صفحه 104 از 104 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

پیش فرض پاسخ : پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون، من توی سایتها سرچ کردم دیدم نوشتن فرم هاو کارای قانونی داره که شما از پسش برنمیاین باید وکیل بگیرید وگرنه احتمال ریجکتیتون بالاس������بخاطر همین به فکر گرفتن وکیل افتادم...
    در مورد موسسات اخذ پذیرش تحصیلی چه نظری دارین؟اونام میگن به ما بسپارید وگرنه احتمال رد شدنتون زیاده������
    اول از همه بگیم منظور از وکیل چیه:

فقط ۲ گروه در کانادا مجاز به ارایه سرویس مهاجرتی هستند. فقط ۲ گروه

گروه اول: باید عضو فعال کانون وکلای استانی باشند با درجه وکیل یا lawyer, or attorney, barrister & solicitor . پارالیگال ها هم عضو کانون وکلای استانی هستند، اما اجازه ارایه سرویس های مهاجرتی رو ندارند.

گروه دوم : باید عضو فعال سازمان ICCRC باشند با درجه RCIC . توجه کنید که مشاورین تحصیلی با درجه RISIA اجازه ارایه سرویس مهاجرتی ندارند، حتی ویزای تحصیلی هم اجازه رپرزنت کردن کلاینت ندارند.

خوب پس تعریفمون از وکیل رو فهمیدم. فقط و فقط این دو گروه.

حالا ، خیلی از این وکلا دفتر و دستکی در ایران دارند، نماینده دارند، که اساسا فقط باید نقش رابط رو بازی کنند. اگرچه دیده میشه فراتر از شرح قانونی وظیفه رفته و مشاوره هم میدهند که صد درصد تخلف است، من نمیخوام روی قسمت کامنت بگذارم اما نکته اینه که قرارداد شما فقط و فقط باید با فردی که طبق تعریف بالا وکیل مجاز محسوب میشه باشه. بعبارتی دقت کنید که حتما اون فردی که اسم و شماره عضویتش رو چک کردید امضا کننده قرارداد باشه.

حالا چطور بفهمم طرف وکیل یا نه ؟

اگر گروه اول بود، باید سایت کانون وکلای استانی رو چک کنید.

بعنوان مثال کانون وکلای استان انتاریو

اگر گروه دوم بود باید سایت iccrc رو چک کنید.

به تصاویر پیوستی دفت کنید: وضعیت مجوز فردی که چک میکنید باید حتما اکتیو باشه. و نباید ریوک یا ساسپند شده باشه.

-----------

حالا به اصل داستان بپردازیم:

آیا شما حتما باید وکیل استخدام کنید؟

- خیر

آیا داشتن یه وکیل خوب در بالا بردن شانس پرونده تاثیر گذاره؟

-بله

چطور؟

- وقتی توسط یه وکیل خوب رپرزنت بشید، نه نمره زبان شما بالانر میره نه تمکن مالی ، نه وضعیت تاهل شما تغییر میکنه. اما پرونده شما شکل درست تری پیدا میکنی. من همیشه گفتم، یه وکیل خوب، کار رو برای رد کردن ویزا توسط افیسر سخت تر میکنه. نکات ریز و درشتی وجود داره که شما با خوندن ۴ تا فروم و سایت اداره مهاجرت بهش هرگز نخواهید رسید. تجربه و دانشی است که این افراد در طی سال ها کسب می کنند.

شما اگر پروندتون رد بشه، و بخواید به فدرال کورت برید و نظر افیسر رو به چلنج بکشید، همه چیز به پرونده ای که خودتون در گام اول سابمیت کردید بستگی داره. اینکه چقدر اون پرونده خوب و درست تنظیم و ارسال شده. بعبارتی شما در دادگاه نمیتونید مدرک یا نامه یا سند جدید رو کنید. شما فقط میتونید به پرونده که خودتون سابمیت کردید و در مقابل افیسر گذاشتید و افیسر اون رو رد کرد اشاره کنید بدون هیچ تغییر. چون افیسر اون پرونده رو رد کرده، پرونده ای که ساختار درست و خوب از نقطه اول داشته باشه، شانس بسیار بیشتری در مرحله فدرال کورت داره.

بخصوص این روزها که زیااااد پرونده به کورت رفته و اتفاقا جواب مثبت هم گرفتند.

