صفحه 3 از 104 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

دوستای عزیز ما از طریق سر مایه گذاری برای دریافت اق امت اقدام کردیم از Prince Edward میخواسستم بدونم الزام ا ما باید حتما به Prince Edward بریم .برای انجام کارهای ا امتی؟یا لزومی نداره.میشه از همون اول Toronto بمونیم؟و Prince Edward هم نریم؟سرپرستمون هم پدرم هستش.

پیش فرض پاسخ : اقامت / اقامت دائم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahin f نمایش پست ها
    دوستای عزیز ما از طریق سرمایه گذاری برای دریافت اقامت اقدام کردیم از Prince Edward میخواسستم بدونم الزاما ما باید حتما به Prince Edward بریم .برای انجام کارهای اقامتی؟یا لزومی نداره.میشه از همون اول Toronto بمونیم؟و Prince Edward هم نریم؟سرپرستمون هم پدرم هستش.
    توصیه می شود بدلایل متعدد حداقل 3ماه آنجا بمانید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

پیش فرض پاسخ : سفر به کانادا با ویزای معتبر بر روی پاسپورت باطل شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NasimH نمایش پست ها
    با سلام

من می‌خواستم پاسپورتم را تمدید کنم، ولی‌ روی پاسم ویزای immigration کانادا هست. می‌خواستم ببینم که با پاسپرت جدید و ویزای معتبر روی پاسپورت قدیمی‌ می‌تونم land کنم؟ یا هنگامی که پاسپرت قدیمی‌ را باطل میکنند که پاسپورت جدید را صادر کنند ویزای کانادا هم باطل میشود؟ خیلی‌ ممنون میشم اگر کسی‌ اطلاعاتی‌ یا تجربه‌ای در این زمینه دارد پاسخ بدهد.
    شما وقتی پاسپورتت را تمدید میکنی پاس جدید میگیری وپاس قدیمت را همراه با ویزای معتبر آن همراه داری و هیچ مشکلی هم پیش نمی آید هر جا گذرنامه بخواهند پاس جدید را رومیکنی و اگر ویزا بخواهند ویزای پاس قدیم را ارائه می کنی چون گذرنامه ات ویزا دارد توسط اداره گذرنامه سوراخ نمی شود.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

پیش فرض پاسخ : سفر به کانادا با ویزای معتبر بر روی پاسپورت باطل شده

دوست عزیز
    بهترین کار در این مواقع این هست که دو تا پاسپورت رو از روی جلدشون به هم منگنه کنی، و یکیشون کنی، اول پاس جدید و بعد زیرش پاس قدیم
    هیچ مشکلی هم پیش نمی آید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی

با سلام
    لطفا راهنمایی فرمائید تفاوت قانون جدید مهاجرت به کانادا-فدرال با قانون قدیمی که فایل نامبر 1و2 داشت چیست؟ با تشکر فراوان

سلام دوستان
    تا حالا 4 نفر از كسايي كه از دفتر مهاجرتي ما اقدام كردن همراه با فايل نامبرشون تقاضاي تف هم شده!!!!!! چرا؟؟؟؟؟
    امتياز من 49 از 49 به نظرتون ممكن از من هم تف بخوان؟؟؟ در ضمن وكيل من زبان فرانسمو 7 از 16 زده.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

دوستان اگر کسی از طریق فدرال اسکیلد ورکر ویزای مهاجرت بگیره و در تورنتو لندینگ کنه، بعدا بخواد بره مونترال زندگی کنه، آیا می تونه از مزایای بیمه و کلاس زبان و کمک های اجتماعی کبک بهره مند بشه؟ با تشکر

Junior Member

سلام ، حالتون چه طوره؟
    خاله من 4 ماه پیش پرونده شون رو فرستاده و هنوز فایل نامبر براشون نیومده ، خیلی نگران هستن
    از آن 4 نفر که مدرک تف را خواستند نمره خواسته شده از آن ها ذز امتحان با سطح انتخابی در فرم مطابقت دارد؟
    رشته شان چه بوده است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shermine نمایش پست ها
    سلام ، حالتون چه طوره؟
    خاله من 4 ماه پیش پرونده شون رو فرستاده و هنوز فایل نامبر براشون نیومده ، خیلی نگران هستن
    از آن 4 نفر که مدرک تف را خواستند نمره خواسته شده از آن ها ذز امتحان با سطح انتخابی در فرم مطابقت دارد؟
    رشته شان چه بوده است؟
    سلام دوست عزيز
    رشته هايي كه در اولويت هستند مثل پرستاري فايل نامبرشون 2 تا 4 ماهه مي ياد و رشته هايي كه در اولويت هاي بعدي هستند 4 تا 6 ماه طول ميكشه كه فايل نامبرشون بياد. پس نگران نباشيد.
    والا ميدونم يكيشون رشتش كامپيوتر بود اما نمي دونم نمره تف خاصي رو ازشون ميخواستن يا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physiotherapy Rehabilitation faculty of Esfahan medicine university

پیش فرض پاسخ : لندینگ در کانادا و برگشت در 24 ساعت

سلام .من فیزیوتراپیستم دوتا پسر دارم که هر دو مشمولند. وقتی اقدام کردم یکی دانشجو ی سال سوم مهندسی صنایع بود ودیگری 17 سال داشت.حدود6 ماه پیش فایل نامبر دومم اومده ومن نگرانم که نتونم بچه هام راباخودم ببرم .در واقع من فقط برای اینده اونها اقدام کردم.اگه کسی پیشنهاد یا راهنمایی داره بگه تا من کمی از سردرگمی در بیام .گرچه پسر بزرگم میگه ما بالاخره یک روز توراتنها میگذاریم به خاطر ما زندگیتو خراب نکن .اما اکثر شما جوونید وحرف دل اونها را بهتر میدونید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)