صفحه 6 از 104 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1040

موضوع: پرسش های کلی مهاجرت به کانادا - (فدرال و کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان فرانسه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا - سوالات کلی (فدرال و کبک)

با سلام و خسته نباشید ،
    من لیسانس مترجمی زبن فرانسه دارم و چندین سوال در زمینه مهاجرت به کبک دارم که خواهشمند است پاسخ دهید :

چند قطعه عکس لازم است و با چه سایزی ؟
    من 4 سال سابقه کار مترجمی فرانسه دارم ولی بدون بیمه آیا ارائه گواهی اشتغال کفایت میکند؟
    آیا نیاز به ارسال مدرک TCFQ هست ؟

بابت کارداشتن بیمه برای گرفتن امتیاز کار لازم است خوب اگه نداشته باشید افیسرم نخاد هیچ ولی اگه افیسر خواست امتاز ندارید.
    مترجم زبان فرانسه: اگه داشته باشید و بالا باشد که عالیه اما اگه نداشته باشید مهم نیست در صورتی که ازتون نخوان با نامه. و زمان مصاحبه زبان شما و قدرت درک و صحبت در حد اوانسه توقع دارند.خوب اگه امتیاز بیارید بازم مهم نیست اوانسه باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط qebec62 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید ،
    من لیسانس مترجمی زبن فرانسه دارم و چندین سوال در زمینه مهاجرت به کبک دارم که خواهشمند است پاسخ دهید :

من 4 سال سابقه کار مترجمی فرانسه دارم ولی بدون بیمه آیا ارائه گواهی اشتغال کفایت میکند؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط qebec62 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید ،

چند قطعه عکس لازم است و با چه سایزی ؟
    دوست عزیز به ویکی کبک مراجعه کنید.
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A9%D8%A8%DA%A9
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی جوش مرکز جوش ایران

سلام
    این اولین پست من هست و خیلی خوشحالم که این انجمن را پیدا کردم تا سئوالاتم را بپرسم.

مشاورم گفته اگه الان سوء پیشنیه و تمکن مالی ندارم مهم نیست بعدا میفرستد آیا این نداشتن مدارک باعث رفیوز شدن نمیشه؟ (کبک)
    2- مشاور من گفته داشتن کد وکالت مهم نیست و وکیل و مشاور هیچ فرقی ندارند در حالیکه آیتم شماره 19 فرم کبک میگه باید عضو باشند به نظر شما من چیکار کنم قرادادم رو کنسل کنم ؟
    قبلا هم بخاطر این نظرش میخواستم کنسل کنم به من گفت من برات اقدام کردم و اگر الان منصرف شی ویتدراو میشی (فکر کنم withdraw باشه) آیا همچین چیزی اصلا صحت داره در حالیکه من هیچ مدرکی بهش ندادم هنوز و حتی هیچ فرم اپلیکیشنی رو امضا نکردم فقط یه قرارداد 2 صفحه ای با خودش بستم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhreddin1352 نمایش پست ها
    سلام
    این اولین پست من هست و خیلی خوشحالم که این انجمن را پیدا کردم تا سئوالاتم را بپرسم.

مشاورم گفته اگه الان سوء پیشنیه و تمکن مالی ندارم مهم نیست بعدا میفرستد آیا این نداشتن مدارک باعث رفیوز شدن نمیشه؟ (کبک)
    2- مشاور من گفته داشتن کد وکالت مهم نیست و وکیل و مشاور هیچ فرقی ندارند در حالیکه آیتم شماره 19 فرم کبک میگه باید عضو باشند به نظر شما من چیکار کنم قرادادم رو کنسل کنم ؟
    قبلا هم بخاطر این نظرش میخواستم کنسل کنم به من گفت من برات اقدام کردم و اگر الان منصرف شی ویتدراو میشی (فکر کنم withdraw باشه) آیا همچین چیزی اصلا صحت داره در حالیکه من هیچ مدرکی بهش ندادم هنوز و حتی هیچ فرم اپلیکیشنی رو امضا نکردم فقط یه قرارداد 2 صفحه ای با خودش بستم.
    1- فرم تمکن مالی رو زمان مصاحبه ازتون میخوان ولی بهتره یک گواهی موجودی حدود 9 میلیون تومن به انگلیسی از بانک بگیرید بفرستید و عدم سوء پیشینه برای باز کردن فایل فدرال لازمه.

2- دوست عزیز سعی کنید ویکی کبک و تمام تاپیکهای کبک رو با دقت بخوونید و به پروستون کاملا مسلط باشید حتی اگر میخواهید مشاور داشته باشید (تمام اینها اصولا مشاورن) . اطلاعات مشاورتون بسیار اشتباهه. چون اولا کسی که حق withdraw یا بسته شدن پرونده رو داره شما هستید تازه اگر فایل نامبر رو گرفته باشید نه اینکه در مرحله اول باشید ! . هر درخواستی با امضاء شما اعتبار پیدا میکنه و جدیدا قرار شده که تمام مشاورین کبک علاوه بر داشتن عضویت در این سایت https://www.csic-scci.ca/find/all.html که اجباریه به زبان فرانسه هم مسلط باشن ممکنه در مصاحبه به این مطلب گیر بدن و با کسی شوخی ندارن. عضویت در سازمانی که سایتش رو گفتم به شما کمک میکنه که بتونید خدای نکرده اگر مشکلی حادی پیش بیاد وکیل رو عزل و یا حتی به مراجع کانادایی شکایت کنید. قرارداد رو اگر میتونید همین فردا کنسل کنید و پولتون رو پس بگیرید (حتی اگر شده بخشی از هزینه هاش رو بهش بدید که قضیه ختم به خیر بشه) طرف اداره مهاجرت کبک و فدرال در هر صورت شما هستید و مشاور حقی در این زمینه نداره و فقط رابط شماست با اداره مهاجرت. ضمن اینکه تازه تمام کسانی که کار مهاجرت میکنن و مجوز هم دارن مشاور محسوب میشن و استفاده از کلمه وکیل کار اشتباهیه با این اطلاعات غلط ممکنه شما رو عمدا یا سهوا به دردسر بندازه و شما هم دستتون به جایی بند نیست چون مجوز هم نداره خواهشا تجربیات دوستان دیگه فروم رو جدی بگیرید و جملات زیبا و یا دفتر مدرن و شیک رو ملاک قرار ندید.
    ویرایش توسط on_the_way : June 24th, 2011 در ساعت 07:21 PM

