم به مهاجرت میگیری تا ویزا دقیقه چه مسیری طی میشه!؟

ApplyAbroad Guru

با سلام و خسته نباشید.
    زبانمون خوبه
    شرایط سیستم جدید مهاجرت سال 2015 را دوستان در تاپیک زیر بطور کامل توضیح داده اند مطالعه بفرمایید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ess-Entry-2015

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

با تشکر از شما دو دوست عزیز
    ویکی رو که مطالعه کردم که بیشتر در مورد تحصیل بود. اما خب من بیشتر به صرف کاری می خوام برم.
    از طرفی ویکی skilled worker رو هم خوندم و با امتیازاتی که دادم فکر کنم 50 و خورده ای بشه.
    فکر می کنید شانس گرفتن ویزام چقدره؟

راستی اون آزمون آنلاین رو هم دادم اما متاسفانه آخرش گفت سایت در حال بازسازیه!
    چند بار تلاش کردم هر بار همین پیام رو داد!

با سلام،
    دوستان من ارشد مهندسی برق گرایش الکترونیک هستم و دارم برای مهاجرت فدرال و کبک اقدام. کارای لازم مثل WES و غیره رو انجام دادم. یه سوال مهم در خصوص کد NOC دارم که هنوز حل نشده. من بیش از 6 سال در یک شرکت مخابراتی کار میکنم و زمینه کاریم بیشتر مخابرات سیستم، الکترونیک دیجیتال و برنامه نویسی کامپیوتری هست. نامه شرح وظایف که از کارفرما میگیرم نیز مطابق این زمینه ها هستش. بین کدهای 2133 و 2147 نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم. ممنون میشم دوستان عزیز (مخصوصان کسانی که تقریباً وضعیت مشابه دارند) راهنمایی نمایند.

2133: مربوط به مهندسی برق و الکترونیک هستش و کسانی که مهندسی برق یا رشته مرتبط خوندن میتونن براش اقدام کنن. من حس میکنم توضیحات این کد بیشتر مربوط به برق - قدرت و برق - کنترل هستش.
    2147: مربوط به مهندسی کامپیوتر هستش و کسانی که مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و مهندسی الکترونیک خوندن میتونن براش اقدام کنن. خیلی از زمینه های برق مانند مخابرات سیستم، پردازش سیگنال، الکترونیک دیجیتال در این کد ذکر شده.

رشته من در دوره لیسانس مهندسی برق گرایش کنترل بود.

ApplyAbroad Guru

با تشکر از شما دو دوست عزیز
    ویکی رو که مطالعه کردم که بیشتر در مورد تحصیل بود. اما خب من بیشتر به صرف کاری می خوام برم.
    از طرفی ویکی skilled worker رو هم خوندم و با امتیازاتی که دادم فکر کنم 50 و خورده ای بشه.
    فکر می کنید شانس گرفتن ویزام چقدره؟

راستی اون آزمون آنلاین رو هم دادم اما متاسفانه آخرش گفت سایت در حال بازسازیه!
    چند بار تلاش کردم هر بار همین پیام رو داد!
    ویکی سایت اطلاعاتش قدیمیه و به روز نیست. باید همان لینک اکسپرس انتری را که خدمتتان دادم بخوانید. ولی اگر در سیستم قدیم زیر 67امتیاز میاورید اصولا در سیستم جدید اصلا نمیتوانید پروفایل باز کنید.
    ویرایش توسط ghlobe : April 28th, 2015 در ساعت 07:02 PM

سلام
    من جواب سوالمو نتوستم پیدا کنم و ممنون میشم کمکم کنین. من رشته تحصیلیم هیچ امتیازی نداره ولی رشته ای که توش کار می کنم امتیاز داره. یعنی رشته کاریم با رشته تحصیلیم متفاوته. امتیاز من چجوری محاسبه میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)