صفحه 9 از 104 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط golpari نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    من يك سوال داشتم مي خواستم بدونم اگه چند ماه بعد از مصاحبه و قبولي بخوام ازدواج كنم مشكلي در روند پرونده ام حساب نمي شه؟ اگه همسرم از 8 امتياز 5 امتياز بياورد چون از سن 3 امتياز و از مدرك 2 امتياز مي آورد (فوق ديپلم دامپزشكي دارند كه در حال حاضر به كار آزاد مشغول هستند و سابقه كار در زمينه رشته ندارند) ممكنه كه ما رو دو نفري دوباره براي مصاحبه بخوان؟ اگه من از زبان فرانسه امتياز بيشتري بگيرم و از 55 امتياز، امتياز بيشتري كسب كنم ممكنه اگه امتيازمون با هم به 64 برسه ديگه ما رو واسه مصاحبه دوباره نخوان؟
    ممنون مي شم راهنماييم كنيد.
    اول اینکه مبارک باشه! دوم اینکه بله باید آپدیت پرونده ها رو دوباره ارسال کنید و اگه همسرتون بتونن مساله مدرک زبان رو حل کنن به احتمال زیاد مشکلی نیست و ایشون هم CSQ رو میگیرن!
    این موضوع هم که گفتید صحیح هست که اگه مدرک زبان شما امتیاز بیشتری رو به شما بده دیگه از انطباق پذیری بگذرن و بدون مصاحبه ویو بشین!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

با سلام و احترام
    آيا ما هم براي مهاجرت بايد در فرودگاه خروجي پرداخت كنيم و چقدر؟(مهاجرت از طريق skilled worker
    2- چه مداركي نياز به ترجمه دارند؟(سند ازدواج-شناسنامه-گواهينامه)

ممنون ميشم پاسخ بدبن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mhy77 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    آيا ما هم براي مهاجرت بايد در فرودگاه خروجي پرداخت كنيم و چقدر؟(مهاجرت از طريق skilled worker
    2- چه مداركي نياز به ترجمه دارند؟(سند ازداج-شناسنامه-گواهينامه)

ممنون ميشم پاسخ بدبن.
    خیر خروجی نمیدید در روی برگه لندینگ نوشته تایید اقامت دایم انرا نشان میدید ولی خیلی از دوستان ما خروجی دادند مبلغش هم 50 هزار تومانه.

Senior Member

با سلام من دو تا سوال دارم
    یکی اینکه اگه توی فرمها destination رو یه شهر بزنی بعد میشه جای دیگه ای لندینگ انجام داد یا باید حتما همونجا بری؟
    دوم اینکه اون sufficient fund باید کلش توی حسابت بمونه یا نیازی به اینکار نیست؟
    ممنون
    Culture lives in everything we do

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    یکی اینکه اگه توی فرمها destination رو یه شهر بزنی بعد میشه جای دیگه ای لندینگ انجام داد یا باید حتما همونجا بری؟
    ممنون
    اگر فدرال باشید هر جا میتونید لند کنید. برای کبک فکر میکنم باید در کبک لند کنید.

ApplyAbroad Veteran

ممنون
    در هر کجا می تونید لندینگ انجام دهید حتی اگر از کبک باشید بسیاری از مهاجرین کبک را دیده ام که در تورنتو لندینگ کرده اند و فعلا که مشکلی هم برایشان پیش نیامده حالا بعد رو نمی دونم اما همانطور که دوستمون گفت فدرال هیچ مشکلی ندارد. اون پول رو هم باید همراه داشته باشید ممکن است در فرودگاه محل لندینگ آفیسر چک کند البته از ما که اصلا سوال هم نکرد.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بله مشکلی نداره هرکسی بخواد در کبک سکنی بگزینه می تونه از مزایای اونجا بهره مند بشه
    در صورتیکه برای کبک اقدام کرده باشید که باید خود مونترال لندینگ کنید و بحث جداگانه ای داره ولی اگه برای فدرال اقدام کرده باشید و بخواهید به کبک بیایید اگه نیوکامر باشید و هنوز یکسال از لندینگتون نگذشته باشه میتونید به کبک بیایید و درخواست بدهید و از امکانات آنجا استفاده کنید و به قول کبکی بشوید... ولی اگر یکسال گذشته باشه و یا حتی کانادایی الاصل باشید برای استفاده از امکانات خاص کبک باید یکسال در کبک اقامت کنید و در اونصورت کبکی محسوب شده و میتوانید از امکانات آنجا استفاده نمایید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member

یعنی اگه همراه نداشته باشبم تحویل مراجع قضایی میشیم؟ یا برمون میگردونن؟ چون من نیازی نمیبینم همون اول 12 میلیون با خودم ببرم، ماهیانه برام از ایران بفرستن واثم بهتره. حالا جایی تو قوانینش دقیق اشاره شده که (حتما) باید ببریم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    در هر کجا می تونید لندینگ انجام دهید حتی اگر از کبک باشید بسیاری از مهاجرین کبک را دیده ام که در تورنتو لندینگ کرده اند و فعلا که مشکلی هم برایشان پیش نیامده حالا بعد رو نمی دونم اما همانطور که دوستمون گفت فدرال هیچ مشکلی ندارد. اون پول رو هم باید همراه داشته باشید ممکن است در فرودگاه محل لندینگ آفیسر چک کند البته از ما که اصلا سوال هم نکرد.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

یعنی اگه همراه نداشته باشبم تحویل مراجع قضایی میشیم؟ یا برمون میگردونن؟ چون من نیازی نمیبینم همون اول 12 میلیون با خودم ببرم، ماهیانه برام از ایران بفرستن واثم بهتره. حالا جایی تو قوانینش دقیق اشاره شده که [FONT="]ⁿ[/FONT](حتما) باید ببریم؟ ممنون
    دوستان توجه كنن كه پاسخ سوالشون در اين تاپيك و اين پست هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post489766
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member

دوست عزیز سوال من دو مورد اجباری بودن به همراه داشتن کل مبلغ sufficient funds (یک نفر 11086 دلار) هنگام ورود به کانادا هست، چون من ترجیح میدم به جای بردن 12 میلیون، بصورت ماهیانه از ایران برام پول بفرستن. حالا جایی در قوانین اداره مهاجرت دقیقا اشاره شده که باید کل پول موقع ورود باهامون باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)