سلام

اصولا وکیل ایرانی الاصل شاغل در کانادا کم داریم و کسی هم که پروانه وکالت کانادا داشته باشه دلش رو به این سه چهار هزار دلار حق المشاوره مهاجرت خوش نمی کنه بنابراین اکثر افرادی که در زمینه مهاجرت کار می کنند مشاور هستند و حتما باید از ایالت کبک پروانه داشته باشند و بشه اونا رو در سایت مشاورین کبک جستجو کرد با شماره نظامشون.
    اگر مشاور شما فاقد چنین اوصافی است سریعا قرارداد خودتون را بهم بزنید چون خلاف قوانین اداره مهاجرت است و خطر ردی درخواست شما را به همراه دارد.
    عزل وکیل در هیچ پرونده ای باعث ردی نمی شود.خیالتان راحت
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی جوش مرکز جوش ایران

با تشکر از on_the_way و mo_eini

من دنبال کنسل کردن قراردادم هستم و طبق اطلاعاتی که بدست آوردم با توجه به اینکه من هیچ مدرکی به مشاورم نداده ام و فرم کبک رو هم امضا نکرده ام هیچ مسئله ای برایم با این کنسل کردن بوجود نخواهد آمد.

سئوالات جدید توی ذهنم آمده اگر اجازه بدید مطرح کنم.
    1- اگر تا آخر تیر ماه من مدارک رو برای کبک پست کنم آیا ممکن است آنقدر پروسه طول بکشه که از من مدرک زبان فرانسه بخواهند با توجه به اینکه ظاهرا از اول 2012 مدرک خواهند خواست؟
    اصلا ترتیب و زمان اتفاقات اولیه پروسه چه چیزایی و تو چه فواصل زمانی هستش؟

2- من کارشناسی ناپیوسته خوندم و بصورت مدرک موقت با ریز نمرات است آیا اصل مدرک را باید ارائه بدم و کی؟

3- آیا فوق دیپلم را هم باید با ریز نمرات ارائه بدم؟ الان ندارم کی آخرین فرصت ارائه مدرک چه زمانی از پروسه است؟

فعلا این سه تا بسه. از اینکه دوستان عزیز وقت میگزارن و جواب سئوالات را میدهند بسیار ممنون و سپاسگزار هستم.

با تشکر از on_the_way و mo_eini

من دنبال کنسل کردن قراردادم هستم و طبق اطلاعاتی که بدست آوردم با توجه به اینکه من هیچ مدرکی به مشاورم نداده ام و فرم کبک رو هم امضا نکرده ام هیچ مسئله ای برایم با این کنسل کردن بوجود نخواهد آمد.

سئوالات جدید توی ذهنم آمده اگر اجازه بدید مطرح کنم.
    1- اگر تا آخر تیر ماه من مدارک رو برای کبک پست کنم آیا ممکن است آنقدر پروسه طول بکشه که از من مدرک زبان فرانسه بخواهند با توجه به اینکه ظاهرا از اول 2012 مدرک خواهند خواست؟
    اصلا ترتیب و زمان اتفاقات اولیه پروسه چه چیزایی و تو چه فواصل زمانی هستش؟

2- من کارشناسی ناپیوسته خوندم و بصورت مدرک موقت با ریز نمرات است آیا اصل مدرک را باید ارائه بدم و کی؟

3- آیا فوق دیپلم را هم باید با ریز نمرات ارائه بدم؟ الان ندارم کی آخرین فرصت ارائه مدرک چه زمانی از پروسه است؟

فعلا این سه تا بسه. از اینکه دوستان عزیز وقت میگزارن و جواب سئوالات را میدهند بسیار ممنون و سپاسگزار هستم.
    هر مدرکی که آماده نیست را در کاورلتر توضیح دهید و بگویید هنگام مصاحبه با خود می برید.
    برای زبان فرانسه خیلی باید خود را آماده کنید چه مدرک بخواهند چه نخواهند حداقل 6ماهی فشرده کار می برد.ترجمه رسمی و تایید دادگستری واسه مدرک تحصیلی و ریزنمرات فوق دیپلم ولیسانس لازم است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

دوستان خدمت همه سلام عرض می کنم ، یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم با فوق دیپلم شیمی میشه برای کبک اقدام کرد؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomkara نمایش پست ها
    دوستان خدمت همه سلام عرض می کنم ، یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم با فوق دیپلم شیمی میشه برای کبک اقدام کرد؟؟؟
    فوق ديپلم شيمي امتيازي نداره ولي ممكنه از جاهاي ديگه بتونين كمبود امتيازتونو جبران كنين
    براي چك كردن وضعيت امتيازتون به ويكي كبك مراجعه كنين

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)