در نهایت اینکه ، کلید رمز داستان در ؛ وکیل خوب ؛ است، اینکه اون خوب رو چطور پیدا کنید، کار سختیه. اما اونی که کار خیلی اسونیه اینه که:

۱- کسی که اصلا وکیل قانونی نیست رو سریع پیدا کنید. اینکه فلان اژانس مسافرتی اینجوری گفته، فلان کس با ویزای تحصیلی الان کاناداست و کانال اینستاگرام داره و مشاوره تحصیلی میده یا فلانی خودش اقدام کرده بود ازش بپرسم ، هیچ وقت موضوع بسیار پر اهمیت مهاجرت خودتون رو به دست این گروه ها نسپارید.
    ۲- حق و حقوق خودتون رو وقتی با یک وکیل قانونی کار میکنید بدونید. بی نهایت دیده شده که حق مردم خورده میشه و اصلا باور ندارند این طرف قانون چقدر ازشون حمایت میکنه. اصلا فلسفه نظام مند کردن این شغل ها و ایجاد کانون وکلا یا مشاورین فقط حمایت از حقوق شماست. فقط کافیه بدونید که اگر به سمت قانون برید ، حق شما ضایع نمیشه و یه عده یه کار غیر حرفه ای خودشون نمیتونن ادامه بدن.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

ApplyAbroad Guru

سلام ممنون از راهنماییتون، من توی سایتها سرچ کردم دیدم نوشتن فرم هاو کارای قانونی داره که شما از پسش برنمیاین باید وکیل بگیرید وگرنه احتمال ریجکتیتون بالاس������بخاطر همین به فکر گرفتن وکیل افتادم...
    در مورد موسسات اخذ پذیرش تحصیلی چه نظری دارین؟اونام میگن به ما بسپارید وگرنه احتمال رد شدنتون زیاده������
    اگر رزومه و زبانتون خوبه خودتون برای پذیرش و ویزا اقدام کنید. اکثریت دانشجویان خودشون اقدام میکنند. موسسات کار خاصی براتون انجام نمیدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

دوست عزیز اگه وقت کافی (یا clue) واسه پیگیری پروسه مهاجرتتون ندارید وکیل بگیرید در غیر این صورت خودتون اقدام‌کنید. فراموش نکنید که هیچکس به خوبی خودتون نمیتونه شمارو رپرزنت کنه.

Junior Member

ممنون میشم در این زمینه اگر اطلاع دارید بفرمایید
    اگر کسی با ویزای
    Short-term (120-day) work permit exemption for researchers
    https://www.canada.ca/en/immigration...exemption.html
    برای فرصت مطالعاتی دانشگاهی بیاد به کانادا آیا این فرصت برای دریافت اقامت دائم یا درخواست اقامت دائم مزیتی داره به نظر شما ؟
    چطور میشه از این دوره برای دریافت اقامت اقدام کرد ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز. ممنون از راهنمایی.
    مهم پیدا کردن یه وکیل با اطلاعات کامل هست. من به خاطر گرفتن تراول داکیومنت به یکی از این موسسات مهاجرت مراجعه کردم. عوض اینکه منو به کارشناس یا مشاور راهنمایی کنن فرستادن بخش صدور بلیط. اونجا هم به من گفتن فلان مدارک رو تهیه کن بیار. خب من دقیقا برای تهیه کردن این مدارک نیاز به مشاوره دارم وگرنه که ارسال کردنش به سفارت کانادا کار آنچنان تخصصی نیست که. حالا بگذریم. کسی می تونه یه مشاور وکیل یا شرکت خوب برای راهنمایی در مورد تراول داکیومنت معرفی کنه لطفا؟

برای مهاجرت به کانادا چه اقداماتی باید انجام داد؟ (Express Entry)
    ممنونم.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنونم.
    سابقه کار‌‌ با بیمه دارید؟ طوری که نشون بدید مدتی تمام وقت شاغل بودید،‌ فیش حقوق ماهیانه‌
    شغل شما باید جزو مشاغل مورد نیاز استان مقصد باشه
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    سابقه کار‌‌ با بیمه دارید؟ طوری که نشون بدید مدتی تمام وقت شاغل بودید،‌ فیش حقوق ماهیانه‌
    شغل شما باید جزو مشاغل مورد نیاز استان مقصد باشه
    ممنونم. بله. برای سه سال. دو سال کارشناس پژوهشی و یک سال کارشناس فنی یزق. خیلی به پیشرفتم علاقه دارم و اهمیت می دهم.
    مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    ممنونم.
    https://www.justforcanada.com/expres...tep-guide.html

سلام بنده لیسانس مهندسی صنایع دارم ۲۴ سالم هست و قصد مهاجرت تحصیلی به کانادارو دارم و به شدت علاقه دارم که یک بیزینس من بشم ممنون میشم راهنمایی کنید که چه رشته ای خوب هست برای تحصیل برای بیزینس من شدن فقط ریاضی ام نداشته باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)