صفحه 4 از 104 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : لندینگ در کانادا و برگشت در 24 ساعت

نقل قول نوشته اصلی توسط souda نمایش پست ها
    سلام .من فیزیوتراپیستم دوتا پسر دارم که هر دو مشمولند. وقتی اقدام کردم یکی دانشجو ی سال سوم مهندسی صنایع بود ودیگری 17 سال داشت.حدود6 ماه پیش فایل نامبر دومم اومده ومن نگرانم که نتونم بچه هام راباخودم ببرم .در واقع من فقط برای اینده اونها اقدام کردم.اگه کسی پیشنهاد یا راهنمایی داره بگه تا من کمی از سردرگمی در بیام .گرچه پسر بزرگم میگه ما بالاخره یک روز توراتنها میگذاریم به خاطر ما زندگیتو خراب نکن .اما اکثر شما جوونید وحرف دل اونها را بهتر میدونید
    پیگیر اجازه خروج موقت باشید. یکی از دوستان که پدرشون ارتشی بوده و حق خروج از کشور (به جز سفرهای زیارتی نداشته) این کار رو کردن که اجازه خروج به کشورهای زیارتی (سوریه، عربستان، عراق) رو گرفتن و از اونجا عازم کانادا شدن!
    موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی از طریق فدرال اسکیلد ورکر ویزای مهاجرت بگیره و در تورنتو لندینگ کنه، بعدا بخواد بره مونترال زندگی کنه، آیا می تونه از مزایای بیمه و کلاس زبان و کمک های اجتماعی کبک بهره مند بشه؟ با تشکر
    بله مشکلی نداره هرکسی بخواد در کبک سکنی بگزینه می تونه از مزایای اونجا بهره مند بشه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza&Maryam نمایش پست ها
    با سلام
    لطفا راهنمایی فرمائید تفاوت قانون جدید مهاجرت به کانادا-فدرال با قانون قدیمی که فایل نامبر 1و2 داشت چیست؟ با تشکر فراوان
    الان مدارک را در یک مرحله می گیرند و سیدنی هم بررسی می کنه قبلا در 2مرحله می گرفتند وسیدنی فقط تطابق عنوان شغلی را چک می کرد و ارسال همه مدارک بخصوص زبان در بدو امر لازم نبود همین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

بعد از ورود شما به خاک کانادا بعد از حدود 6 هفته کارت اقامت دائم برای آدرسی که شما می دهید ارسال می شود. این کارت برای تمدید شدن نیاز به آن دارد که در سال اول شش ماه و در 5 سال 2 سال در کانادا باشید یا برای یک شرکت کانادایی بصورت مامور در دیگر نقاط دنیا کار کنید. این کارت را اقامت دائم می گویند بنابراین شما از همان ابتدا دارای اقامت دائم هستید، اگر می خواهید این کارت مادام العمر باشد باید 3 سال از پنج سال را در کانادا باشید با همان وصفی که در بالا گفتم. بعد از آن شما می توانید پاسپورت کانادایی داشته باشید که دائمی است چرا که عملا تابعیت کانادایی دارید. من حدود 4 ماه است که وارد کانادا شده ام و در وبلاگی به آدرس anoud.blogfa.com تجربیاتی که در این مدت بدست آورده ام را می نویسم امیدوارم کمک کننده باشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.r نمایش پست ها
    اگر می خواهید این کارت مادام العمر باشد باید 3 سال از پنج سال را در کانادا باشید با همان وصفی که در بالا گفتم. بعد از آن شما می توانید پاسپورت کانادایی داشته باشید که دائمی است چرا که عملا تابعیت کانادایی دارید.
    البته یک تصحیح کوچک: شما باید سه سال (1095 روز) از چهارسال قبل از citizenship application را در کانادا حضور داشته باشید.
    http://www.cic.gc.ca/english/citizen...ility.asp#time

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.r نمایش پست ها
    این کارت برای تمدید شدن نیاز به آن دارد که در سال اول شش ماه در کانادا باشید
    با سلام
    ببخشید این مورد رو شما از کجا آوردید؟

پیش فرض تفاوت مهاجرت از طریق (نیروی متخصص) فدرال و کبک در چیه ؟

با سلام خدمت دوستان
    دوستان من خیلی در این مورد جستجو کردم، ولی به نتیجه خاصی نرسیدم
    تفاوت مهاجرت از طریق تخصص کبک و فدرال در چیه ؟
    سپاسگذارم میشم من رو راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : تفاوت مهاجرت از طریق (نیروی متخصص) فدرال و کبک در چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    رشته های درخواستی سیستم فدرال با کیک و نحوه امتیاز بندی انها فرق دارد در سیستم کبک مصاحبه اکثر اوقات برگزار می شود و در فدرال تدرتا این امر انجام می گردد و آشنایی به زبان فرانسه در کبک الزامی است و به بچه ها هم امتیاز تعلق می گیرد .

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تفاوت مهاجرت از طریق (نیروی متخصص) فدرال و کبک در چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_golden نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    فرق اساسي:
    براي فدرال فقط در 29 رشته پذيرش مي شه
    تنوع رشته ها براي كبك بيشتره از اين رو در حال حاضر متقاضي بيشتري داره

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    رشته های درخواستی سیستم فدرال با کیک و نحوه امتیاز بندی انها فرق دارد در سیستم کبک مصاحبه اکثر اوقات برگزار می شود و در فدرال تدرتا این امر انجام می گردد و آشنایی به زبان فرانسه در کبک الزامی است و به بچه ها هم امتیاز تعلق می گیرد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    فرق اساسي:
    براي فدرال فقط در 29 رشته پذيرش مي شه
    تنوع رشته ها براي كبك بيشتره از اين رو در حال حاضر متقاضي بيشتري داره
    سپاسگذارم از پاسخ شما عزیزان (برای سپاسگذاری از گزینه امتیاز هم استفاده کردم )
    یک سوال دیگه از شما عزیزان
    با توجه به اینکه تخصص من در هر دوی این لیست موجود است
    و مجرد هم هستم
    به نظر شما برای کدوم اقدام کنم که هم بهتر باشه و هم مزایای بهتری داشته باشه و هم سریعتر و بی دردسرتر باشه و به نتیجه برسم؟
    باز هم از شما عزیزان سپاسگذاری می کنم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)